Jinekolojik muayene?

Herkese merhaba çok yakın bir zamanda jinekolojik muayene olacağım acaba çok canım yanar mı veya nasıl olacak basından gecenler anlatabilirler mi :(

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bakireysen üsten muayene ederler değilsen içerden oda kayganlaştırıcıyla olduğu için canın yanmaz

1|0
    0|0
    • peki çok teşekkürler

• rica ederim geçmiş olsun

En İyi Kız Görüşü

• ne için muayene olacağına bağlı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Canın yapmaz. İlişkiye mi gireceksin ki canın yansın

0|0
    0|0
  • başımdan geçmiyor Ama birçok insanın yapılırken seyrediyorum asistanım çünkü Kendini rahat hissedersen çok acımayacak bir Bakire misin bakireysen zaten öyle bir muayene olamazsın

0|0
    0|0
    • bakire değilim ama kendimi nasıl rahat bırakıcam ki mutlaka acır

• arkadasım idrar yolu enfeksiyonu mantardan kaynaklanabiliyor mantarında direk rahimle de bağlantısı var doktor işi gücü yok eğlence için beni kekleyecek aman ne güzel :)))

• Olurmu olur

• Sıkıntının ne olduğundan bahsetseydin keşke biraz. : )

0|0
    0|0
    • idrar yollarımda yanma var üroloji doktorum jinekolojik muayene olmamı istedi bunun için.

• hayır tabi ki

• Ben öyle biliyordum ^^ Geçmiş olsun ^^

• konu derinlerdeyse yine de canın yanmaz sanmam

0|0
    0|0
  • RahatsizliginiZ nedir

0|0
    0|0
  • abim doktor bir soraym acıtıyomu:D

0|0
    0|0
  • Jinekolojik muayene konusunda maşaallah erkeklerimiz kadınlarımızdan daha tecrübeli. Yorumları ve teşhisleri ile hemen duruma el koyuyorlar.(!) Bırakında konu ile ilgili olan cinsiyet fikrini söylesin, değil mi?

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 aşamada yapılıyor bu muayne.
    Önce dis dudaklar, ic dudaklar ve genel gorunum muaynesi
    Sonra bir aletle genisletiyo, spekulum yanı. bunla içine bakiyo
    Ve ornek olacaksa ornek aliyo
    Sonda da, rektal muayne yapiyo. bu kadar
    Tabi herkeste aynısına gerek olmayabilir. kendini kasma. Dr. niye orda? sana yardımcı olmak için
    :) sevgiler

0|1
    0|0
  • Bakirelere müdehale çok edilmez zaten ama degil sen hastalığına göre doktor ne yapar bilemem

1|0
    0|0
    • idrar yollarımda yanma var üroloji doktorum yönlendirdi bakire değilim

• Caninin aciyacagi birşey yapılacağını sanmıyorum idrar yolu enfeksiyonu gibi biseydir herhalde korkmana gerek yok

• cok tesekkür ederimm

Yükleniyor...