Kapat

Kıyafet seçimi ilişkinin aynası olabilir mi?

dekolteli yapışık kıyafetler giyip seksi olmaya çalışan kadınların sekste daha isteksiz olduğunu duymuştum. görselliğinden ekilenilmesi yetiyormuş.

(mahremiyet kavramı cinsel hazla şekilleniyor galiba.
orta doğuda kadının topuk sesinden tahrik olduğunu söyleyen bir zihniyeti bir çok kültürde garipsemek bu yüzden galiba.)

başka bir mantık yürütmeye çalışıyorum bir de. kıyafet tercihinin ilişkinin aynası olabilir mi. kendi tercihi ise ortama uymak için giymiyorsa önce bunu elemek gerekiyor. kendi karakterini oluşturmuş ve varlığını ispat etmiş kişilerden mesela ağır abiler nasıldır? spor giyineneler nasıl.üçgen vücut yapıp yapışık bluzlar giyen erkekler hep şov yapıyormuş gibi gelir. bunlar sevişirken de kendilerini izler diyorum.
özensiz kıllı olup tertemiz kadın isteyen erkekler despot gelir.

0|2
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik iç gudüsel yasanmalidir bir kalıba koymamak gerekir dar bir elbise ya da çıplaklığı bakilmamali aşksız cinsellik ise asla olmamalıdır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet olabilir

0|0
    0|0
  • kadın kocasıyla beraberken isteği kadar rahat giyinebilir. orasını burasını kocasına göstererek onu tahrik edebilir hiçbir sıkıntı yok. ama dışarda kadın kadınlığını bilmeli.

0|0
    0|0
    • sen mi karar vereceksin kadının ne yapması gerektiğine

• ben karar vermem kadın karar verir şuh giyinirse kaşar diye bakar herkes.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...