Mast'ı bıraka bilirmiyim? ( detaya bakın ) ?

5 gün önce mast yaptım ve akıntıyla birlikte kan geldi çok az geçen senede olmuştu hiç bişey sokmam yüzüysel yaparım hep riske atacak bişey yapmam yani.. çok korktum ama bilgili birisi içimi rahatlattı biraz ( bakireyim ) neyse yani bu nedir mast yapmaya bile pişman oldum mast bile yapmaya korkuyorum bişey olacak diye o yüzden artık bıktım yapmamaya karar verdim biraz zor oluck ama dayanamiyck bişey değil bence... sizce? kadın olmak ne kadar zor şey vay arkadaş...

0|2
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Zor olacaktır orası kesin çünkü zamanla o dürtü insanın içinde birikiyor. Elbet bir şekilde patlak verecektir. Hiç mast yapmadığını iddaa eden 2 kız arkadaşım vardı ama onlar hiç yapmamışlar daha önce. Tadını alan için daha zor bu durum. Tabi yinede irade meselesi. Şimdiden bu zorlu maratonda başarılar dilerim. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kadin erkek olmak zor degil insan olmak zordur

1|0
    0|0
  • Güzel yaparsan sorun olmazki Allah zinadan uzak olalım diye bu zevki vermiş

1|0
    0|0
  • sen yine yapmam istersen diyorsun erkekler ne yapsın ozaman, yapmam ben istersem diyen erkek tanımadım.

0|0
    0|0
  • Yüzeyselden bir şey olmaz bol bol yapmaya devam et

0|0
    0|0
  • herşey beyinde biterr

0|0
    0|0
  • yaparsın sen

0|0
    0|0
  • Ara ver sürekli yapma

0|0
    0|0
  • Şu an acidim size

0|0
    0|0
  • ya erkek olmak :)

0|0
    0|0
  • Surtunme

0|0
    0|0
  • Sanal seks yapalmmii

0|0
    0|0
  • ben erkek halimle bıraktım sende bırabikir misin

0|0
    0|0
  • dayanamsssın mecburen yıne yaparsın egerkı vucudunda bırıken enerjıyı dışarı atmaz ısen bu sende asabıyet sınirlilik halı yapar ruhun daralır cunku bu yaşlarda bır şekılde rahatlaman lazım

0|0
    0|0
  • Eveett kadinlarin ne kadar azgin oldugunu bir kez daha ogrenmis olduk.

0|0
    0|0
    • Bak sen. Erkekler kadar olmayalımda aman.

• okey

• Yalan mi :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Haram zaten neden yapıyosun ki?

0|0
    0|0
  • sürtünerek yapmak daha güvenli el kullanmazsın ve zararda görmez ve o kanda daha önceki reglinde birikmiş dışarıya atılamayan kan gibi bişeydi kadın doğumcu bir tanıdığım demişti

0|0
    0|0
  • Bu millet bu kadar geri kafalı olduğu sürece evet her zaman kadın olmak zor olucak

1|0
    0|0
    • hem o yüzden hemde genel anlamda dedm yok reglisi yok göğsü yok işte vs vs bir sürü şey. Yinede bunada şükür ne diyelim

• Yüzeysel yapıyorsan bu korku ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...