Doktora gidicem ama cekiniyorum?

Arkadaslar kasiklarimda deride yaralar ortaya cikti. Doktora gidicem fakat cekiniyorum. Muayene esnasinda camasirimi cikartmamis isterse diye. Hic bu tur bir sikintiyla karsilasaniniz oldu mu? Camasiri cikartmami mi ister yoksa cikarttirmadan kenarindan mi muayene eder?

1|0
75

En İyi Kız Görüşü

• doktor cekinmemen gereken ilk kisilerden.. hem sagligin icin gerekli oldugunu düşün, hem de düşünsene senin gibi kac kisiyi görmüştür o..

0|0
    0|0
    • Cildiye olunca. Bide bayan denk gelir diye cekiniyorum acikcasi. Bu yuzden erteliyorum 1 yildir

• Blgebayan kullanıcı adım

• @Blgebayan mesaj atamiyorum ama sana

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabiki görmesi gerek

0|0
    0|0
  • Kadınlar ah kadınlar napsın? Vajina içine ne aletler girip çıkıyor biliyor musun? O doktor ve senin için orda utanmana gerek yok

0|0
    0|0
    • Bu konuda haklisin kadinlarin isi daha zor ama yinede insan cekiniyor iste

• Etmelisin 😊

• Mantkkli dusunuyorum ama henuz mantikli olarak harekete gecebilmis deilim...

• Çıkarmak gerekirse çıkarttırıyolar çatır çatır da indircen donu

0|0
    0|0
    • O yuzden gidemiyorum iste cekiniyorum. Benim durumum biraz doktorun insiyatifine kalmis aslinda

• Yok sadece bir kac soru sorucam. Gizlidin ama nasil ulasicam sana

• Dostoyevski kullanici adim. Ben mesaj atamadim sana sen yazarmisin

• Sağlık bu baksın söyle düşün binlerce kişiye bakıyor zaten ne olacak unutur

0|0
    0|0
    • O unuturda ben utaniyorum. Ne bileyim 1 2 defa utangaclik yuzunden hastanenin kapisindan bile dondum geriye

• Hangi şehir İzmir ise geleyim seninle

• Malesef ankaradayim... tesekkurler yinede

• Cikartmiyorlar o bolgede sorunun olmadığı surece çıkartmazlar rahat ol :) geçmiş olsun^^

0|0
    0|0
    • O bolgenin tan yani iste tam kesisim noktasinda. Cikartmazlar insallah. Yani camasiri hafif cektiginde gotmesi mumkun yarayi

• Gulmedim ya oyle 😁

• Iyi bakalim :)

• ayyıp değil kenarn bkar hemşrieyim

0|0
    0|0
    • Kenarina derken cikarttirir mi? Krem falan vercektir mubtemelen sen onersen bana burdan bir krem

Erkekler Ne Diyor 5

• Birşey olmaz yah kadın doktor ise utanırsında ben utanırım gerçi utandım benim popomda ayıptır söylemesi apse çıktı idi doktorda kadın idi utandım harbiden :D Zaten kabinin arkasına geçiceksiniz öyle muyanne edecek. :D

0|0
    0|0
  • sağlıkta çekinmeye gerek yok git utanma erkek doktorlar var sonuçta...

0|1
    0|0
    • Ede sirayi rastgele veriyolar bildigim kadariyla doktoru secebiliyomuyuz

• Bakalim. Mecburen gidicem zaten 1 yildir gecmedi

• özele yaz kardeş

• Cikartirir arkadas sende ver eline gitsin

0|0
    0|0
    • Ele vermek gibi bir amacimiz olmadigi icin cikartmamasini temenni ediyoruz kardes

• Utancak birşey yok ben kaç kere gittim. Bayanda geldi erkekte. Lop diye aç bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • camasirini cikartmadan yaralar görünüyürsa cikartmana gerek yok.. Erkek doktora görün, cikartman gerekse bile utanacak birsey yok, bak kizlara doktor deyip bacaklari acip baktiriyor,...

0|0
    0|0
    • Kizlarin isi gercekten zor. Ben 1 kere cekiniyorum onlar mecburlar. Erkek doktordan randevu alicam insallah dedigin gibi olur gerek kalmaz cikartmaya

Yükleniyor...