Kızlar, mastürbasyondan spnra yıkanmadıysan vajinadan kötü koku gelmesi sizdede oluyormu ?

evet orgasm oluyorum amam hemen banyo yapmıyorum zira şu günlerde hergün yapıyorum ve ailem baskıcı hemen imalı imalı konuşuyorlar 2 günde 3 günde1 yapıyorum ama orgasmdan sonra iç çamaşırı değiştirilmezse koku yapıyor galiba hemde iğrenç bir koku bu sizede oluyormu? böyle koku yapan bir organı erkkeler neden nasıl yalıyor yahu !

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Sende banyo yapmiyorsan madem yaptın git yıka bari de kokmasin pis

0|0
    0|0
    • öneri istediğimi sanmıorum sadece bir sor sordum ! :)

Kızlar Ne Diyor 4

• koku olması dediğin şekilde normal. koktuğıu şekilde yalamazlar dimi. temiz hijyenik olduğunda yalarlar isterler. bize vajina sıradan gelse de erkek için doğal olarak kışkırtıcı..

0|0
    0|0
    • kendi haline 2 gün bıraksan bu şekilde bir kokusu olan şey yalanıcak birşey değildir bence sırf yalatmak için gidip yıkamak ise gayet sunni yani yapay bir hareket

• benmi anlatamadım? ne kadar temiz olursan ol vajina denen organ hiçbir zaman yalanacak kadar temiz kokmaz sürekli akıntı halindedir çünkü onu geçtim yapısı itibariyle buna müsaittir kısacası oral seks bana göre değil

• bak bunda haklısın. sana göre diil, nbana göre diil, ama başkası çok sever.. zevk bu canım. kız olduğumuz için biz farklı düşünüyoz. erkekse arzular, onun gözünden farklıdır

• Hayir olmuyor koku

0|0
    0|0
  • Hayır olmuyor

0|0
    0|0
  • Evet, bazen oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...