Prezervatif nasıl alınır? :)

başınıza geldi mi sizinde böle bişi ne kadar komik :D

link

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Direk söylerim utanmaya ne gerek var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu video süper ya:D:D ben 2 sene evel izlemiştim ve kopmuştum resmen

0|1
    0|2
    • benim arkadasımda bole alamamıstı bi aspirin almıstı gelmisti :D gonderemedim bi daha =)

• :D:D:D hehehe aynen yaaaa onu yapanın hayvan olması lazım

• demekki kızlar hayvanlardan hoslanıyo :D:D

• boşuna demiyorlar sessiz atın tekmesi ağır olur diye hahahahha::D:D:D

kız aştı kendini...gazlanmayı bekliyormuş

0|1
    0|0
  • Kadının sahte rolüne, kroca bakarız bebek repliğine, kadının mal mal anlamamış gibi davranmasına ve ses tonuna acayip derecede sinir oldum :)

En rahatı marketten almaktır. İki üç çikolata cipsin arasına atarsın, pek fark edilmez. Olmadı prezervatif utanılacak bir şey değil zaten.

0|0
    0|0
  • Sen kesin liselisin

1|0
    0|1
    • yok uni 3.sınıftayım ben =)

• Yeme bizi soruyu soran

Lise 4 yıl mezun olduğunda 18 yaşındasın ünv. 3te olsan 18-19 = Ünv.1 olur

19-20 = ünv.2 olur.

20-21 =ünv.3 oluyor burada bir yanlışlık var?

• 5 yasında ben ilk okula basladım lise 3 sene okudum ilk girdigimde kazandım gittim

• bu kadar ezik biriyse zaten aldığı prezervatifi balon diye şişirip oynasın :D link

0|1
    0|0
    • :D benimde basıma gelmisti ama :D eziklikten degil bu utanmaktan uniye erken baslayan ve yasıtlarımla olmadıgım icin biraz zorlandım :D ama mecbur alıcaktık aldım o zamanlar :D

• neyine utanıyosun yaa. amaan...

• ne bilim 16 yasındaydım :D hic alamamıstım eczacı kadın hadi ben 17-18 gostersem bile utanıyodum :D simdi yuzsuz oldum orası ayrı :D insan alısıyo :D

• ahahah.

Tugce'ye de bak sen :D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Prezervatif eczaneden alınır, eğer eczaneden değilde marketten alıyorsanız rahat olun, yoksa mülayim çiftler olarak kasada sıra size geldiğinde, ve o bir kutu prezarvatifin barkodu okumuyorsa arkada bekleyen bizim gibi market saygısızlarının uzayıp giden geyiklerine malzeme olursunuz:D

0|0
    0|0
    • ahilknapjı :D koptum ya :D

gecen muhabbet bolemi

-sulo okumuyo bu olum

-neyi abi

-erkek sapkasını olum

-ya abi onun barkotu okumuyo lazer

-sulo la herif bekliyo kac para sole bari yengesi bozulacak

-14 tl abi

:))

• şimdi doğum kontrol hapıysa zaten 1 aylık süreden sonra güvenilir oluyor, 22 gün kullanması lazım, bir regl döneminden diğerine kadar, 72 saat hapı ise ayda bir defa kullanılması tavsiye ediliyor ve adette düzensizlik yapıyor. o yüzden doğum kontrol daha iyi olsada dikkatli olmak lazım.

• biliyorum zaman kaybı cok oluyo standartta sıkıyo hissi veriyo idareli kullanmak zor oluyo :S

• markete gidersin alakasız 3-5 bişeler alırsın atarsın sepete sanki özellikle condom almaya gelmemiş gibi zaten kasiyerin yanında sakızların olduğu yerde olur condomlar

sakızları inceliyomuş gibi yaparken ordan kendine en uygununu seçersin

2|1
    0|0
  • gece lazım olduysa önce netten nöbetçi eczane adresi bulunur. sonra gidilir, "bir paket kondom alabilirmyim" denir. 12 tl ödenip çıkılır :)

0|0
    0|0
  • sen kesin ilkokul çocuğusun millet artık daha fazlasını alıyor o büyük dedenin zamanında öyleydi

0|0
    0|0
    • :D benim ev arkadasım alamadı gitti aspirin aldı :D insan arada utanabiliyo :D ben bole gidip bi eczaneden almadım markette aradan gecirdim :D

• Eczane ve marketlerdeki kasiyerler kız oldugu için alamıyorum amk. almak için yaşadıgım gerilim hiçbiyerde yok

0|0
    0|0
    • yanlız olmadıgımı bilmek guzel eczane ozellikle niye hep kadın durur ya :D yuzum kızarıyo :))

• Aynen olmaz bu böyle yakında kargoyla sipariş vercem :D : D

• Dünyada en çok çalınan ürün prezervatif miş ? BUNU Biliyormuydunuz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...