Prezervatif konusunda yardım

Merhaba arkadaşlar dün gece Durex Elite kullandım ve tam anlamıyla takamadım. Yukarı doğru çıkmadı. 3-4 tane bu yüzden boşa gitti. Bu konuda tecrubesizim bana ne önerirsiniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• o ne yaa demir perde.onu kullanmasan olmuyormu.neden geri çekmeyi denemiyorsun.

0|0
    1|0
    • ilişki esnasında zevk suyunda sperm olma olasılığı az da olsa var. Genç yaşta bu önlemleri almak şart

• ilk 2-3 denememde geri çekme ile oldu ama ister istemez tedirgin oluyorum bu da erken boşalmama yol açıyor.

• inanmıyorum.geri çekme yöntemi tam aksine geç boşalmaya neden olur.çünkü geri çekmemek için daha fazla çaba sarfedilir.erkek kendini daha fazla kontrol eder.bunlar kanıtlanmış teoriler.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Tecrübe etmen gerekiyor. Etrafındaki çember kısım toplu halde katlanmıştır. Baş kısmından dikkatlice geçirdikten sonra aşağı doğru yuvarlayarak sorunsuz geçirirsin. Tek dikkat etmen gereken nokta erekte olmuş penise takman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Düzenli ve tek eşli bir ilişkiniz varsa partnerin daha iyi koruyan yöntemleri tercih edebilir. Jinekoloğunuza danışın.

0|0
    0|0
    • herkesin jinekoloğu var zaten :D

• 23 yaşındayım ve öğrenciyim

• Tamam da yine de bir jinekoloğa gitmek seni sarsmaz. Özel hastahaneye bile gitsen, sigortan dışında az bir ücret ödüyorsun. Danışmış ve muayane de olmuş olur partnerin. Zaten belli aralıklarla diş hekimi, jinekolog vs. gibi uzmanlar periyodik olarak ziyaret edilmeli.

• yukarı çıkmaz zaten aşağı iner o takarken -,-

0|0
    0|0
  • okey öneririm bro.

0|0
    0|0
  • durex entel dene bide

0|0
    0|0
Yükleniyor...