Haberlerde Hollanda'da Türk Çocuklarına El konulduğu Söyleniyor.

Atv'de haberlerde Hollanda'da Türk çocuklara şiddet uygulandığı,tacize uğradığı bahanesiyle sahte raporlar hazırlayıp ailelerinden zorla alınıp Hollanda'lı ailelere evlatlık olarak verildiği söyleniyor. Bununla ilgili haberciler bir dosya hazırlamışlar ve twittera bununla ilgili bir başlık açmışlar. Hollanda'da Yunus adlı bir çocuk ailesinden alınarak lezbiyen bir çifte evlatlık olarak verilmiş ve ailesiyle ayda bir gözetim altında görüşüyormuş. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hollanda'da yaşayan varsa böyle bir şey duydunuz mu gördünüz mü? İnsanın inanası gelmiyor.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ben hollandada kaliyordum boyle birsey duymadim hic ama kurandada ne diyor gayri muslimden dost olmaz yani herzaman ayagini denk alacaksin onlara karsi nezaman ne yapcaklari belli olmaz amaclari belli zaten allah yardim etsin o cocuklara insallah geri verirler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben inanmıyorum. ATV'nin tek taraflı hikayeleri haber diye yutturma çabası. İyi niyetli olduklarını da sanmıyorum. Yakında Hollanda büyükelçiliğinden açıklama gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hollandada yasiorum ewt oluor,ama sirf turklere uygulanan bise değildir bu..ama oluor malesef..

0|0
    0|0
Yükleniyor...