Gay mİ değil mi?

geçen gece bir bardayız 2 erkek , 3 kız felan .. erkekler benim arkdaşım tabiki yan gözle bile bakmıyorlar ayrıca sarhoşlarda baya .. ama kız arkadaşlarımdan bir tanesinde süper mini var ve kız bildiğiniz kaşar yani.. zaten aranıyor ve erkeklerinde arkadaşı değil.. biz bile kızın bacağına bakıyoruz , oğlanlardan bir tanesi kızı düşmesin bahanesiyle elliyor ama diğer oğlan kıza yanaşmıyo acılan yerine bile bakmıyo o akdar sarhoş olmasına rağmen .. bizce gay siz ne düşünüyorsunuz olabilir mi?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• bakarsa sapık, bakmazsa gay, mini etek giyerse kaşar, giymezse kezban.

5|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sizde bir çeşitsiniz ha baksa sapık dersiniz bakmasa gay dersiniz. siz nesiniz düşündün mü bunu hiç?

3|2
    0|0
  • Senden çekinmiştir. Diğer arkadaşın yırtık veya çok şarhoş.

0|0
    0|0
  • coool takılıyo olabilir

0|0
    0|0
  • kafası iyi ve ayakta durmakta ve kusmamakta zorlanıyo da olabilir tabi ama muhtemelen dediğin gibi evt...

0|0
    0|0
  • Bakmadı diye niye hemen gay yaptın adamı.Belki arkadaşları şap attı içkisine. :D

0|0
    0|0
  • iki seçenek var o çocuk ya gay ya da adam gibi adam büyük ihtimal 2.sidir...

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyordum ama ask.fm denen sitede cocuga ''öpüşmekten ileri gidemiyorsun'' vb. şeyler yazmışlar

• o dediğin siteyi bok götürüyor zaten oraya bakıp yorum yapmasan daha iyi

• Hemen kotuye yor zaten belkı utandı bakmadı senın yanında senın arkadaşın oldugu ıçın bne bıleyım bakmamakta suç mu :D Belkıde gay dır :D

0|0
    0|0
  • zaten sarhoşum şimdi bakarsam kusar musarım gerek yok diyodur içinden.

0|0
    0|0
  • sizden utanmıştır...ağır abi tripleri...

0|0
    0|0
  • çok malca bir soru yaa

1|0
    0|0
    • cevap vermek zorunda değilsin.

• Hayatımda gördüğüm en malca soru bir ver bak napıyo o gay sana .

0|0
    0|0
    • mesele benim vermem değil.. yorum yapmak zorunda da değildin ayrıca bu kadar kasma:D

• kasmıyom ama gay değildir büyük ihtimal ben içince evimi bile bulamıyorum kız filan görmüyo gözüm oda fazla içtyse olablr

• hoşunamı gitti

0|0
    0|0
  • ben olsam bende bakmazdım kaşara kadar dustukmu?

0|0
    0|0
    • düşmek değil ama kız onunla birlikte olmayı kabul edicek ve gerçekten harika bir vücudu var

• banane ne kızlar var erkek zoru sever sahsen ben oyleyım herkesle dusup kalkan kadına bakmam o goozle bıle bakmam.

• off ben orda olsam varya oracıkta o kaşarı yerdim :)

0|0
    1|1
  • Kıza bakmıyor diye gay mı oluyor?Aseksüel denir ona.

0|0
    0|0
  • sanane onu anlamadım?

isteyen gay olur olmaz :D

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende giyiyorum mini yakışıyor ki giyiyorum ama senin mantığına göre mini giyen kaşar,mini giyeni taciz etmeyen eş cinsel öncelikle bakış açını değiştir.

1|2
    0|1
  • Gereksiz bir soru olmuş. Değildir yani. Biz kızlarda erkekleri beklenmedik bir anda yarı çıplak bile görsek bazen çığlık atıyoruz bilmem ne. Lezbiyen miyiz? Yoo. Gay olsa nolur olmasa nolur? Baya bir ilgilisin adamın cinsel hayatıyla:D

0|1
    0|0
  • Mini etek giyen kaşar mı oluyo? seni pıçaklarım kzıım akıllı ol. bende mini etek giyiyorum o kaşar lafını evirir cevirir ağzına sokarım. sinirlendirme beniiii yolarım

2|0
    0|3
    • :) yiyosa kendini göstersene sen ya gel yüzüme konus gizlenmişsin orda bıdı bıdı ediyosun g*tümü ye sen benim ayrıca g*tüm olamazsın çünkü.

• :))) ne güzel bir kapışma olmuş :)

• owww yee kız kavgası var cipsle kolayı getirin.

Yükleniyor...