İlişkide acı çekiyorum neden?

her ilişkiye girdiğimde dayanılmaz bir acı hissediyorum. gözlerim doluyor acıdan. bekaretimi kaybedeli 1 hafta oldu. bu hep böyle devam edicek mi yoksa geçecek mi? malum gecede de çok zorlandı sanırım girmedi bir türlü çok acı çektim bikaç gün damla damla kan geldi hatta. çok fazla darmış öyle diyor eşim. bu acı ne zaman geçer?

0|3
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 3 4 ay yasayacaksin malesef. Esininki. kalin seninki dar anlasılan demi?

0|0
    0|0
    • evet aynen öyle

• evet anlayışlı bikaç kere çok canım acıdığı için bıraktı falan

• Kıymetini bilsin. Sen 1 tane cocuk. dogur normal dogum olsa bile vajinan genişleyip. lacka olmayacak harbiden

En İyi Kız Görüşü

• Merak etme zamanla geçicek. bir ayı bulmuştu bnde aynı durumdaydım. Ama geçicek.. Vazelin sur öncesinde iyice yumuşat canım.

0|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Muhtemelen sen acıyacağından korktuğun için kendini kasıyorsun. Endişe yaşadığın için vajinan yeteri kadar ıslanmıyordur.
    Eşin seninle öncesinde daha uzun süre ilgilensin, girmek için acele etmesin. Girerken de hiç görmemiş gibi hepsini birden tıkmaya çalışmasın. ))
    Johnson's Baby Oil kullanın. Hem seni hem erkekliği bol bol yağlayın, çok rahatlatacaktır.
    Sen zor kısmını atlatmışsın. Gevşemeye, rahatlamaya çalış sadece.

0|0
    0|0
  • İlişki öncesi mümkün olduğu kadar kadın ıslanmalı sulanmalı vajinası... kadın ilk önce oral ile boşaltılmalı ve hemen arkasından penis ıslanmış vajinada yerini almalı.. vajina nekadar çok ıslanırsa orası okadar kaygan olur ve penis kaygan vajinaya daha rahat girer çıkar..

0|1
    0|0
  • Kayganlaştırıcı ile deneyin. Bir hafta ara verin bu arada orası bir toparlasın kendini doku zedelenmesi olmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Bu da gelir bu da geçer ağlama

0|0
    0|0
  • birkaç gün ara verin ve iyice ıslanmadan içeri girmesin

0|1
    0|0
  • Zamanla geçmesi gerek , geçmedi vajinismus dur

0|0
    0|0
  • Bu soruyla sadece acı çeken sen olmadın bunca erkeğe acı çektirdin dar çok darmış diyerek herkesin hayal gücünü baya zorladın bence

0|0
    0|0
  • Eğer hazır bulunmadan sıkıntı yoksa çatı darlığı olabilir bir hekime başvurun

0|0
    0|0
  • çatın dardır bazı kadınlarda normal 40 yasinda bir kadinla yarim saatte birlesemedigim olmustu...

on sevisme ve pozisyonlar onemli

0|0
    0|0
  • aslında doğru açıyla ve doğru hızla yapınca acımıycak. bunun için üste çıkıp elinle hızılı ve açısını ayarlamayı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • Çocuk olunca genişler.

0|0
    0|0
  • geçer yemeye alışmaya bak ilk cocuktan sonra vajinanda genişler

0|0
    0|0
  • genişledikçe biter.

0|0
    0|0
  • bu anıdır. normal yani

0|0
    0|0
  • Kayganlaştırı kullanın rahat olacağın pozisyonlarda yapın

0|0
    0|0
  • Ilk gecede cok yuklenmisiniz yanlış olmuş doktora görün derim

0|0
    0|0
  • Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde

0|0
    0|0
  • sikile sikile genişler rahat ol.

0|0
    0|0
  • zevki orda zaten

0|0
    0|0
  • Sert mi giriyo

0|0
    0|0
  • gel ben senle yavaş yavaş yaparım

0|0
    0|0
  • Dogru pozisyonu bulamiyosunuz

0|0
    0|0
  • daha yenısın zamanla genıslıcen

0|0
    0|0
  • 1 ayı bulmaz merak etme, benim eşimdede öyle olmuştu. Sabretsin eşin biraz daha sende sabret. Balayında doğru düzgün yapamamıştık bile acı duymasından dolayı ama şimdi bir sıkıntımız yok. bu arada 8. ayımızdayız. :)

0|0
    0|0
  • Eşin nereden biliyormuş senin dar olduğunu?

0|0
    0|0
  • bodozlama dalarsa elbet acı çekersin. sen odaklı degil de kendi odaklı yapıyo bunu. ya nerden bulursunuz böyle odunları anlamam ki. bedevamı veriyolar

0|0
    0|0
    • abartmıyorum belki 2 saat ön sevişme yapıyoruz. oldukça ıslanıyorum. ama bir yerden sonra girmiyor ittirince de çok fazla acı çekiyorum

• Vajınal ıslaklık oluyor mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• az ara ver

0|0
    0|0
  • Yeterinci kadar arzulamiyorsun, bende de öyleydi. Yani kendini mecbur hissetigin icin yapma. Ben öyle hissediyordum olmuyordu. Denemedim 2 ay, ondan sonra kendim istedim, ve sorunusuz oldu, ilk giriste biraz acidi ama sonra hic sorun yasamadim. Bende cok dardim. Parmaklarla denesin kocan bir zaman, genisletsin. Sonra hersey kendiliginden gelir zaten, cok dusunme canim,

0|0
    0|0
  • cektıgın sadece acı mı?

emın mısın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...