Bekaret gidince nasıl emin olacaksınız?

bir zarla kendinizi o kızın ilki olduğunuza emin ederek mutlu bir hayata adım atıyorsunuz..buraya kadar tamam güzelde..o kız için son olmak umrunuzda olmuyormu..ona nasıl emin oluyorsunuz..sonucda bekaret gitti..artık ne yapsa belli olmucak...hadi yolunu bilen yazsın..?yada ilk ben yaparım sonra kimle yaparsa yapsınmı?

Güncellemeler:
iyice saçmaladınız.evlendiniz diyorum.karın bakire değilki.istediğiyle yatabilir.nasıl farkedeceksiniz diyorum ya.aptalca cevaplar vermeyin.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire kızlar bekaretleri bozulduktan sonra meraktan da olsa aldatmaya yönelebiliyorlar. Bakire kızlarla umarım işim olmaz. Ne görecekse görsün son durağı da ben olayım.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• bu olay neden bukadar karmaşıklaşıyo anlamıyorum. bir insan evlenene kadar bekaretini korumalı. kız da erkek te. sapıklaşmış zihinler yüzünden iş içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

3|2
    1|0
    • diyorumki evlendikden sonra zar gidince nasıl emin olcaksınız.

• noldu beğenmedin mi. ortada fol yok yumurta yokken takip ederim demiyorum, zaten farkedilir değişiklikler gözlemlenir şüphe çekecek şeyler yapar hatun. ondan sonra diyorum.

• Erkek dediğin önce böle olucak küçük hanım link

Kadın dediğin önce böle olucak küçük hanım link

Ha sonra mı sonrası zaten rayında gıder karsılıklı sorumluluklar yerıne getırıldıgınde bılmem anlatabıldımmı

0|0
    0|0
    • bende sana adam gıbı cevap verıyorum aptallıgı bı kenara bırak ta yorumu algılamaya calıs hanı mantıgını devreye sok o aklını nerede takıntı halıne getırdıysen

amacın ne senın :)

yada nasıl bı cevap ıstıyosun kı :D basma kalıpmı mıllet ıstedıgın cevabı sole verelım tatmın ol

• bunu yolu çok basit ilişki bekaret bozmaya kadar geldiğinde yani benimle evlenicek insanın ilk ve sonu olmak isterim. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye bir söz ilişkiyi bitiren herşeyin temelinde küçükte olsa bir yalan vardır. İkili arasında yalan olmadıktan sonra birbirlerine güven olduktan sonra isterse farklı illerde yaşamak zorunda kalsınlar ikiside birbirinin ilki ve sonu olabilir.

0|0
    0|0
  • İnsanda Allah korkusudur asıl belirleyici olan gerisi hikaye. Allah korkusu varsa yapmaz aldatan eninde sonunda kendi aldanır.

0|0
    0|0
  • yani bariz bildiğin aldatma diyorsun... kadına şiddete karşıyım ama aldatmayı affetmem , böyle bir durumda önce bir güzel döver sonra boşanırım. sadece kadınıda değil tabikide o erkeğide ölmek için Tanrıya yalvarttırana kadar hakkından gelirim.

0|0
    0|0
  • bunlar alengirli karmaşık şeyler üzerinde ne kadar fazla düşünürsen o kadar doğru bildiğinden uzaklaşırsın.

O yüzden insan ne yapmak istiyorsa zamanında yapmalı.

0|0
    0|0
  • Bu şerefle ilgili bir konu Kocan hiç anlamaz merak etme anlaşılmıyo bir kereden sonra istediğin kişiyle ol anlaşılacak durum yok .

0|0
    1|0
  • kadınlar için gerçekten zor ya. burada böyle diyorum ama yarın unuturum.. neyse buradan da kadın ve erkeklerin eşit olmadığını görüyoruz. biz üstün ırkız :D

0|0
    1|0
    • yok bize herşey kolay..

• hii şimdi anladım. hiçbir şey gizli kalmaz ya.. öyle bir amaç da varsa ortada anlaşılır zaten.

• evlenince esim oluyor sorun olmuyor

0|0
    0|0
    • evlenince eşin olunca başkasıyla yapınca sorun olmuyormu

• evlendin diyelim.karın bakire değilki artık..istediğiyle yapsa farkedemezsinki.hani zar..?

• sanırım yapmaz yaparda ögrenirsem ayrılırım yok cok ii gizlersede o onun ahlaksızlıgı

• Yıl 2013 hala zar muhabbeti dönüyor ya...

1|0
    0|1
  • yani diyorsun ki evlendik.Karım beni aldattı bunu nasıl anlıycam

0|0
    0|0
  • Her ilişkiden sonra diktirmeye götürürüm :)

0|0
    0|1
  • sen onu mutlu ettikten sonra onu doyurduktan sonra neden başkalarına gitsin ki

0|0
    0|0
    • değişiklik.hergün senin muzu yemek zorunda değil ya.

• niye senin muzun çokmu güzel.fazla güvenme kendine.ne erkekler var..taş gibi.seni napsın.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aldatmaktan bahsediyorsun yani sen? Aldatırsa Allaha bir gün hesabını verecek.Ortaya çıkarsa da tekmeyi yiyecek.Olay bu.

0|0
    0|0
  • yavrum sanki yıllardır kimsenin farketmdiği bişeyi yakalamışsın gibi sormuşsun öyle saçma şey mi olur ya aldatmış ve yakalanmıyosa kadın profesyoneldir zaten yoksa illaki bigün çıkar ortaya..ayrıca bu dediğin şey erkek içinde geçerli..kızlık zarı burda aldatma konusunda belirleyici bir faktör değil ona varana kadar ohooo birsürü şey çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...