Bakire olup olmadigi?

En yakın arkadasimin kiz kardeşi kötü bir olay yaşadı. Size sorum şu; 18 yaş altindakiler hastanede bakire olup olmadigini kontrol ettirdiginde aile izni gerekiyor mu? Kayida gecer mi?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aile izni gerekir ve evlilik öncesi yaşayanların Allah cezasını versin.

0|0
    0|0
    • Daha cok küçük 10 yaşında, bilmedigi icin böyle şeyleri parmağını sokmuş ablasina anlatmış kan geldi diye psikolojisi bozuldu küçücük cocuk ne anlar cinsellikten bakirelikten.

• Anladım. Doktora gidin ama aileye haber verebilirler.

En İyi Kız Görüşü

• yorumda gördüm 10 yaşında bir kız çocuğu için neden ailesinden saklıyorsunuz zaten o cocugu pedegog eşliğinde Aile götürcek başka türlü olmaz gizli özele götürseniz bile aileye bilgi gidiyor ama kafama takıldı aileden neden gizleniyor sonuçta küçük bir çocuk

0|0
    0|0
    • Annesi yok. Babasi var ve cok sert bir insan gorusmuyor kizlarla. Arkadasimla kardesi tek kaliyor. Ve babasina haber gitmesinden korkuyorlar. Şiddet yanlisi bir baba. Ne olmus umrumda dahi olmaz kalp kirar..

• yuhh yani el kadar çocuğa töbee ya ama yinede değişmez bir ebeveyin isterler çünki hast polisine hbr verilceği için muhatap olarak bir büyük isterler o yaştaki bir çocuk için

Erkekler Ne Diyor 6

• Devir ne kadar değişmiş yazık

0|0
    0|0
    • Xper kazanmak icin boş yorum yapma. Alttaki arkadaşa aciklamami oku.

• Bakire degilsin kezban.

0|0
    0|0
  • geçer

0|0
    0|0
  • Ailesine mesaj gidiyormuş

0|0
    0|0
  • Ailene haber veriliyor

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerekir 18 yaş altında bence

0|0
    0|0
  • Allahım sen beni affet bakire değilim bu konuda kim ne derse desin vicdan azabı duyuyorum ne sanıyolarki hayat bize güzel falan mı beddua ediyolar asıl bizi Allah sınıyo düşünsenize firavunun başı bile ağrımamış Allah birinin başına kötülük veriyosa onh sınıyodur ve bu sınavı geçenlere cennet armağan ediliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...