Kız evlat nasıl yetiştirilir

kızı sıksak azıp gizli gizli işler çevirir, mervelere filan gider yasaklar daha cazip kılar çünkü, serbest bıraksak zina yapmasından, ya davulcuya ya zurnacıya kaçmasından korkuyoruz. e biz ne pok yicez ahlaklı bir kız evlat nasıl yetiştirilir ilerde bir kızım olursa nasıl koruycam

not: cinsellik kötü bişey değil gibi şeyleri boşuna söylemeyin kızıma sulanacak adamın kıcından kan alıp testislerine benzin döküp yakarım

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kiskanç bana (hakli olarak ) olay söyle oluyor bikere kizini çok seviyosun çünkü kizlar ilk babalarina asik olur aradiklari erkek arkadasta seni rolmodel olarak görür ve bide arkadasi olursun sen ona gidecegi yollari ve sonuçlari gösterir seçimi ona birakirsin o da seni kaybetmemek için çaba gösterir annesini seçerken dikkakli davranirsin atalarimiz eminim kafadan atmamistir " otu çek köküne bak " sözünü bide kendi hareketlerine dikkat et ki iyi ek iyi biç ve büyük lokma yiyip büyük söz konusmamak yararina olur :)

0|2
    0|0
    • Çok sağol ya umarım aklımda kalır bu en büyük hayalim bir kız çocuğu çünki bende korkuyorum biraz :)

• Tesekkürler...Bu kadar istedigine göre eminim basarilida olursun :)

• bişey değil daha yaşım 19 şimdiden bunları düşünmeye başladım

Kızlar Ne Diyor 6

• Edepli..sevgiyle,ilgiyle,narin bir çiçek gibi..utanma duygusunu aşılayarak ki ailesini örnek alacağı için ailesinin bundan bir haber olmaması gerek.

0|1
    0|0
  • 13 yaşındaki çocuğun derdi okumak eğitimini tamamlamak olmalı ya dişiliğini ön plana çıkarmak filan değil. Bir kadının önce sahip olması gereken mesleği aynı fikirdeyim. Cern 'de çalışan kendi şirketini açan kadınlar görmek istiyorum. Bir erkeğin cebine bakan ve onun hizmetkarı olanalrı değil. Erkeği kızı yok bunun insan kendi özsaygısı için aptal gözükmemeyi tercih eder değil mi?

0|1
    0|0
  • biz sana çok güveniyoruz diyeceksin. bir evladı en ıyı kontrol etme teknigi :)

0|1
    0|0
  • sal çayıra gitsin be till abi .

0|0
    0|0
  • gerektigi kadar :) yani onla yanlışları dogruları konuşmalısın ama çokda bunaltıp sana olan güvenini sarsmamalısın

0|0
    0|0
  • Kız çocuklarıyla ilgili endişe ettiğin tek şey seks yapmaları mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...