Sizce kizlik gitmiş midir?

Ben eskiden bilmeden parmagimi sokmuştum çocukluk akliyla yani ama hic kan gelmemişti simdi de aklim yeni yeni gelmeye başladı ve gece uyku uyuyamiyorum sizce bozulmuş mudur bozulduysa napcam ben hic aci da hissetmedim ama bilmiyorum yaaa

1|2
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kaç yaşındaydın

0|0
    0|0
    • 10 11 falan sanirim

• Teşekkürler rahatladim 😊

• rica ederim kendine iyi bak

En İyi Kız Görüşü

• Bitanem bende bir aralar küçükken oynadığımı hatırlayıp kara kara düşünüyordum acaba basına bir şey gelmişmidir diye ama doktora gittim maşallah hiçbir şeyi yokmuş eğer imkanın varsa içinin rahat etmesi için doktora gidebilirsin, ama eger yoksa aynayla bakmaya çalış, gerçi biraz ileride ve nasıl ayırt edebileceğini bilmediğinden insan zorlanıyor ama belki görebilirsin. Kafana da fazla takma canım benim canını sıkma hiçbirşey yoktur hem ağrı bile olmamış diyorsun ağrı azda olur diye biliyorum sıkma canını kendine iyi bak havalar da soğuk ayaklarını sıcak tut kısır olma ihtimalini azalt, iyi akşamlar saglıklı günler dilerim 😊😊

0|0
    0|0
    • Teşekkürler gerçekten çok rahatladim 😊 peki siz hangi hastanede kontrol oldunuz?

• Özel İzmir hastanesinde kontrol oldum 😊 rica ederim biraz bile rahatlattıysam 😊😊😚

Erkekler Ne Diyor 12

• Parmağın küçük olduğundan zarda esnek olabildiğinden hafif kanama ve acı olmadıysa sağladır muhtemelen

0|0
    0|0
    • Aynen bisey olmadi ama hala içimde bir korku var bozulduysa eğer napicam ben doktora nasip gidicem ailem. hemen farkeder

• Evet teyze hamilesin belkide

0|0
    0|0
  • bir daha parmaklayarak deneyebilirsin. Kan gelirse sağlamdır :D

0|0
    0|0
  • Lets go the hospital

0|0
    0|0
  • evettt :D

0|0
    0|0
  • bence %57 gittti :)

0|0
    0|0
  • asdsadasf:DÇAÇADÇWFÇASFÇQ'^+QA:FSA:FA:DAF sandalyeden düştüm

0|0
    0|0
  • Yav he he parmak soktun

0|0
    0|0
  • Sok bakıyım bidaha dene

0|0
    0|0
  • Jinekologum ben. Bakmam lazım.

0|0
    0|0
  • ne kızlıkmış be ulan altı üstu kızlık zarının büyüklügünden büyük bir cisim girince oraya yırtılcak kanıcak.

0|0
    0|0
    • Ya merak ettiğim su parmak sokunca kizlik gidiyomu yoksa iki parmak la mi oluyor çünkü bazi okuduğum yerlerde tek parmakla bozulmaz diyolar

• bence kızlığın gitmemiştir.2 parmagınlada gidebilir tek parmagınlada gidebilir eşinle cinsel ilişkiye girdigindede gitmeyebilir kızlık zarı o kadar hassas esnekmis ki zar yırtılmadan dünyaya cocuk getiren bayanlar varmıs.

• gitti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer cinsel ilişki yaşamadıysan zar olsun ya da olmasın sen bakiresin. Arkadan yapıp oral yapıp bakireyim diyenleri düşün onlarda bakire değil .

0|0
    0|0
    • Ama ilk evlilik gecesinde kan gelmeyince dinler mi karsindaki kişi hemen damga basarlar sana namussuz diye

• Öyle biriyle evlenmiyeceğim için benim için bir problem yok

• Kizlik zari baya icerde tatlim. Cok cook sert gircek ki yirtilsin. Kan da gelmediyse elastik yani esnektir. Yirtilmamistir merak etme 😊

0|2
    0|0
    • İnsAllah yaa 🙏 teşekkürler

• Rica ederim bebis

Yükleniyor...