Penis inikken akıntı normalmi?

Penisim inikken zevk sivisi akiyor doktora gitmelimiyim ?

Güncellemeler:
Hic iliski yasmadim

0|1
1|11

En İyi Kız Görüşü

• olabilir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bel soğukluğu olabilir

0|1
    0|0
    • Onun belirtileeine baktim belirtileri yk

• Yk az geliyor ama oda bazen ama bana cok ilginc geldi

• Bazen kalkar iner sonra azıcık bir zevk suyu yapışkan bir sıvı gelir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Cinsel olarak istekli olmandan kaynaklanır. Genellikle uzun süre cinsel ilişki ya da boşalma yaşamadığın zamanlarda olur. Özetle, kesat cinsel hayatı simgeler. Bu şartlar için normaldir. Panik yapacak birşey yok.

0|1
    0|0
  • Hayir bol su ic. Bide bosaldiktan sonra idrarini yap ki kanal temizlensin. Yine akinti oluyor ve idrarda yanma oluyorsa urologa gorun.

0|1
    0|0
  • Bel soğukluğu olmuşun sen.

0|1
    0|0
    • Bel soguklugunun belirtilerine baktim ama bende yok

• ufak ufak kaşıntılar da başladıysa koşa koşa doktora git, belsoğukluğunun belirtisi olabilir. Geciktirirsen neden koşa koşa git dediğimi anlarsın :)

0|1
    0|0
  • seks yapmamandan kaynaklanıyor olabılır uzun sure bosalamayınca dısa vurur ozellıkle ıdrarını yaptıktan sonra ya da once

0|1
    0|0
  • Uzun süredir bosalmadinsa olabilir

0|1
    0|0
  • Doktora git.

0|0
    0|0
  • azıyorsunda ondadır :D

0|0
    0|0
  • Griptir o

0|0
    0|0
  • Herhangi birisiyle korunmasiz cinsel iliski yasadinmi? durup dururken zevk suyu akmaz, birkac gün bosalmasan dahi.. eger cinsel uyari olduysa veya mast yaptiktan sonra penis indikten sonra biraz akinti devam ediyorsa normal yok degil, normal zamanlardada varsa bir uroloji doktoruna görün, normal degil.

0|0
    0|0
    • Simdiye kadr hayatimda hic iloski yasmadim yasim 20

• Durupdururkn

• Kardesim bir uroloji doktoruna görün, idrar yolunda iltihap var... Antibiyotikle gecer, sakin kendin antibiyotik tedavi olmaya kalkma, her hastaligin, her bakterinin ayri antibiyotigi var, doktor verecegi ilacla 1 haftada birseyin kalmaz..

Yükleniyor...