Eski sevgilimi işleteceğim?anlarmı?

Selamlar,Beni aldatıp başka bir kızla çıktı hala onunla 6 ay oluyor neyse ben kız hakkında bişeyler duydum geçmişiyle alakalı ve benim eski sevgilim beni bakire olmadığım için istememiş bunuda arkadaşlarına varınca anlatmıştı şimdi diyorumki intikam soğuk yenen yemektir.

Ona gizli bir üyelik alıp mesaj atıp sonra bloke etsem ne olur? farkına varır mı?

Güncellemeler:
vazgeçtim benden bulmasınlar da kimden bulurlarsa bulsunlar...

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• ben hayatimda ilk kez bir erkekten intikam aldim.. hakettiiii, cok canimi yakti. benimle birlikteyken baska kiz istemeye gitti. aylardir atlatamadim bu durumu ve gectigimiz günlerde kiza ve kizin tüm akrabalarina ikimizin adina actigim facebook sayfasindan mail attim.bütün durumu ve onun bütün sakli gizli tuttugu foyalarini ve daha nelerrrr nelerrrrrrrrr anlattim, insan yüzüne cikacak hali kalmadi ama hepsi gercekti, yalan yok..ve fac sayfasinada birlikte resimlerimizi herseyimizi paylastim.simdi kizin aileside kendi aileside calkalaniyorlarr. intikamimi aldim acayip huzurluyum. ölsem gam yemicem.. Allah a havale ediyorum artik onu, beni aglatti kendide gülmesin..

Hakedene cezasini vereceksinnnnn.. kimsenin kimseyi üzüp gururuyla oynamaya hakki yok..

Sen üzülmee, gün gelir Allah onu senin kapina muhtac eder merak etme, bulur o Allah indan..

Eger kendini planlar yapip, intikam alacak kadar güclü hissetmiyorsan, hic ugrasma, cünkü daha cok yipranirsin..

ben 4 aydir salya sümük agliyordum, en sonunda onlari aglatmaya karar verdimmmmmmmmm, ohhh canima deysinnnnnnnnnnnnnnnn

1|0
    0|1
    • süper valla hak etmis o zaten ayrılmanında bir adabı ver yaptığını cezasız bırakmamıs ya bilsin iste. helal sana valla

• cok galdim cok üzüldüm.. eger ayrilsaydik bu üzüntüye zamanla alisirdim ama böyle kazik atmalari hakketen cok adiiiiceeeee.. neler neler yaptimmmmm.. kabusu oldum resmen, sürekli moralsiz ve yaslandi cocuk resmen, korkuyor artik benden. cünkü cok akillica planlar yaptim, asla ögrenmez dedigi herseyi ögrenip hayatini kabusa cevirdim.. belkide kizin ailesi suanda yüzügü bile atmistir, bilemiyorum henüz neler oldugunu :-)))

cok sevip bas taci ettimmmm, hic haketmemistim bu yasattiklarini :-(((

Erkekler Ne Diyor 7

• Amaç ne..?

0|0
    0|0
  • Seninle ilgili şeyleri başkalarına anlatarak büyük yanlış yapmış, sana yapılanı unutamıyorsun belki ama en güzel şey dikdik yola devam etmektir

0|0
    0|0
  • geceliğine 150.000 dolar teklif et, işini gör sonra da parasını verme

0|0
    0|0
  • olabilir canını yakanın canını yakacaksın yanına kalmasın.

2|0
    0|0
  • senden neden bulacak canım

0|0
    0|0
    • belalarını yani

• e o seni üzerken haklımıydı çaktırmadan yapacaksın yapacağını gerci birini ahını aldıysa zaten her türlü çıkar o.

• evet aynen Allah'a havale

• vay be ne kada büyük intikammış . yahu kızım bırak bu basit işleri de hayatına dön

0|0
    0|0
    • nedenki kızda bakire değilmiş onunlada birlikte oluyor eeee ozaman bende duyduklarımı anlatırım

• kızda öyle ama şimdiki gerisi seni ilgilendirmez

• senin bu konuda baya arızan var anlaşıldı git kime çatıosan çat beni alakadar etmez benden uzak durda konuyu nereye getirdin ben bakire degilim diye sorunmu ettim bunu nerden cıkardın onu anlayamadım.hadi bye

• sen beren saat gibi intikamcısın korktum senden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunu yapınca ne olacak anlamadım?

0|0
    0|0
  • üşenmiyo musun intikam almaya

yapcaksan da seninki ne öyle

git ağzını burnunu dağıttır,altın vuruşu da sen yap,oh mis

0|0
    0|0
  • cirkeflik yapma bi.

0|0
    0|0
  • eski sevgililer onlarla uğraşmak yerine bu enerji başka aşana aktarılsa çok şeyler olur

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep türk dizileri anasını satım.

2|0
    0|0
  • ben bunda plan göremedim.hemcinsim olarak söylüyorum bizlerin kafası bu konuda daha iyi işler sen başka bir plan yap bence çok basitmiş tutmaz

0|0
    0|0
  • Basitsin!

0|1
    0|0
  • mal gibi.

0|1
    0|0
  • ama buna intikam denmez ki

1|0
    0|0
  • çabalandıkca batarsın..bırak ne hali varsa görsün..

0|0
    0|0
    • öylemi diyosun bende diyorum rezil olamktansa kendi haline bırakayım

• bırak kendi haline..yorma kendini..buna bile değmez..git bir köpeğin başını okşa daha iyi..ona bir dakkanı bile harcama.

Yükleniyor...