Kapat

Bakire olmayan; Tecavüz oldum diye yine de o erkekle evlenmeye çalışanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben böyle olaylar çok duydum. Bakire değil tecavüzde olmadı ama o durumda dolaşmak istemediği için evliliği çare bulup sıradan biriyle evlenmek için ben tecavüz oldum diyerek onunla evlenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence erkek için kötü bir durum çünkü o kıza aşık ve onunla evlenmeyi düşünüyor ama kızın tecavüz olduğunu öğreniyor..Sonra çocuk onun durumuna üzülüyor ve yinede onu sevdiğinden ona sahip çıkıp evleniyor halbuki kız ona büyük yalan söylüyor. Çocuk ona iyi niyetle yaklaşıyor, kızın derdi ama kendini kurtarmak.. sizce bu doğrumu? Bence doğruyu söylemeli.. Tabiki o ruh halinde nasıl davranılacağını şaşırmış olabilir bilememde ama çok şaşırdım böyle bişeyi duyunca..

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan yaklasik 10 yil evvel böyle durumlarla karsilasmistim. Ozaman flört asamasinda oldugum bir kiz, samimiyetimiz zamanla ilerlediginde böyle bir itirafta bulunmustu. Bende safligimdan olsa gerek, ona acimistim, üzülmüstüm ve yargilamak gibi birsey aklimdanda gecmemisti. Tahminen bircok kiside böyle bir durumda ne söyleyecegini bilemez. Vijdani olan kimsede düsünceme göre tecavüze ugradigini söyleyen kisiye o an icin süpheyle yaklasamaz o anki sokun etkisiyle ve itirafi eden kisiyle empati kurabildigini düsününce.

Olayin gercek aslini halen bilmiyorum, ilgilenmedimde. Fakat ilginc olan, bu kizla ayrildiktan belli bir zaman sonra bu kizin eski en yakin arkadasi bana ilgi duymaya baslamisti. Tesadüftür ki, bu kizda bir ara tecavüze ugradigini itiraf etmisti. Benzer itirafi iki kez duyunca tabi burada sok etkisi nedense pek olmadi, daha cok süpheyle yaklasmistim, lakin yinede yargilamadan ona destek vermistim, onu gerekli makamlara basvurmasi icin motive ediyordum bu sefer, ama nafile. Tanimiyorum, korkuyorum, hatirlamak istemiyorum diye olayi kapatir, baska konularda güle oynaya tavirlar takinirdi. Onunlada uzun sürmedi bitmisti. Olaylarin gercek aslini yine arastirmadim, ilgilenmedim, ama bana göre basliktada belirttigin gibi sadece bekaretine kilif bulmaya calismislar izlenimi olusmustu bende. Kötü bir olayi, daha kötü bir olayla bastirmak misali, böyle durumlari kullaniyorlar. Burada cok kez insanlar cinsel tercihlerinden dolayi, bakire olmayislarindan dolayi, evlilik disi cinsellik yasadiklari icin, anal, oral tercih ettikleri icin vs. yargilaniyorlar. Bu saydiklarimin hic birisi bir insani yargilamam icin sebep degildir, fakat yukaridaki yalana basvuran birisi sanirim benim icin en dibe ulasmis kisidir. Affedilemez

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• tecavüz oldu ne la? hay sizin türkçenizi...

3|2
    1|0
  • dağlara taşlara benden uzak Allaha yakın ;)

0|1
    0|0
  • Bu ne şimdi?

tecavüz oldum ne demek ya?

grip oldum gibi bir şey mi? nasıl olunuyor?

Hem iki kişinin arasındaki bir olay, alan memnun veren memnun neyi sorguluyoruz?

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • birincisi tecavüz olunmaz tecavüze uğradım ya da tecavüze mazur kaldım şeklinde olacak. ikincisi yalanla,aldatmayla evlilik uzun sürmez. o kızlara kaşar diyorum ve onlar hiç mutlu olamayacaklar bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Oruspulukta sınır yok

1|1
    0|0
  • tecavüz oldu ne la? hay sizin türkçenizi..

1|1
    0|2
  • yorumsuz...

0|0
    0|0
  • bence sahtekarlık olmaz aldatma olur bu

0|0
    0|0
  • Eziyet işkence Resmen...

0|0
    0|0
  • iki yüzlü sahtekar derdim.. o ne öyle..

0|0
    0|0
  • kendini kandıran asalak sadece evlenecek olan erkeğe acırım başka söz yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Mademki Tecavüze ugradiysa doktordan rapor almasi lazim öylece yalan söylemek gibi sansi yokk

1|0
    0|0
  • Ne kadar çok tecavüz olayı yaşanıyomuş vay be diyorum O.o :)

1|0
    0|0
  • evlenmek istiyorsa açık açık sölesin güvenirlilik sorunları olur sonra

1|0
    0|1
  • ben de o durumdan oldum, tecavüz oldum.

0|0
    0|0
  • Tecavüz oldum denmez.

Bir kadın tecavüze uğradım diyor ise uğramıştır haydi aksini ispat et. Kadın kadının düşmanı .. Beyin zarlarınıza tecavüz edilmiş.

Bir insanın karakteri zardan önce gelir. İslamiyet açısından da bakalım diniz hakkında bilebir şey bilmiyorsunuz.

Tövbeleri kabul edip tertemiz yapan bir yaratıcınız variken size ne doluyor ? Herkesi yargılayıp duruyorsunuz. Settar olun eşi bakire olmayan erkeğe bile settar ol onun karakterine bak denir.

Çok çirkin davranıyorsunuz, iftra atarsanız işte Allah onu affetmeyecek.. Fahişe olanı bile Allah affeder, imansız olanı bile bir tevbe ile Allah affeder ama kul hakkı alanı asla..

1|0
    1|0
    • Öncelikle o kiz bunlari kendi söyledi bakire olmadigini tecavüzde olmadigini ama tecavüze ugradi diye yalan söylicegini kendi söyledi yani anlicagin ugradiysa ugradi diye bisey yok!..Ama senin böyle cosmani anlayamadim? Ben bu konuda ne düsünüyosunuz diye cevaplar bekliyorum. Kadin kadinin düsmani diye bisey de yok bu sadece bir SORU! Isim de vermedim kimseyide kötülemedim ama dogru olmadigini söyledim. Yani cosmana anlam veremedim ama neyse

• coşmak mı anladın bu kadar yazdığımdan.. Sana başka yorumum yok..

Yükleniyor...