Penisi ince olan arkadaslar bunun bir caresinin oldugunu biliyormusunuz? Arastirdiniz mi hic?

Benimki kalin bende problem yok. Bir sitede gezinirken okudum bu bilgiyi paylasayim dedim.
Penise vücudunuzun uygun bir yerinden yag dokusu alip ufak bir operasyonla (cerrahi enjektör) penisinize enjekte ediyorlar neşter ya da kesik yok !
Bunu yaparken lokal (bölgesel) anestezi uyguluyorlar. Tamamen bayilmiyosunuz. Doktorla nuhabbet edebilirsiniz :-D. Üzülmeyin artik ince diye yani :-D. Alinan zevkte de bir degisiklik olmuyormus. Fakat acemi doktorlara yaptirilmasi halinde penis mahvolabilirmis. Yine de cok iyi arastirmaniz gerek

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• gereksz paylasm

0|0
    0|0
    • Sebep. Sorun yasayan olabilir. Bir bilgi ögrendim ve paylastim. Sitede sorulan sorulara bir bak istersen hem de günün sorusu olmus. Soru şu "SIZCE HANGI ÜNLÜ BIRBIRIYLE DAHA UYUMLU" milletin derdine bak. Bizene demiyo kimse

• bir arkadaşım için söylüyorum deseydin :)

0|0
    0|0
    • Ne alaka be kardesim. Yani fotosunu mu cekip atayim simdi buraya. Benim hic problemim yok cok sükür. bir sitede denk geldi okudum. Bilgiyi paylasayim dedim.

• Keşke az ince olsa

0|1
    0|0
    • Dogrudur kardesim fazlasi da iyi degil. Cok memnunum ben tam ortasi benimki. ortasindan da bir tık daha kalini. Gayet iyi sorun yasamadim hic

• değerlendirmek lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...