Bir bayan erkek arkadaşına kendini bir kere teslim edip ayrıldıktan sonra...

Bi bayan erkek arkadaşına kendini bir kere teslim edip ayrıldıktan sonra tanıştığı diğer erkeklere ne de olsa artık bekaret gitti herkes yatıp kalkayım benimde ihtiyaçlarım var demesi ne derece doğru ya.

Dün arkadaşım bana itiraf ettiği konu beni uykumdan etti.Erkek akadaşıyla 7 yıl çıktılar ve ilk yılında ilişkiye girdikten sonra sürekli birlikte olmuşlar.2 ay önce tamamen ayrıldılar ve şimdi kız arkadaşımın 3-4 sevgilisi olduğunu ve bunlarla seviştiğini bir tanesiylede birlikte olduğunu,ve ihtiyaçları olduğunu söylüyor.Ben şok oldum.

İhtiyaçlarım var deyip erkeklerle ilişkiye girmek ne derece doğru ya?

Güncellemeler:
Arkadaşımı düşüncesinden uzaklaştırmak için napabiilirim.Gözgöre göre kendine yazık etmesini izleyemem ki
BU sorumda kız arkadaşımı kıskandığımı düşünen zihniyet ZATEN BEN NİŞANLIYIM VE 2 AY SONRA DÜĞÜNÜM VAR. Bence sizler zihniyetinizi değiştirin...

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Valla açık söylemeliyim ki bu tip ilişkilere çok üzülüyorum emek veriyorsun ve herşey çok güzelken birden çekip gidiyor. Artık onu değiştirme şansın yok fakat o kendini durduracaktır emin ol Doyum noktası var bayanların ama erkeklerin doyum noktası yok . Yani bir hata yapacak ki sen buna engel olamazsın. Yazık o kızı kim bilir kim alıp evlenicek ve bir kavga esnasında neler yaşayacak bir avuç kanı yüzüne vuracak belki gururunu kıracak hakarete maruz kalacak. Dediğim gibi Onun önüne tek şey atabilirsin evlilik oda takıyorsa tabi ..

3|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• arkadaşının dediği gibi bir defa açıldığın zaman aynı erkeklerde olduğu gibi ihtiyaç haline gelir bayanlarda da cinsellik. bu nedenle arkadaşına yardım edemezsin. en az bin defa ailesi uyarmıştır, milyon defa nette vs. bekaretin önemli olduğunu gösteren şeyler görmüş okumuş, izlemiştir. buna rağmen yine de yapıyor ise zaten önemsemediğinden yapmıştır. o nedenle üzülme arkadaşın için.

ama benden sana tavsiye, düzeltmeye de çalışma. o tarz insanlara yaptığının hatalı olduğunu söylersen işi çirkefliğe vururlar. sana çamur atarlar. en iyisi he he de geç

1|0
    0|0
  • hah işte aslına bakarsan türkiyedeki bekaret sorunsalının çözülme noktası burası biz erkekler sizin sandığınız gibi sadece bir zar a takılı kalmıyoruz. Bu işin fazlası var ;) hem fiziksel hem psikolojik olarak.

1|1
    0|0
    • evet zara takılı kalmamak lazım tamam da insnaın aklına tilki bir sürü şey sokar

• bizde onu diyoruz işte şu an toplumumuzdaki erkeklerin en az %50 si zar meselesini çoktan aşmış durumda. Amma konuda anlattığın gibi acaba başkalarıda oldumu acaba olacakmı. Alışmış kudurmuştan betermi. Ve en önemlisi başka tenlerede aşina olan birisi özellikle bir bayan ne kadar sadık olabilir. Acaba İlk sorunlar tartışmalar olduğunda hemen kaçamak bir ilişkidemi bulur kendini gibi sorular insanın aklını baya kurcalıyor.

• madem istiyo buna ihtiyaç diyo kimse yuyamaz ki. doğrusuna yanlışına biz karışamayız.böyle arkadaşlarım oldu benim, bana nası davrandığına bakarım. bu hayatı devam ettikçe çirkefleşiyo mu

bana farklı davranıyo mu buna bakarım yanlış doğru demem. kocaman insan sonuçta

2|1
    1|0
  • cinselliğin yemek içmek kadar doğal bir ihtiyaç olduğunu ve kadınlarında erkekler kadar buna hakkı olduğunu anladığımız zaman toplumsal sorunların önemli bir bölümünü çözmüş olacağız...

5|3
    1|1
    • bunu anladığımız zamanda herkes birbiriyle ilişkiye giricek hatta evlendiğinde eşine de güvenemiceksin

• eğer zaten evlendikten sonra sadık kalmanın formülü bakirelik zarında diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz,sadık kalınması için ilişkiyi sevgi ile beslemek gerekiyor bunun için de gereken bakirelik zarına güven değil beyin zarına güvenmek gerekiyor ve bu karşılıklı olmalı...

• +1 haklısın

• ee hep erkeklere güvensiz derler ya .. kadınların böyle bir durumu var birincisinde olay bitiyo zaten senden başka kime vermiş asla bilemezsin ...

olay vicdanda bitiyo

1|1
    0|0
    • aynen öyle inanamazsın ki

• iş insanın şu sol gögsünün altında ve vicdanında bitiyo.. bekardır yapar orası ayrı sonuçta hiç biri sevap değil tabiki ama bu işin sonrası kötü oluyo hayatına giren birine bunu söylerkenya da saklarken...ben bile bir erkek olarak sadece normal olarak hayatıma giren bir kızın hesabını verirken çekiniyorum ..tabiki oldu bitti değişmiyicek bişey ben buyum ama yinede kendimi garip hissediyorum.bu güne kadar sevmeden kimseyi hayatıma almamama rağmen..

• tamamen bu bayanların kendi istekleri, adı çıkmadıktan sonra ihtiyaç olarak görüyorsa o onun tercihi, senin yapacağın tek eşliliğe ikna etmek bence

1|0
    0|0
  • sana ne?

2|3
    0|1
  • Evet seks bir ihtiyaçtır ancak, her yemekten sonra önüne gelen ilk insanla giderilebilecek kadar da basit değildir.

Bekaretin sadece fiziksel olarak kaybedilmesi değil ruh ile birlikte kaybedilmesi tehlikelidir.

1|1
    0|0
  • kime ne?...

2|0
    1|1
    • sanane

• Sen soruna cevap aramıyorsun, fikrinin onaylanmasını bekliyorsun. Soru sormanın manası yok yani.

• yazık etmek nedir neden kendine yazık ediyo şuanda .eskiyo mu

ruhu mu yıpranıyo. tamam hoş bişey değil öyle kucaktan kucağa atlamak..resmen hayvani bir güdü sevgi yok hoşlanma yok .ama neden yazık olsun

1|0
    0|0
  • hiç doğru değil. ayıp. günah. Hata yapılır ama tövbe edilir bir daha tekrarlanmaz. nasıl olsa bekaret gitti diyip çok kişiyle yatıp kalkmak çok çirkin bir davranış.

1|1
    2|1
    • bende ona ayı şeyi anlattım ama benimde ihtiyaçlarım var deyip durdu

• evlendiğimde diktirirm diyormuşya söyle arkadaşına ruhtaki ve ahlaktaki yırtığı diken doktor çıkmadı henüz ;)

• aynen arkadaşına zigan abimin dediğini diyebilirsin. umarım vicdanı sızlar.

• yaşı yerindeyse akıl sağlığı yerindeyse sanane

o kendini biliyorsa kimseyi ilgilendirmez

1|1
    0|0
  • bence sen konuşarak veya söyleyerek hiç bir şekilde vazgeçiremezsin ama.. bu çok zor, diinlemez çünkü seni..

0|0
    0|0
  • herkesin hayatı kendine...onu uyarırsan sen kötü olursun..

0|0
    0|0
  • doğruluk tartışılır ama kadın isterse engel olunmaz

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok belki de herkesin kucağına gitmek için ayrıldı kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • Kiliti olmayan kapının gireni çok olur.

0|1
    2|1
  • Cok var onlardan ülkemizde cogu kadın anlatmaktan kaçınıyor

0|0
    0|0
  • arkadaşında biraz var.. utanmasa guruba girecek.. :D

0|0
    1|0
    • hayır hiç öyle biri değildi.erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra böyle bir anda değişti kız.

• aynen öyle olmuş

• aynen öyle olması mesele değil sonu kötüye gitmesin.. Allah muhafaza..

• ona nediyolar biliyorsun herhalde o...

0|0
    2|0
  • sacma işte bu yani ilkinden sonra olan kısmı tam bir o... luk

0|0
    2|0
    • bende öyle düşünüyorum.nasıl bir ihtiyaçtır ki bu böyle

• tamam o ihtiyac herkezde var ama herkez onun gb gidermyr degil mi ama 1 tane düzgun bir sevgilisi olsun onunla yapsın hatta sonunda evlensn

• bnce en yakın zamanda evlendr onu

• zap suyunu tatmış artık elinden ne gelirki

0|0
    0|0
  • Kendi hemcinslerinin cevabını gördün.Türkiyede kadına takılan lafların,lakapların,yakıştırmaların çoğunluğu yine kadınlar tarafından kullanılıyor.Erkekler şöyle diyo böyle diyo diye kadınlar hiç ağlamasın.Siz kendi cinsiyetinize bu davranıştayken erkeklerin öyle olması normaldir.=

2|1
    0|0
    • bu yorumları okuduktan sonra gerçekten size hak veriyorum.erkeklerin,Hemcinslerimiz yüüznden kadınları sadece cinsel obje olarak görmelerini anlayışla karşılamak gerekir.Çünkü bayanlara bu öylediklerim çok normal geliyomuş bir tek bana mı ters geldi anlam veremedim.Pes diyorum sadece

• Bayanın kendisine veya başka bir bayana yaptığını bir erkek ona yapamaz..

• hakikaten size hak veriyorum. bu sorduğum soruda herşey ortada zaten

• yahu size ne... arkadaşın dostluğuna güvenmiş anlatmış sana. gelip burada yaygara mı koparman gerekiyor. ilerde evleneceğiniz erkek büyük ihtimalle zevk için kızlarla birlikte olmuş biri olacak. gel onunda burada arkasından konuş. bırakın artık milletin özelini sırrını dedikodu yapmayı.

2|0
    0|0
    • dedikodu yapacak bişey yok normal olmadığı için paylaşmak gayet normal. beğenmiyosanız yorum yapmaz bakar geçersin

• şu soruyu sormakla zaten senin karakterin az çok belli oluyor. kalkmışın birde onu bu durumdan nasıl kurtarıcam diyorsun. katil mi, soygun mu yapmış. etrafa zarar mı veriyor, sana yanlış birşeymi yapmış. o zaman çekersin karşına uyarırsın ama seni ilgilendirmeyen bir konuda ona ait bir durumu alıp kendi normlarına sokmaya çalışıp oda sana "sanane be sen kendine bak" derse şaşırma o zaman. ben burda herkezin herkezle ilişkiye girmesini savunmuyorum. sadece başkalarının özellini çekiştirmiyelim.

• o zaman benim de sana sanane deme hakkımı kullarak SANANE diyorum.

• yuh derim.. çivisi çıkmış memleketin, afedersin arkadaşın ama benim bu tiplere parasız, ücretsiz o.. demekten başka bişey gelmiyor aklıma

0|0
    1|2
    • bende duyunca şok oldum ya.halbuki hiç öyle bir kız da değildi

• evet ki zaten bu sebepten onunla arkadaşlığımı kesmem saçma olmaz mı

• peki söyle bişey yapamazmısın peki? ilişkini kesme ama eskisi gibide yakın olmaz, bundan sonra her dediğine güvenme, senden senelerce bişeyi saklayabilmiş sonuçta, ayrıca kızlar biraz kıskanç olur, senin hayatını kıskanabilir ve kendi hayatına benzetmek bile isteyebilir, seni bu tuzağa çekebilir anlayacağın, kimseye yapmaz deme bence hataya düşersin, bunlardan kasıt demek istediğim bunları yapar değil tam aksini de yapabilir ama sen yinede temkinli davran ve mesafeyi koyup koru derim

Kızlar Ne Diyor 10

• iste butun mesele arkadasinin aldigi zevki senin yasayamiyor olman.

Catla hatun catir catir sevisiyor.

7|7
    3|4
  • Arkadaşının derdi seni neden gerdi...Vajinası var veriyor kime ne!

5|7
    3|5
    • Soran bence arkadaşını bu kadar Cok seviyorsan uzaklaş ondan.daha tartışmasını bile bilmiyorsun, isine gelmeyen cevaplarda hakarete yonleniyorsun.Senin gibisinin insana faydası degil zararı olur.Ciddiyim.

• boşver nilca sen takma kafana

• Cinsellik hayatın doğal bir parçası. Sen arkadaşını yolundan döndürmeye çalışacağına asıl kendine sor "ben niye cinselliği yaşayamıyorum" diye. Bence arkadaşından öğrenecek çok şeyin var

2|5
    1|8
    • beni tanımadan yorum yapıyor olman senin kişiliğini ortaya koyuyor zaten.nişanlıyım ve 2 ay sonra düğünüm var.

• arkadaş nişanlı olunca hayatı biliyor sanıyor...birde nişan başı yaptırır hayatı çözdüm diye gezer...

• Onun dogrusu bu demekki. Seninki baska. Arkadas olarak gorevin yonlendirmek degil. Sikintisi oldugunda yaninda olmaktir.

3|3
    1|2
    • sikintisi olduğunda yanında olmak derken? Grup mu yap demek istiyosun :P

• Dedigim gibi o da belki senin hakkinda " kendine yazik ediyor. Bir omur tek adamla sevisecek. Belki orgazm dahi olamayacak. Belki bamya cikacak" diyordur. Bilemezsin :-).

• ben birilerinin cinselliği yaşamasına karşı değilim. insan seviyorsa, karşısındakine güveniyorsa yaşayabilir ama önüne gelenle de yatıyorsa kusura bakmasın kaşar derim ben ona

2|3
    0|3
    • 4-5 erkekler görüşüyo sevişiyo öpüyomuş ama 1 i ile daha ileri boyutta ilişkiye giriyomuş

• insan birazcık seçici geçirgen olacak. her bulduğunu bünyeye alırsan sonu kötü olur =D

• aynen dediğin gibi ama bunu anlayacak durumda değil toplum henüz...varsa yoksa zar..!

• bacaklarını acıp yolda mı bekliyor ne alaka ? varsayalım ki arkadasın erkek, o zaman senin tabirinle "herkes ile" birlikte olmasını garipsemeyecektin.. bu sekilde dusunmen bile hic hos degil -rahatsız oluyorsan arkadaslık yapmazsın olur biter.

6|4
    0|4
    • İhtiyaçlarım var deyip erkeklerle ilişkiye girmek ne derece doğru diye soruyorum arkadaşlık yapıp yapmayacağıma ben karar veririm. sorumu oku anlarsın gerçi okuduğun halde anlamadığın için "bacaklarını acıp yolda mı bekliyor ne alaka"diye yazmışsın.boşver sen takıl böyle şeylere aklını yorma.

• Arkadaşınızın cinsel hayatına kadar karışıyo musunuz ya seninle aynı yaştaysa iradesi vardır yani kendi hayatı kendi seçimi sana yanlış geliyosa arkadaşlık yapmazsın olur biter

1|1
    0|0
  • Teslim etmekmiş. Gerzekleştiniz iyice.

4|2
    0|3
  • Boşver onun hayatı sen suçlu olursun sonunda.

0|2
    0|0
  • k'aşarlık ne derece doğruysa...

1|6
    3|4
Yükleniyor...