Düşük yapan ya da kürtaj yaptıran kız?

Bayanlardan cevap bekliyorum kızlık zarı bozulmaz mı her ikisinde de.
bir kızın kızlığını bozdum diyebilir miyim yoksa kız kızlığım bozulmadı diye kanıtlayabilir mi

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• sürtünmeyle hamile kaldı kürtaj düşük oldu siz kızlığımı düşünüyorsunuz amaç ne kızlığı bozulmasa bile kürtaj ve düşük yaptığı belli olcak zaten ayrıca kürtaja girdiyse kızlık zaten kalmıyo orda bir operasyon oluyo biraz araştırın

0|2
    0|0
    • Biliyorum bir nevi, operasyonda geçirildi. Net bilgi edinmek istedim bunşarı yaşayan kişi kadar işin içinde olamadım kendisi halletmek durumun da kaldı o yüzden biraz bilgilerim net değil pekiştirmek için soruyorum, farklı deneyimlerim de olmadı zaten.

• Hmmm teşekkür ederim tekrar ıspatlamaya da gerek yok söylemem yeter zaten :)

• rica ederim kardeşim

En İyi Erkek Görüşü

• hayır gardaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Abicim bu ne sacma soru fetus varsa zaten bozulmustur:d

0|1
    0|0
  • bu ne süper ötesi tuhaf bir sorudur? Bu kızın düşük ya da kürtaj yaptırması için önce hamile kalması gerekiyor bu bir. İkincisi bilindiği kadarıyla kızlık zarı vajina da ki hamilelikde ağızdan değil ordan yaşanan ilişkiyle sağlanıyor. Nasıl hamile kaldı bu;? Kazara falan böyle tuvalette sperm bulaşarak hamile kalmış olsa senin sorunu mantığa sığdırmak açısından düşünürsek. Düşük yaptığında veya kürtaj yaptırırken sezarjen gibi bebeği karından alabilirse bozulmaz diğer türlü her türlü bozuluyor yani. höh cevapladığım en ilginç soruydu yani.

1|0
    0|0
    • Sürtünme yolu ile ilişkşye girildi bir sefer kürtaj bir sefer düşük oldu.

• Yok duydumda ergen işi onlar kii seninde yaşının çok büyük olduğunu sanmam. böyle birşey yaşayacak kadar yakınsınız git öğren kızdan işte ne oldu ne bitti.

• Önemli olan ne işi oodu değil zaten baya bir yıl geçti üzerinden

• Bilemiyorum hiçbir bilgim yok belki istisnai durumlar olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...