Zayiflayinca memelerde zayiflar mi?

Zayiflayinca memeler kuculur mu :D mesela 80 ise 75 e iner mi ajsjdjde
80 beden ideal mi ya vallahi komplekse girdim. Az once kucuk goguslu kizlarin avantajlari diye bir bence okudum kotu hissettim kendimi :( zayiflasam 75 olur mu

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir 20 kilodan fazla verirsen kuculur tecrubeyle sabit😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Meme dokusu itibarı ile vücudun geri kalanı kadar yağ temelli bir yapı değildir, genelini oluşturan lobüllerin etrafında nispeten daha az miktarda yağ depolanmakta. Dolayısıyla evet kilo vermek anatomik olarak her organı etkilediği oranda memeleri de etkileyecek; ama yakılabilecek dokuya sıra gelene kadar; başka yerler çok daha hızlı eriyecektir.

Kilo vermenin etkisi vücudun diğer taraflarına göre oldukça az ve yavaş görünecektir...

0|0
    0|0
  • kilonuza göre değişir, ama göğüsünüz de verdiğiniz kilolarla birlikte şekle gireceğinden küçülme görülebilir tabi

0|0
    0|0
  • Pek fark olmaz bence

0|0
    0|0
  • Memeler temel olarak yağ dokusundan oluşur. Zayıflarsan onlar da bu işten paylarına düşeni alacaklardır mutlaka. Kilo alınca nasıl büyüyorlarsa, zayıflayınca da küçüleceklerdir şüphesiz.

0|0
    0|0
  • Avantajmı? Bunlar küçük gögğslülerin kendini kandırması sadece :) 85drn aşşağısı çöp benim gözümde :)

0|0
    0|0
  • hayır sakar

0|0
    0|0
  • küçültme kalsınlar öyle..
    yazık onlara..

0|0
    0|0
  • asfasdafaslkfasşdk2k53u230ıqrrn332e0sdcas asrt haykırdım gülmekten sandalyeden düştüm bu ne böyle töbe töbe :ASD:AS:DASD:SAD:AS

0|0
    0|0
  • elbette

0|0
    0|0
  • o kadar olmasada oynar biraz sarkar spor yap sıklaşsın

0|0
    0|0
  • Küçülebilir, sonuçta oradakiler de yağ, oradan da yakma ihtimaliniz var ;)

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • yok ya

0|0
    0|0
  • kaybolur gider

0|0
    0|0
  • :) küçük iyidir

0|0
    0|0
  • kıvrılan o meme uclarını emerek forma sokablırım ne dersın

0|0
    0|0
    • nsan olmaktan yorulur bazen insan. Hayat yorar, aşk yorar, yalnızlık yorar, kalabalık yorar, gelen yorar, giden yorar... Sana sunulan hiçbir şeye alışma bu yüzden. Terk edenler yorar... Daha az güvenmeye, daha az sevmeye ve daha az inanmaya tecrübe diyorlar. Ama bu tecrübe değil, tecrübeyi doğru kullanamamaktır. Daha az güvenmek, güven sorunu yaratır. Gerektiği kadar güvenmelisin. Daha az sevmek yalnızlığı getirir. Hak ettiği kadar sevmelisin. Daha az inanmak inancını zedeler. Neye ne kadar inanman gerek, onu bilmelisin.

İnsanlar terk edilerek terk etmeyi, aldanarak aldatmayı öğreniyorlar. Oysa terk edilen sadakati, aldatılan dürüstlüğü öğrenmelidir. Hayatın getirdiği sevinç ve mutlulukları nasıl kabul ediyorsak, onun sunacağı kederleri de aynı olgunlukla kabul etmeliyiz. Bu dünya bir imtihan dünyası. Kaderimize yazılan her keder, dayanma, sabretme ve inanma gücümüzü sınar. Yıkılmış, aldanmış, incinmiş, kırılmış olabilirsin. Umutların tükenmiş de olabilir. Bu kaderindir. Kader seni sürekli dener. Cevabını bilmediğini sandığın bir soru gibi gelir. Oysa Rabb'in o sorunun cevabını çoktan vermiştir. Ve onun senin durumundakilere verdiği en iyi cevap gece-gündüz ilişkisidir. Geceyi ve gündüzü düşün şimdi. Ve şunu: Her yeni gün, bitmiş bir gecenin ardından başlar ve şahitlik ettiğimiz bitişler, göremediğimiz nelerin başlangıcıdır kim bilir...

• Küçülmez

0|0
    0|0
  • cok zayfılarsan olur valla:P

0|0
    0|0
  • ha ha güzel soru bak şimdi merak ettim :-D

0|0
    0|0
  • benimde zayıflayinca penisim 5 cm uzamis büyümüştü 😂

0|0
    0|0