Hamilelikte cinsellik ağrılı olur mu?

Hamilelikte cinsellik ağrılı olur mu?

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var eşim 3 aylık hamile ve 3 aydır ilişkiye giremiyoruz zaten hamilelik dolayısıyla isteksiz. ilişkiye gireceğimiz esnada vajina girişinde ağrı olduğunu söylüyor başlamadan bitiriyoruz nedeni ne olabilir hamilelikmi yoksa başka bir şeymi bayan arkadaşlar sizinde hamilelik döneminizde böyle eyler oluyormuydu s.o.s lüffen

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ben hamileyim şuan 6 aylık.doktor gebeliği riskli dememişse o ağrıların pek bi önemi yok biraz psikoljik sanırsam yoksa ağrı filan olmuyor tam tersi hamilelikte cinsel istek artıyor...eşin bebeğe zarar gelecek diye düşünüyor olabilir aslında bişey olmaz ama tedirgin oluyo bana kalırsa üstüne gitme.strese girer sonra.

0|0
    0|0
    • yha dün sordum bebeğe bir şey olacak diyemi korkuyorsun diye hayır bende bilmiyorum neden ağrıdığını diyor çok isteksiz halsiz yorgun birde ilk hamilelik

• bende ağrı yok olsada az bişey dikkate alınacak bişey değil.belki ikinci 3 ayda değişir.

• inş değişir yha teşekkür

Kızlar Ne Diyor 3

• gebeliğin ilk 3. ayındahalsizlik bulantı uyku hali kusma olur.cinsellik azalması başta tabikide.ikinci 3 yda ise cinsel istek olur ama karnında büyüme olduğu için haraketleri kıstlanır.agrıları oluyorsa cinsel isteksizlikten kendini kasması yada vajina darlıgı en kötüsü enfeksiyon varsa agrıya sebep olur.en iyisi 3. ayındayken beraberlikten kaçının çünkü ağrıları oldugu için zarar verebilir.psikolojik bi durumda söz konusu olabilir..geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • sende halal ilişkiye giremedin galiba:D:D Allah yardımcın olsun 9 ay sürerse eşinin bu durumu ... Vay haline

0|0
    0|0
    • yha oral felan bir şekilde idare ediyoruzda ama normalide lazımmm

• ozaman bu sitede bikaç tane eşi 3 aylık hamile ve ilişki sırasında ağrı duyan erkek var:)

• olabilir neden olmasın :)))

• aslinda istegin daha fazla olmasi gerekiyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İyice ıslanması gerekiyor vaijnanın özellikle hamile kadınlarda. link

0|0
    0|0
  • hamilelikte en iyi pozisyon domalmadır. onu dene

0|0
    0|0
  • hamilelik döneminde cinsel ilişki tehlikeli diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Doktora görünün belki önemli birşeydir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...