Vajina kokusu ne yapmalıyım?

Sanırım her kızın sorunu bu. Biraz akıntım oluyor haliyle de koku var ama ağır veya mantarlı olduğunu sanmıyorum sadece beni rahatsız ediyor. Bunun için jeller ıslak mendiller falan da var? Kullanmam gerekir mi? Sebamed, numismed felan? Kızlar siz napıyorsunuz?

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bakin kokmayan kadin yoktur, ayni ter kokusu gibi, bazi insanlar birgün yikanmasin kokar, bazi insanlar günlerce yikanmasin kokmaz..

Eger koku varsa, akintin fazla degil, renginde bir tuhaflik yoksa, kasinti, agrin, sancin yoksa, yapacagin tek sey, parfümsüz, bak dikkat et parfümsüz diyorum, o bölge icin alerjen maddelerden uzak jeller var, onlarla hergün yika.. Asiriya kacma, bir sefer kullanman yeterli..

Sakin dedenin tavsiye ettigi gibi Antiseptik birsey o bölgede kullanma, yarali bakterileride öldürürsen, bu sefer koku artar, hastaliga yol acarsin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Akıntıda koku varsa mutlaka mikrobik bir durum var demektir.. Antiseptik duş jeli kullanacaksın iyice durulayacaksın , sentetik çamaşır giymeyeceksin ve ped kullanacaksın bir müddet.

1|0
    0|0
    • Antiseptik dus jeli o bölgede kullanilmaz...

• Bol su içecek, şekerli , gazlı ve kafeinli maddelerden uzak duracak, sentetik ve dar çamaşır giymeyecek.. Sırf vajina için üretilen jeller var onları kullanacak..

• çözum parfum :D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sık sık ped değiştir sadece su ile yıka azalır

0|0
    0|0
  • O kadar onemseme

0|0
    0|0
  • Çare sarıgül

0|0
    0|0
  • Oral yaptırınca geçer.

0|0
    0|0
  • Yazmıcaktım ama tutamadım kendimi Vajina kokusuna erkekler yorum yapıyor kaç tane vajinanız varda bu kadar ilgilendiriyor sizi

0|0
    0|0
  • Bir doktora git yinede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlar ise yaramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...