Seks nedir sizce? Ayıp mı değil mi? Özellikle bayanların yorumlarını bekliyorum

Hemcinslerim bildiğiniz hödük. Karşı cinslerim de saf ayağına yatıyor. Bayan arkadaşlar birçoğunuzun arkadaşı daha kendi vücudunu tanımıyor. Çünkü küçüklükten beri hep sakla o kutuyu kimseler görmesin diyerek büyüdünüz siz. Bizde tam tersi göster oğlum amcalara pipini heeyt be filan. Biz aha dedik mal bizde , her türlü yolumuzu buluruz. Birçok hemcinsim harbiden hödük , denyo , yobaz. Hep istemişimdir bir kızı sex objesi olarak görmeyi ama olmuyor. Kimileri de her geçen kızı sex objesi olarak görüyor. Tamam sevişmek sev- mekten geliyor. Kabulümdür. Birçoğunuz masturbasyon yaptığınız halde fuckbody arıyorsunuz be beyler. Önce bir kıza nasıl yaklaşacağını öğren. Bugüne kadar eline erkek eli değmemiş kızlar birçok konuda benden destek istiyor. Sakın yanlış anlamayın , ne bir temas var ne başka birşey. Mesaj atıyor. Onlar sexi sevişmeyi kötü zannediyorlar sizin gibi hödükler yüzünden. Birçoğuna anlatıyorum , telefonu açıyorum bak böyle yap şimdi şimdi şöyle yap diye diye masturbasyon yapmasını öğretiyorum. Bence bir kızın masturbasyon yapmaması anormal bir durum ama bu baskıcı toplum ve hödük hemcinslerim yüzünden cinsellik olgusu gelişemedi şu ülkede. Kız dekolte giyer iki üç soysuz kalkar aha o""spuya bak diye laf atar. sonra o kız öyle kalır. hiç birşey yapmadığı halde. Ulan kızlar istediği gibi giyinemeyecek mi? Anlamıyorum arkadaş. 2 düğme açan şu ülkede o""spu olmak zorunda mı? Birçoğu da kendini profesyonel zannediyor. Gel ben seni doyurucam. Ulan öküz tulumbayla su mu çıkartacan? kendini tatmin edeceksin. Hani kız ne oldu? Sen kızın içine girdiğinde direk orgazm oluyor mu zannediyorsun? 5 Yıldır düzenli bir sex hayatım var. Farklı insanlarla olsa bile düzenli işte. Ya bende mi sorun var acaba? Hiçbir zaman kendi zevkimi düşünemedim. ön sevişmeden önce oturttum kızı anlattım , bak dedim beni mutlu etmeyi düşünme. Ben sen zevk aldıkça mutluyum , zevk almadığını anlarım esas o zaman üzülürüm. Beni boşver kendi zevkine bak diyerek başladım ön sevişmelere. Birçoğunda da sonucu çok mutlu bitti , hani nasıl diyolar bildiğiniz nirvanaya ulaştık. sonra yaktım bir sigara. Bir daha anlattım. bak dedim bunlar ayıp değil. Bunlar olması gereken şeyler. Ama toplum yüzünden ayıp gibi algılanıyor tarzında konuşarak kızları teselli ettim. Allaha şükür bugüne kadar hiçbir kızın bekaretini almadım. Öyle ağır bir yük altına giremem. Lafım hemcinslerime , Lütfen kadınları seks objesi olarak görmeyin. Bizim toplumumuz böyle işte. Kızların da bir çoğu bastırılmış duygularını ortaya çıkartanlara koşarak gidiyor ve bir anlık heyecan isteğiyle bekaretini teslim ediyor. Bence çocukluktan itibaren seks eğitimi verilmeli. Şahsen çocuğum olursa kız erkek farketmez bunun eğitimini vereceğim. Bunlar ayıp değil , hayatın gerçekleri. 3000 karakteri tükettim kusura bakmayın. İçimde kalan daha çok şey var sığmıyor kelimelere.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• güzel tesbit. eğitim hatası. ve büyük bir yanlış bilgi kaynaklarımız var.

birincisi bir çok safsata ve hurafe dinimizde varmış gibi hatta fıkıh kitaplarına bile sokulmuş. ben her türlü tartışmaya girerim. bir kere cinsellik ve cinselliği sohbet etmek birbirine bilgi vermek bilgi almak ayıp değildir. günah değildir. farklı iki cins azgınlık amaçlı değil, cinsel konularda bilgi amaçlı sohbet edebilir. bu günah değil. cinsellik allahın bir emri. nikah yapın çoğalın diyor. bizler ççiçek değiliz polenle çoğalmayız. dolayısı ile cinsel ilişki ile çoğalacağımızdan bu allahın emri olup günah değil. tek uyulması gereken bir kişi ile yapın çocukların nesli belli olsun diyor. şu yanlışı düzeltelim. tek eşlilik erkeğede emir. kimse kafasına göre çok eşlilik yaşayamaz. peygamberimiz ümmetine cinsellik hakkında bilgiler vermiştir. pozisyonlara varana dek anlatmıştır. ayıp olsa günah olsa bir peygamber bu anlatımları yapar mı?

arkadaşlar 1000 yıldır insanlarımıza kuran okutulmamış. atatürk sayesinde elmalılı hocaya meal tefsir yaptırıldı ve birazcık anlar olduk. size önerim şu. elmalılı hamdinin mealide artık günümüz türkçesi ile anlaşılmıyor. ayrıca bin yıldır gizlenen yanlışa sürüklenen gerçek bilgiler yeni din adamları sayesinde açığa çıkıyor. yeni bilim adamlarımızın yayımladığı meal tefsir ve dini kitapları alın okuyun. ayıp denen şeylerin ayıp olmadığı tam tersine gereklilik olduğunu göreceksiniz. dinimiz öcü gibi tanıtılmış. dinimiz bilimle yan yana giden birbirini destekleyen bir dindir. bilime ters bir şey varsa o dinimize de ait değildir.

yeni nesil bol okuyun. tek bir yayıma tabi kalmayın. bilimsel kitaplardan sağlık kitaplarından kendi vücudunuzu karşı cinsin vücudunu ve sağlıklı cinsel ilişkinin nasıl yapılacağını öğrenin. çocuklarınızada yaşına göre zaman zaman öğretin. en doğru ve çocuğun güveneceği bilgi anne ve babann verdiği bilgidir. ama öncelikle kendimizi geliştirip biz öğrenelim. sakın yabancıların abuk subuk filimlerini eğitim aracı görmeyin. bir sürü doktorların oluşturduğu siteler var. sağlıklı olanı öğrenin

0|0
    0|0
    • O filmler eğitim amaçlı değil ki , o filmler içimizdeki bastırılmış duygular. Birçoğumuz p*rno izliyor , neden? Çünkü içimizdeki bastırılmış duyguları görüyoruz onlarda. Cinsel arzular başka , cinsel eğitimler başka. Gerekirse ilerde bir kurum ya da kuruluş açmayı düşünüyorum. Cinsel eğitim şart bu ülkede.

• Bu konuda hem fikiriz sanırım. Teşekkürler

• ben teşekkür ederim. mücadele edip bu eğitimin çocuklara yaş dönemlerine göre anlayacakları dilde anlatımların günah olmadığını ve ayıp olmadığını topluma öğretip yaymamız gerek. ben kuran ve fıkıh araştırması yapıyorum. gerçekleri öğreniyorum. bir çok profesör bu konuda mücadele ediyor. yaşar nuri öztürk bayraktar bayraklı abdülaziz bayındırlı gibi hocalar gerçek islamı yaygınlaştırdı. bunlar köhne hurafe ve safsatalarla mücadele ediyor. ama sarıklı bazıları bunları sapık olarak ilan ediyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kategoriyi cinselliğe açmışsın ama bu bildiğin genel kültürel seks olmuş :(

0|0
    0|0
  • Düşüncelerin gerçekten enteresan geldi bir erkeğin ağzından duymaya alışkın olmadığım şeyler ama her kelimesiyle çok haklısın keşke herkes böyle düşünebilse.Vücudumuzun doğası gereği ihtiyaçlarımızı yaşamamız için devlet onayına ihtiyacımız yok.

0|0
    0|0
    • Erkek ya da bayan olmak farketmez ki. Realist olmak lazım biraz , gerçeklerden kaçmamak ve yalan söylememek lazım..

• fuckbody adi altinda yapilan sex ayip

bir bayanin gönlümde bir erkek olur onu arzular onunla hersekil sevismek ister sex ister

erkek icinde ayni pic erkekler anca önüne gelen kizi arzular

0|0
    0|0
    • Konuşmanın başında söyledim zaten. Erkekler her kızı arzular diye. Peki bu kızların hiç mi suçu yok? Bütün suç erkeklerde mi?

• bu sohbetler ama sadece eşler arasında yapılmalı. Evlilik dışı birlikteliklerde değil.

0|0
    0|0
    • Genelevler ne için var o zaman? Genelevdekinler kimin karısı? İşte bu zihniyeti diyorum. Seks sadece iki evli çiftin yaptığı birşey değildir..

• Tarihe belki birçok insandan daha meraklıyım ve tek bir saniye olsun izlemedim dediğin diziyi. Ben haramı şu yaparsa haramdır şu yaparsa değildir diye bir iddiada bulunmadım ki?

• soyumuz vcenabet gibi bir yaklaşımınız olduğundan bende bu yorumu yaptım.Kimin ne yaptığı önemli değildir yanlışsa kimin yaptığıda önemli değil. Yanlış örnek olmazki.Ni,kah dışı birliktelik dinimizde hatramdır net.Buna uyar veya uymazsınız bu tercihinizdir sadece, gereçek yine aynıdır.

Erkekler Ne Diyor 3

• sevişmek ve ilişkiye girmek kötü bişey değil. hatta olmazsa olmaz hayatın tadı tuzu. ama evli çiftler arasında. insanlar neden sevgiliyken veya nişanlıyken bu tür işlere kalkışır ... hatta ve hatta günlük ilişki diye bişey çıktı. sabah merhaba merhaba. akşam vuruşmaca. Dediğin gibi sex önemli bir konu. bir erkeğin bir kızı, bir kızın bir erkeği nasıl mutlu edeceğini bilmesi gerekir. bunun içinde bilgi ve tecrübe gerekir. artık internet çağında yaşıyoruz. bilgi edinmek kolay. bizim sıkıntımız tecrübe kısmında. biz diyoruzki, ben evlenmeden tecrübe sahibi olayımda eşimi memnun edeyim. işte hata burda. tecrübeyi eşler birbiri ile kazanmalı. birbirini tanıyarak en güzel sevişme şeklini belirlemeli.

Düşünsene bakir bir kız ile bakir bir erkek evlendi. ikisi de daha önce cinsel bir münasebette bulunmamış. bu çift ilk gece bir acemilik çeker doğal olarak. işte dedim ya tadı tuzu diye. işte başladı tadı tuzu. ama memnun olmazlar mı, olurlar tabi ki. bu memnuniyet ise sonraki birleşmelerde git gide artar . Ayrıca bu çift arasında extra bağlayıcı bir kuvvet oluşur. birbirlerine helali gözüyle bakar. diğerleri ile yapmadığı çok zevkli bir eylemi eylemi birbirleriyle yapabiliyorlar. Ayıp değil, günah değil, utanç verecek bişey değil. Ben böyle bir çiftin mutsuz olacağını, veya eşler birbirilye cinsel münasebete girdiğinde memnun olmayacaklarını sanmıyorum.

1|0
    1|0
  • yarıda bıraktım ama haklı gibisin :D

0|0
    0|0
  • özet geç. insan insanı s*mez ama çok ayıp.

0|0
    0|0
    • Sen hayvanlara karşı mı ilgi duyuyorsun? Kadınlar da insan da.

• insanları bundan soğutmak erkek başına düşen kadın sayısını arttırır:D

Yükleniyor...