Biseksüellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben biseksüelim hem kadınlara hemde erkeklere ilgi duyabiliyorum yani bir kadınada aşık olabiliyorum sadece cinsellik değil yani siz biseksüellik hakkında ne düşünüyorsunuz? aranızda biseksüel, gay, trans vs olanlar var mı? Bana kalırsa bu bir sapıklık değildir bunu sapıklık olarak adledenler bu belgeseli izlesin bilimsel olarak açıklanan hormonel bir durum anne karnında belli olan birşey link

0|1
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bende eşcinselim. Şunu unutmaki ortada yetişkin insanlar ve kendi rızaları varsa ve başkalarına zarar vermiyorlarsa hiçbir şey sapıklık değildir. Bunu ben değil bilim söylüyor. Sadece eşcinsellik değil, grup seks, eş değiştirme, ensest gibi şeylerde yetişkin ve rızaya dayanarak yapılıyorsa yine sapıklık değildir. Bir kişiyi cinsel ilişkiye zorlamak, tecavüz etmek, çocuk, hayvan, ölü gibi iradesi olmayan şeylerle cinsellik yaşamak. İşte bunlar sapıklıktır.

Heteroseksüellik, eşcinsellik ve biseksüellik 3 ana cinsel yönelimdir. Şunu unutmaki eşcinsel ve biseksüellerde heteroseksüellerden farklı olarak fizyolojik, hormonsal, ruhsal bir bozukluk yoktur. Tercih değildir. Şu ana kadar yapılan araştırmalar neticesinde bilim adamları cinsel yönelimi hem genlerin hem anne karnında maruz kalınan hormonların hemde çevrenin etkileşimi bir kombinasyonu olarak görüyor. Eğer ingilizcen varsa aşağıdaki linkten bu araştırmalar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin.

link

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• söyle durum var erkek sevgili olunca anlayışlı olacak ki seni bir bayanlada paylaşmıs olucak ama diğer yandan diğer kız bir erkek sevgilin oldugunda kıskanır mı bazen bir tarafa fazla ilgi gösterebilirsin yani dengeyi iyi ayarlaman lazım burda genelde insanlar bisex değince ya lezya da gay diyorlar aslında her ıkı tarafada ilgi duymaktır musluman ulkesınde fantezi olarak algılanıyor angelina jolie de bisex fergie ve baskalarıda var hatta evliler ama canları istedimi bir bayanla yatabiliyorlar normal karsılanıyor

0|0
    0|0
    • ERKEK SEVGİLİM OLUNCA KIZLA İŞİM OLMAZ KIZ SEVGİLİM OLUNCA ERKEKLE İŞİM OLMAZ YANİ CİNSEL ANLAMDA BİSEKSÜEL OLSAMDA BİR İLİŞKİM OLDĞUNDA KIZ VEYA ERKEK ALDATMAM TEK EŞLİYİM AŞK KONUSUNDA

• ama suda var o zaman bir kız sevgilin olursa ve hiç ayrılmazsanız lez devam eden hayatına egerki erkek olursa evlenırsen sadece ona ait olursanda normal kız olursun aradaki fark bu

• Normal değilsin güzelim. Profilindeki kadar güzel olsanda kadınları arzulayan bir kızla olurmuydum bilemiyorum.

0|0
    1|0
  • ben gayet dogal karsiliyorum. hatta bana daha cekici bile gelir o tarz bir bayan. keske benim de partnerim oyle olsaydi ama degil.

0|0
    0|0
  • çokda itici düşünmüyorum.

.kabul edilebilir yani..

neticede erkeğim biseksüel olamam ama

o eğilimdeki bir kadınla evlenebilirdim...

diğerleri hakkında yorumum yok...

0|0
    0|0
    • erkeklerde biseksüel olabiliyor.

• Evet ben eşcinselim mesela

1|0
    0|0
  • ben san açok katılmıyorum yain şöyleki insan bir türden hoşlanmalı ya erkek ya kadın.yani lez olsan anlarım onda sorun yok hem erkek hem kadın istemen normal değil

0|0
    0|0
  • Bilimsel olarak erkek eşcinselliğine açıklama getirmişler bu da seni pek ilgilendirmiyor galiba. ?

0|0
    1|0
    • eşcinsellik sadece erkekler için geçerli bir kavram değildir. eşcinselliğe açıklık getirilen kavram her iki cins içinde geçerlidir. sevgili cahil bilgisiz kör arkadaşım.

• Birinci ben senin arkadaşın filan değilim.

İkincisi verdiğin videoya göre yorumumu yaptım ve verdiğin videoda da erkek eşcinselliği üzerinde yapılan araştırmalara yer verilmiş.Bana kör demeden önce video yu tekrar izlemeyi dene.

• ne yazacak çok merak ediyorum bu kadar basit olamaz bir insan ama eşcinselligin her iki cins için geçerli bir kavram olduğunu biliyor başka kimseninde bilmemesi senin cahil bilgisiz ve kör olduğunu gösteriyor bu durumuna saygı duyuyorumda anne karnından gelenmi sonradan olanmı onu bilmiyorumda sen gerçekten sorunlusun

• Biseksüelin nesi var ikiseksüelin sesi var :) sevişmek güzeldir devam ;)

0|0
    0|0
  • senin düşüncende biriyle birlikte olmuştum daha önce bayana aşıktı sonra bana aşık oldu çok çılğındı cinsellik en çok aklımda kalan onla ilgili

0|0
    0|0
    • Sana aşık olmuşsa varmış onda bir problem. normal bir kadın sana aşık olamaz yani fotolarına baktımda cıxx.

• bende aşık olayımda isterse şizofren olsun farketmez senin gibi basit olmasında

• senin gibi kişiliksiz bir salakla 1 saat bile takılmam kafam çok güzel olması lazım seni uyandırayım bu şimarıklığın nerden geliyorsa cinsellik dışında senle kimse takılmaz aşktan bahsediyorsun

• gay arkadaşlarım var. saygı duyarım, onlar da saygı duyar ve elleşmezler bana.

1|0
    0|0
  • kadınlara yakışıyor ama erkeklere değil...

0|0
    1|0
  • Hastalıktır tedavisi mümkündür :) Çünki yaratılış esastır tedavisi kesinlikle vardır :)

0|0
    2|1
  • itiraf ediyorum heteroseksüelim :p

0|0
    0|0
  • bisex kadın hep ilgimi çekmiştir devam et

0|0
    0|0
  • maalesef toplum yadırgıyo bunu. erkek yönünden baktığımızda aslında her erkeğin içinde biseksüellik var ama ortaya çıkarmıyo kimse. halbuki erkeklerinde anal bölgesi uyarılınca keyif almayacak kimse yoktur. bayanlar içinse durum biz erkekler nasıl bir bayana saatlerce bakabiliyoruz sadece cinsellik olarak değil güzelliğine de. e bayan bayana da bakabilir hoşlanabilir çünkü bayanda bir görsellik var bir zerafet var bunlar doğal ama maalesef yadırganıyo. bende biseksim hatta tam sayılmam sadece bayanlara pasif oluyorum.

1|0
    0|1
  • evet hormonal, genetik bir bozukluktur bireyin hemcisine veya her iki cinsede ilgi duyması... 60 lı 70li yıllarda tıpın gelişmesi ile gelişmiş ülkelerde birlikte bunun doğuştan gelen kalıtımsal bir bozukluk olduğunu ispatlamıştır ve pskikolojik hastalık katagorisinden çıkartılmıştır, her hangi bir tedavide uygulanmamaktadır. bu insanları bu şekilde kabul etmeli toplumdan dışlamamalı. herkez birine saygı sevgi ve birbirlerinin doğrularını yanlışlarını kabul etirmeye çalışmadan ( bu aslında her şey için geçerli) yaşamalı.

0|0
    0|0
  • bu durumda olanların bu özelliklerini nasıl keşfettiğini düşünüyoeum nasıl oldu acaba diye ve

fiziki cinsiyetinin gereğine uygun davranmaya kendini zorlayıp zorlamadığını merak ediyorum öncelikle

0|0
    0|0
  • ben de biseksüelim ve biseksüel deyince toplumda nasıl daha fazla haz alabilrimin peşine düşmüş olarak görülüyoruz.aşk ve duygular olarak bakmıyor insanlar biseksüelliğe.sadece seks geliyor akıllarına ve grup seks ile biseksüelliğin farkına bilmiyorlar

0|1
    0|0
    • Aynı düşüncedeyim seninle cinsel anlamda sormadığımı söylememe rağmen. lezbiyenlik gelince akla cinsellik geliyor ama bence sevgi cinsellikten daha öndedir.

• bı ara gurup yapmıstım bole ıkı kızla

guzeldı

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence çok olabilir birşey. insanların yönelimleri zamanla değişebilir keza. ben şu an heteroseksüelim, zaman zaman diyorum biseksüel olsam hoş olurdu diye, kim bilir belki gelecekte kadınlara da ilgi duyarım. hemcinslerim candır aslında. keşke ilgi duyabilsem.

2|2
    0|0
    • :)

• niye edemiyim anlamadım. bir sosyalistim ve LGBT ve feminist örgütlerle iç içeyim, biseksüelliğin normal birşey olduğunu savunmak illa biseksüel olmak anlamına gelmez, olsam da gocunmam keza, nasıl düşünürsen düşünebilirsin, ama çarpık bir düşünce sistematiğin var.

• Bak yanlış anladın sanırımya da ben yanlış yazdım diyelim ama olsa hoş olurdu ve keşke ilgi duyabilsem kelimelerin böyle düşünmemi sağlamış olabilir.Bu arada düşüncelerim çarpıkmı bilmiyorum ama düz olmadığının farkındayım.Ve mutlu günler diliyorum

• Isteyerek duyulmuyoki boyle seyler. O yuzden genetik olabilirya da hormonel. Ben gidiyimde binkizi seviyim gibi bir dusuncem olmadi. Aniden oldu ve ben yillarca asik ve bagli kaldim ona. Ondan biseyde beklemedim. Bence bu bakilcak en guzel yani. Insanlar normal bakabilsrlerdi bu duruma bende rahata acilabilir ve yillarca yalniz bir askin yukunu kaldirmazdim. Bi kac kez guvenini sarsicak seyler de yapmasaydim belki su an iyi olabilirdik. Neyse konuyu dagitmadan bu bir sapiklik degil sapiklik olsa her kizin tadina bakmak isterim. Asla da pisman degilim ve insanlarin soyledigi gibi tedavi ettirmek icin ugrasmiyorum kendimi

4|0
    0|0
  • Bunu sapıklık olarak görenler sapık ruhlu insanlar zaten.Onlar olaya tamamen cinsellik tarafından bakıyolar.Oysa iki kadının cinselliğin yanı sıra paylaşıcak bir ton şeyi var.Ama bazıları abazalıktan insanlığa terfi etmedikçe bunu anlayamaz.

4|0
    0|0
  • ilk defa sende duyuyom genetık olduğunu..bol şans dıyım nedıyım

0|0
    0|0
  • terch eğilimidir saygı duyarım ..ama toplum iyi gözle bakmaz orası da var

0|1
    0|0
Yükleniyor...