Adetimde hergün Arveles içmemin sakıncası var mı?

Henüz bekarım çok şiddetli adet sancım oluyor ağlayacak kadar çok. Hergün sabah Arveles ağrı kesici içiyorum bir sakıncası var mıdır?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• arveles parasetomal içerikli bir agrı kesicidir, naprosyn içerikli agrı kesicilere göre biraz daha hafiftir, çok agrı kesici almanız kanı dolaşımını ve yağlanmayı artırır, onun için çok agrı kesici kullanmak böbrek üstü bezlerine zarar verebilir, karaciger yağlanmasını artırabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlaçlar her nekadarda bizi rahat ettirsede aslında çok zararlı ilaç yerine soğan suyunu iç agrini hafifletir ve usutmemen lazım regl dönemlerinde çok ağrı yapar soğan suyunu içtikten sonra ayak yanlarına masaj yaparak ağrı şiddetini azaltabilirsin 👍☺

0|0
    0|0
    • Hiç üşütmem sırf adetken değil normalde de ayağımda biri havlu olmak üzere 3 çorap olur yazın bile çorapla gezerim ama çok kötü oluyor bir de bu ilaç kas gevşetici olduğu için pek zrarı olmaz diye düşündüm doğal yöntemleri çok denedim sonuç alamadım :)

• Sen Dediklerimi bir dene eger sonuç alamazsan doktora başvurmalisiniz ☺

• Tamam canım teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Ağrı kesicilerin en büyük etkisi mideye olmaktadır.. Yarın öbürgün midenden dert yanmaya başlarsın olan budur..

0|0
    0|0
  • Agrikesici sağlıklı değil diye biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben apranax alırım geçirmez hiç bir şekilde bazen günde 3 kez anca kesiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...