Masturbasyon ve normal ilişki süresi nasıldır?

Masturbasyon süresi ile bir eş ile yapılan cinsel ilişkide boşalma süresi aynı mıdır?

misal ilişkide 30 dakikada boşalan bir erkek masturbasyon yaparak damı 30 dakikada boşalır?

Yoksa masturbasyon 3-4 dakika sürerken nomal ilişki 30 dakika sürüyor mu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi tecrübemi söyleyeyim. Eğer vaktim yoksa, masturbasyon ile 2 dakikada boşalabiliyorum. Sadece masturbasyon yapıyorsam ve vaktim varsa, 30-45 dakika sürüyor. Vaktim varsa ve başka şeyler de yapıyorsam (örn: internetten partner arıyorsam, bir kızla yazışıyorsam, hatta arada oyuna falan bakıyorsam) 4-5 saat boyunca masturbasyon yaptığımı bilirim.

Seks ise, tamamen nasıl seviştiğinize bağlı. Sadece penetrasyona bağlı sevişiyorsanız pat diye boşalırsınız ve seksten zevk almazsınız. Uzun ön sevişme, ve penetrasyon sırasında öpme, okşama gibi şeyler yaparak ağır ağır sevişmek en güzeli bence, önsevişme ile birlikte 1-2 saat sürebildiği gibi, penetrasyonun 15-20 dakika sürmesi kadın için idealdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Farklı. Normal ilişki daha zevkli. Ve penisini vajinaya sokarken bile boşalanlar var.

0|0
    0|0
    • katılıyorum...

• Yani normal ilişki daha mı kısa sürüyor?

• Çoğu zaman evet. Bu durum kişiden kişiye göre de değişen bir durum. Kimisi erken boşalır, kimisi de geç boşalır. Ama genel olarak seks daha kısa sürer ön sevişme olayını saymazsak.

Erkekler Ne Diyor 2

• Genelde mast kısa sürer ilişkide ise uzun tutmaya çalışırsın. Heyecan durumuna ve ne sıklıkla yaptığına güre süreler değişir

0|0
    0|0
  • değişir tabiki takılma böyle şeylere günü gününü bile tutmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...