İnsanın evleneceği kişi ..

bayan da olsun erkekte kendisi nasılsa karşısındakinin de öyle olmasını ister evleneceği kişinin. misal kişi sigara içiyorsa sigara içmeyen eş istiyorum diyemez ya da alkol tüketmiyorsa karşındakinin de alkol tüketmemesini ister peki sorarım cinsel ilişkiye girip bakır veya bakire olmayan bir kişi karşısındakinin bakır veya bakire olmasını nasıl ister ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• her zaman dediğim gibi alkolden daha fazla basımı dondurcek hatun cıksın ben alkolu bırakırım.

sigaradan daha çok yansın benım ıcın benı zehırlerken mutlu etsın sigarayı bırakırım.

ilk sigarasını benle içsin ilk içkisini benle içsin ilk ilişkisini benle yaşasın ben ilklerin adamıyım başkasının kadınını koynuma karı diye almayı dusunmuyorum tabii ilerisi ne gösterir bilmem ama bir kere bu boku yedım azaplardan azap çektım bir daha yok öyle bir şey. mide kaldırmıyor yani hoş bir şey değil.

illede bakire hatun isterim. illede temiz kız isterim. illede her şeyi bende yaşasın isterim. o kadar net. bu benım kararım kımseye yargılamak dusmez bu benım parçam bu benm hayatım kmseyı alakadar etmez.

1|2
    0|1
    • Hocam büyük konuşma. Bari öyle temenni ediyorum de. Kesin olmaz deme başına gelir...

• bi kere başıma geldi hocam bir daha olmasın . allah hayırlısını nasip etsin

Erkekler Ne Diyor 7

• peki ikinci el eşya satan birisi, sıfır 1. el eşya almaya hakkı yok mu. illa başkasına ikinci el satıyor diye kendine de 2. el mi almak zorun da.

arkadaşım erkek ile kadını yan yana getirip mukayese etmek en büyük hata. her ikisi de farklı yaratılmış. erkek kadın adet görüyor diye adet göremez. kadın gibi doğum yapamaz. aynı değiller. aynısını beklemek yanlış

şunu asla unutmayın. kadın allah katında çok özeldir. kadının herkes tarafından paylaşılamıyacak kadar özel görmüştür.

bir diğer yönden meseleye bakarsak aslında esas arıza eğitimde. dinimizin gerçeklerden çıkıp hurafelerle boğulması bu sonucu doğurdu. ne dinen ne ilmen cinsellik ayıp değil konuşmak ayıp değil. ama hep ayıpla yetişti bu millet. bir anne baba çocuğuna bunu anlatamadı. çocuk çok doğal olarak anne babaya sordu ama onlardan eğitim almak yerine ağzı tıkandı. bu nedenle erkekler merakını hep gayri meşru yollarda giderdi. bu da erkeğe meşru kadına değil gibi sisteme oturdu.

0|2
    0|0
  • Öncelikle sigara içiyorum ama eşimin içmemesi benim için daha iyi olur. Banada bırakmam için vesile ve destek olur. Alkol olmasada olur. Ben bir kadeh içerkende o yanımda meyve suyu içsin önemli değil yeterki yanımda eşlik etsin. Son soruya gelince insanları yaşadıkları ile katagorize etmemek lazım.ya da yaşadıkları ile. Tamam afedersiniz ortalık malı gibi de olsun demiyorum ama sonuçta insan yarın ne olacağını bilemiyor. Kimse bilemez. İnsanlar nikah masasından kalkıyor. nikahtan bir gün önce ayrılıyor. O yüzden kimseyi bakireya da bakir değil diye ötekileştirmemek lazım. Yadırgayıp küçümsememek lazım. Bu şuna benziyor. Hiç evlenmemiş birinin boşanmış biri ile evlenmesine iyi bakılmaması gibi. Neden onlar insan değilmi onlar can değilmi? Belki öküzün biri denk gelmiş değerini bilememişya da iyi davranmamış olabilir. Belkide dünyanın en iyi kadınıya da erkeği ebeveyni olabilir. Bu çok saçma bence.. Bence bu yobazlıktan öteye birşey değil...

1|0
    0|0
  • valla benim için geçerli değil. yani ben hiç ilişkiye girmedim bu zamana kadar. ilk ilişkim evlendiğim insanla olacak. o bakımdan benim bakire bir eş istiyor olmam gayet doğal.cinsel birliktelik yaşamış olan hemcinsleriminde bakire eş istemeleri çok saçma geliyor bana. sonuçta sen ne kadar temiz birisin ki karşındaki insanın temiz olmasını istiyosun.

0|0
    0|0
  • nedense her akşam bu sorunun değişik versiyonu ile karşılaşıyorum...

0|1
    0|0
  • bu tür soruları aşamadık gitti

0|1
    0|0
  • erkeklerin dünyasında mantık arama...

0|0
    0|0
  • linklerdekini güzel bulmadım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• millet o kadar çok kişiye girdirip giriyor ki bu işlerin kötü olduğunu anlayınca bakire ya da bakir olsun diyorlar.

0|0
    0|0
  • nasılsan öyle birini istemek en etik olanı...

0|0
    0|1
  • işte toplumda oluşmuş bir düşünce , erkek hevesini orada burada alır sonra bakire olsun ister , ya kız aynısını yapsa sonuç ne olur ?

1|1
    0|0
Yükleniyor...