Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Bir kişinin derisine dövme yaptırması;gücünü ilan etmesi ve tüm dünyaya,''kendi bedenimin hakimi benim'',diye duyurmasıydı.Fiziksel değişimden kaynaklanan kontrol hissinin verdiği sarhoşluk,milyonlarca insanı bedenini dönüştürme uygulamalarına müptela etmişti:plastik cerrahi,piercing,vücut geliştirme,steroitler..hatta bulimi ve cinsiyet değiştirme.''insan ruhu kendi fani kabuğu üzerinde hakimiyet kuruyor.''

Güncellemeler:
Dan Brown Kayıp Sembol. :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• vücuda dövme yapmayı veya kas geliştirmeyi baskalarindan daha üstün görünmek bir bedenim demek ne yara sağlayabilir ki.sadece kendinizi kandırısınız .neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ki.koca gezegenler sizin olsa ne olur.nasıl olsa bir gün o vücut topragin altında kurtcuklar tarafından istila edilip O kurtcugun dotunden çıkan bir dışkı parçasına dönüşeçek olduğu gerçeğini unutturmadı.o zaman ne vücudundaki dövmeler nede baklava gibi kasların seni bir böcekten kurtaramaz..

1|0
    0|0
  • Valla bunu okuduktan sonra ben düşünmeyim artık, hatta şuandan itibaren nefes almayı kesip dünyada fazlalık yapmayı bırakayım, hiçbir şey hakkında bu kadar derin düşünmedim şimdiye kadar :D

1|0
    0|0
  • ne demiş şair...' kaderimin efendisi ruhumun kaptanıyım' senin hayatın istediğini yap kimse kimseyi yadırgayamaz kimsenin tabuları kimseyi bağlayamaz kimse kimseyi kınayamaz birey özgür olmalı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Peki olması gereken ne? Ruhunu adam edip olman gerektiği biri gibi davranmak...

1|2
    1|0
  • Reklam panosu gibi kendimi duyurmayı ve böyle bir deriye sahip olmayı hiç istemedim. :/

0|0
    1|0
    • Düşüncem aynı.

• Amaç değişmesi değildi. Kendi sözlerim olduğunu belirtmekti. yazmayı unutmuşum. :)

• Senin sözlerin mi kitap sözümü çözemedim çünkü kitabı okumadım. Dövme konusundaki düşüncemi söyledim.

Yükleniyor...