Yabanci bir erkege rezil olmak...

arkadaslar ben yurtdisinda oturuorum okuldan biri benden hoslaniyo arkadas olduk mesajlastik falan sonra teklifini kabul etmedm arkadas kaldk yine ve bir ay sonra hoslandigin biri varmi dedi bende hayr dedm erkeklerden hoslanmadigimi dusundu bende bzm dinimzde yasak oldugunu soyledm oda bakiremsn dedi evet dedm cok utaniyorum 22 yasinda hala bakire oldugum icin bu zamanda bakire olmak ayip gibi gelio bana sizce?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yav siz nerde yaşıyorsunuz yav insan bakire diye utanırmı dünya tersine dönüyor

0|1
    0|0
    • burda boyle cunku kimse begenmemis teklif etmemis die dusunuolar

• onemli olmasada aklima takildi iste

• sen allahın ne düşündüğüne bak insanları değil onu razı etmeye çalış

Erkekler Ne Diyor 4

• tabii canim avrupada yasiyorsan cook ayip etmissin avrupai ol kucaktan kucaga atla grup yap iste avrupanin nimetlerinden yararlan zulbiye seni millet medeniyeti ilimde bilimde kulturde ahlakta arar bizim kezbanlar bakireliginden utanir hay sizin medeniyetinizin tobe tobe

0|0
    0|0
  • saçma bir düşünceye sahipsin ne alaka dinimizde hemcinsinden hoşlanmak yasak diyorsun ama 22 yaşında bakire kalmaktan utanıyorsun :S evlilik öncesi ilişkiye hayır diyorum bende utanmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Bende yurtdisinda yasiyorum ve 24 yasindayim.. ve bakirim..

onlara bakma sen.. dogru yoldasin :)

0|0
    0|0
  • 25 yaşında erkekler bile bakir be ne diyosun sen. ben mesela. yok en iyisi bir geneleve gideyim ben en kısa zamanda!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yurtdışında olduğun içinbakire olmak ayıp geliyodur ama gel Türkiye'ye bakire kaldığın için sevinirsin bile tecavüzcü mü ararsın,sapık mı ararsın ne ararsan var.

0|0
    0|0
  • Yok ya ne ayibi. Yurtdisindakiler en fazla sasirirlar ama ayiplamazlar, rahat ol. Dininin gerektirdigini yerine getirmek ne zaman ayip?

Allah askina, bende yurtdisinda yasiyorum, ve bende 22 yasinda ve bakireyim... buralarda 13 yasinda kizlar hamile kalip cocuk dogruyorlar ki daha cocugun babasi bile belli olmuyor. Bunlari degil de beni ayiplayacak adamin alnini karislarim!

2|1
    0|0
Yükleniyor...