Ciddi bir ilişkide, seks ve cinsel yaşam ne kadar doğrudur ?

Kız arkadaşıma sırılsıklam aşığım, onun için canımı verebilirim. Oda benim için öyle. 10 Ay oldu ama onunla evliliği düşünüyorum yani, bir gelecek görüyorum. İlk'im olduğu için herşeyi onunla yaşamak istiyorum. Kız arkadaşım bakire, Bakireliğini bana verecek kadar güveniyo, ikimizde birbirimiz için çıldırıyoruz. 18 Yaşındayız kendimize güveniyoruz.. Korktuğumuz şey şu; Şimdi ilişkiye girersek duygularımızı değiştirir mi veya bizi kötü etkileyen iyi etkileyen ne olur ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi moralinizi bozmak gibi olmasın ama,3 yıl çıkan tanıdıklarım var.Kız bekaretini ona verdi de noldu ayrıldılar en nihayetinde hiç olmaz sanılan şey oluyor yani.Kızın geleceğini karartme bence.

0|0
    0|0
    • Hayır ama; Ben onu hiç bırakmadım büyük konuşmuyayım ama hiç bırakmakta istemiyorum, niyetim ciddi. Fikirlerim gayet olgun,tok ve kendimden eminim. Allah yüzümüzü kara çıkartmasın ama ikimizde çok güveniyoruz

• o zaman yapın derim, yaklaşımınıza göre soğukluk olabilr aranızda gözünde o kızın değersizleşebilir çok seks düşkünü olursanız eğer,sadece o iş için buluşmaya başlarsınız,hep ondan konuşursunuz.haberniz olsn

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz de 18 yaşında ilk defa birlikte olmuştuk hala devam ediyoruz ilişkimize eskisinden de daha güzel ama yarın öbür gün ne olcağı belli değil tabiki

0|0
    0|0
  • HER ŞEY ZAMANINDA GÜZEL.

0|0
    0|0
  • kesinn değişir hatta hevesini aldığın için aşk bile bitebilir olabilir bunlar şuan olmaması daha iyi madem evleneceğim diyorsun bırak o zaman yapın ne yapacaksanızz

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım sekse çok düşkün, bu yüzden onun için bir istekdir ama farkına varmamıştır birlikte olduktan sonra soğur diye korkuyorum. Bunu düzeltmek için ne yapmalıyım

• bekaret çok önemli değilse onun için yapın ama zaten seni seviyorsan soğumaz gerçekten seviyorsa ben aşk bitebilir derken seni kastetmiştim

• kusura bakma ve lütfen yanlis anlama eminim birbirinize güveniyorsunuzdur ama nede olsa yas daha 18, 2-3 yil icinde hersey ama hersey degisebilir...duygular degismese hayat sartlari degisir, ne bilim uni girer isin icine falan filan... bence bu olaylara simdiden girmeyin, biraz sabredin ;) en azindan hata yapma ihtimaliniz olmaz.

0|0
    0|0
    • Bekaret harici her cinselliği yapalım yani öyle mi

• Illa de yapacaz diyorsaniz öyle yapin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Duygularınız konusunda emin değilim ama ortalık güvenmiştim diyenlerle dolu be kardeşim madem çok seviyosun çok aşıksın ona bunu yapma ona kötülük yapmış olursun evlenmeyi bekleyin herşey zamanında yaşanmalı tabi bu benim görüşüm ama brak evlenene kadar bakire kalsın

0|0
    0|0
  • bence olmamalı neden cunku insan ayakları üzerine durana kdr cok sey degişiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...