Geçmişi problem eden sevgili?

Geçmişimde ''önden'' hariç diğer birleşim türlerini yaşadım, ayrılalı 3 sene oldu şuanki erkek arkadaşım da geçmişte neler yaşadın dedi bende geçmişim seni ilgilendirmiyor bu konu hakkında konuşmak istemiyorum dedim atarlandı bana gayeet haklı olduğumu düşünüyorum ya siz? bu sorunu nasıl yenicem?

0|1
8|37

En İyi Erkek Görüşü

• sana soran kişi erkek arkadaşın.
    gecistirme yapmak yerine. ya dürüst ol. ya da yalan söyle.
    adamin kafasindaki düşünceyi kendisi kurması yerine. bunu sen şekillendir.
    100 kisiylede yatsan hakli çıkarsın. klasik bayan tipi sonuçta.
    inşallah ayrilir senden 😄

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kesınlıkle haklısın. benm dustugum hataya dusme ben anlattım da ne oldu terkedıldım. bırde kımlerle gorustgumu buldu gıttı hepsıne tek tek sordu konustu terkedıldım tabı. cok ama cok pısmanım keske anlatmasaydm dıyorum o lanet 29 aralık 2014 gnuı gelsede su cenem kırılsa. sakın anlatma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Bakirelik senin "önün"de degil, sen zaten her birlesimi yasamis sadece kendini garanti altina almak icin önünü saklamiş oldugun icin bakire olmayanlar senin yaninda bir hayli masum kalir cici kiz :)

3|2
    0|0
  • Arkadan yemiş bakireyim de ona

1|5
    0|0
  • sen lise, üniversite çaglarında her türlü boku ye gidip gariban edepli namuslu adama kendini bakireyim de sat sizin gibi kadınların taa ya

2|1
    0|0
  • Ya ırıspılıktan vaz geç ya da kendin gibi ahlaksız birini bul bir şekilde dengele.

0|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşım bana öyle söyleyecek... Döt ister :) senin ki nazik çocukmuş. İlişkiye girecek cesaretin vardı madem, sevgiline anlatacak yüzünde olacak. Yüzsüz kızların canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • hiç bak aşkım ne tatlıyım diyerek çocukluk fotoğrafını göstermedin mi?

0|0
    0|0
  • Bence anlatmalısın

0|0
    0|0
  • Herkesin bir geçmişi vardır... Ben de bir erkeğim ve bu soruyu kesinlikle sormam ve soramamda zaten... böyle aptallık olurmu yaaa... kıza sorulurmu hic naptın gecmişte diye.. kızlar nerden buluyonuz böyle cins aptal erkekleri

1|0
    0|0
  • Kız olmayanlara daha çok güveniyorum ben açıkçası mangal gibi yürek var kandırmıyor en azından ama geçmişi karıştırmanın da bir anlamı olmadığını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • haklı değilsin. söylemek zorundasın. dürüst olmalısın. madem yaşadın sonuçlarına da katlanmalısın.

0|1
    0|0
  • Ederim gecmis onemli

0|0
    0|0
  • eğer onun geçmişinde birliktelik yoksa haklı. Ama şu da önden yapmamış olmanı sizin bakire olduğunuzu göstermez. Eğer seviyorsa her türlü kabul eder

0|0
    0|0
  • Haksizssin tamamen sadece sen lanetlenmeyi ve fahişe damgasını yemeyi hakediyosun yanı :) geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bunun örnekleri çok aslında mesela benim içinde kızın geçmişi çok önemli ama ben soracağım o benim geçmişimi sormayacak

0|0
    0|0
  • Hakkin susmak atarlanmasi sacma bence

1|0
    0|0
  • kesinlikle haksızsın..

1|0
    0|0
  • Ergendir o.

0|0
    0|0
  • Yaşamadım diyeceksin o kadar sevgilinle aranı iyi tut

1|0
    0|0
  • Bahsetme asla

1|0
    0|0
  • haksızsın kımse ıkıncı el arac ıstemez arkan folloş delıgı gıbı olmuş ne ışe yararsın bakırelık ıkı damla kan degıl herşeyle ılk olmaktır

0|0
    0|0
  • İşi zor

0|0
    0|0
  • Erkek kızla öylesine takılmıyosa geçmişine önem verir. Benden öncesi beni ilgilendirmez gibi takılan erkek hevesini alıp bırakır sizde böyle mala bağlarsınız işte

0|0
    0|0
  • En iyisi hiç karıştırma mak

0|0
    0|0
  • haklı degilsin

0|0
    0|0
  • Bence o hakli

0|0
    0|0
  • Haklısın geçmiş geçmişte kalmıştır

1|0
    0|0
  • Nası haklısın ya yemedigin bok kalmamiş bide seni ilgilendirmez diyosun şaka mı yapiyon?

0|0
    0|0
  • Kızım bir git ya

0|0
    0|0
  • Ederim gecmis cok onemli

0|0
    0|0
  • Bence Tamamen Haksizsin Hayatinda Ise Onunda Bilmesi Lazim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 7

• Haklisin bence anlatmak istemeyebilirsin. Geçmişte yaşadığın geçmişte kalmıştır. anlatmak zorunda değilsin gerekte yok anlatmana. nasılsa zaten soylediginle yetinmek zorunda ondan herseyi anlatma detay verme
    Herşeyi dürüstçe anlatinca aferin cok durustsun tesekkur ederim deyip madalya takip takdirmi edecek hayır tam tersi olacak aklına takip duracak büyütecek kurup duracak

0|0
    0|0
  • Bence anlatmalısın kendimi senin yerine koyamıyorum ama ben birşey saklamam merak ediyorsa ve onun için önemliyse gizli kalmamalı

0|0
    0|0
  • Haklı olduğun bir yön göremiyorum.

1|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Bitir hemen en sevmedigim sey

0|0
    0|0
  • kafam şurda karıştı kızlığımı vermedim korudum diyosun ama diğer birleşme türlerini yaşadımmm. sen biriyle analdan birlikte olsan cinsel hayatı istemiş olmuş dicem seviyosan tutucudur içinde sakla dicem.., ama sen baya baya bişeyleri istediğin gibi yaşıyosun karşındaki kişi sorunca onu ilgilendirmez öylemi yok kardeşim o öyle olmuyo zarı koruyunca hak sahibi olmuyosun

0|0
    0|0
  • anlatma kızım. sadece evlenecegın kısının bunu bılmeye hakkı var her foku yemıs bır erkegın gelıpde bunu sormaya zaten hakkı yok. onden yapmadıysan ama dıgerlerını yaptıysan da bu senı bakıre yapmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...