Türk kadınları neden cinselliğe soguk bakar evliyken bile ?

Türk kadınları neden cinselliğe soguk bakar evliyken bile ? çok abi dediğim insanlar var beni kardeş görüp anlatırken bundan rahatsız olduklarını anlıyorum mesela,hadi bekarlıkta haklıısın cinsellik yaşamamaya peki eşine karşı neden böyle davranırsın ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• o kadınları bende anlamıyorum ben evlennce eşimi bezdiririm seks yapmaktan :D

0|1
    0|0
    • gerçekten mi diyosun yoksa makarasına mı :DD?.

• yo dinim öyle gerektirio

• ee tabi bide işin din boyutu var ben onu hiç düşünmemiştim açıkcası =))

Kızlar Ne Diyor 5

• soğukmuyuz?herkes ben değilmiş demek ki..

0|0
    0|0
  • kaba davranıyor olabilirya da istemediği şeyler yaptırıyor olabilirya da daha yeni evlilerse utanıyordur ama herkeste aynı değildir bence

0|1
    0|1
    • tanıdıgım bütün abi dediğim insanlar rahatsız ayrıca sonuçta eşin evlenmeden öncede nişanlıyken filan öpüşme filan olmuştur muhakkak neden utanılsınki ?

• ama herkes aynı değil dediğm gibi yani belki size öyle denk geliyor olabilir

• anladım

• koca değilmi...insanın frijit olası geliyor...

0|1
    1|5
    • yani kocasıyla hiçbir kadın yatmak istemezmi ne demek istedin anlamadım :S:S.

• dost hayatı yaşamak daha güzel diyosun yani.

• bence öyle..

• Çok yanlış.evlilikte eşimi tatmin etmek zorundayım.dinimiz de bu konuda hassas.açıkçası bn de üzülüyorum bu duruma türkiyedeki

0|0
    1|0
    • işte buradaki kızlar hala haklısın demek istemiyor zorla

• ben kız arkadaşlarımı zor sevişmeye ikna ediyodum hiçbirisi isteyerek sevişmiyodu ama

• Bilemiyorum..

• adam tatmin etse, kadın istememezlik yapmaz, onlar 5 dakikada gelip geçiodur kadında boşu boşuna abdest almak zorunda kalıyor. bencil olmayın yatakta kadınlar zaten sizi çıkartmaz o zaman yataktan

1|2
    0|1
    • bütün kadınların senin gibi düşündüğünü mü sanıyosun.

• hayırda büyük kısım böyle, benimde evli bayanlardan dinlediklerim bunlar. doğru düzgün sevişmeden badoslama dalmayın olaya, kadını tava getirin sonra işinizi halledin. toprak bile önce sürülür sonra ekilir, sürmeden toprak ekerseniz daha çooook başı ağrır kadınların...

• haklısın bu konuda

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü kadınlar artık erkeklere göre daha fazla ilişki yaşayıp evlendikleri için, haz vermemesi doğaldır..

0|0
    0|0
  • Erkeğin hop diye üzerine atlayıp, tamamen kendi uçkur ve zevklerine göre hareket etmesinden. Bencil olmamak lazım.

1|0
    0|1
  • sırf kendini değilde eşinide düşünerek sex yaptınmı her iki taraf da mutlu ve istekli olur.iki dk da işini bitirip arkasını dönen erkekler tabiki karşılığınıda alamaz

0|0
    0|0
  • sanmıyorum yaa böyle bişey olacağini...

0|0
    0|0
  • erkek ilişki durumunda kendi zevkini tek düşünüyor karşı tarafı düşünmüyor kadında ondan dolayı ilişkiye girme isteği olmuyor... ama hem kendin hem karşı tarafı aynı anda mutlu edersen kadında erkek de her fırsat da ilişkiye girerler

0|0
    0|0
Yükleniyor...