2. yi yapamıyorum? Yardım lütfen?

Arkadaşlar iyi akşamlar. Düzgün cevap vereceğinizi düşünerek bir soru soracağım. Biz erkek arkadaşımla sorun yaşamadan cinsel ilişkimizi yaşıyoruz. Ama 2. yi o da ben de istesekte vajinamda tarif edilemez ve katlanılamaz bir acı oluşuyor. Acaba bunun sebebi ne olabilir?

0|2
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• İkinciyi yapmak için tekrar ıslanmasını beklemeniz gerekiyor. Bunun için ön sevişme yapacaksınız

0|0
    0|0
    • Yapıyoruz ama 1. nin sonlarına doğru acımaya başlıyor çoğu zaman. Neden olabilir sence?

• Anladım çok teşekkür ederim gerçekten

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Tek nedeni var bu durumun o da zihinsel olarak doyuma ulaşmış olmak ve dolayısıyla ikinciyi arzulamamak sen her ne kadar arzuluyorum desen de zihinen istemediğinden bedenin de cinselliğe uymuyor.. Aynı şeyi de erkek erekte olamıyarak çekiyor yok istiyorum desede o bir türlü ayağa kalkamıyor.. Bu nedenle bedenin zihinsel cinselliğe hazır olmadığı için acı duymaktasın..

1|0
    0|0
    • Erkek tarafı ayıptır demesi erekte olabiliyor. Ben de istediğimi biliyorum. Zihnen doyuma ulaşma meselesine katılmıyorum açıkçası çünkü ıslanma durumu da oluyor. Başka bir tahmininiz olabilir mi?

• Eğer ilişki anında ıslanma bitiyorsa onun sebebi isteksizliktir.. O zaman kayganlaşıtırcı jel kullanmanız faydalı olur.

• Doğru diyorsunuz teşekkür ederim

• Vajinal kuruluk yaşıyor olabilisin ikinci de.

0|0
    0|0
  • Hiç buralarda oyalanma hemen bir jinekoloğa veyahut üroloğa git. Senin durum ciddi.

0|0
    0|0
  • Anlamadığım bir şey var vajinan ikinci olduğunu nereden anlıyor? Tamamen psikolojik. Belki de Allah cezanı vermiştir bir ihtimal.

0|0
    0|0
    • Tövbe tövbee çarpılcam sizin yüzünüzden. Neler düşündürüyorsunuz :D

• Çok hassaslaşıyor olabilirsiniz. Dokunduğunuzda mı acıyor, yoksa kendi kendine öyle dururken mi? Eğer dokunulduğunda acıyorsa, 10-15 dakika vajina ile ilgilenmeden sevişin derim, sonrasında da yavaş yavaş başlayın, nazik olun :)

0|0
    0|0
    • Evet dokununca acıyor. 10-15 dk yetmez ama

• Dokununca acıyorsa hassas olmasından dolayıdır, dediğim gibi, başka şeyler yapın :) Örneğin yüzüstü yatın, sevgiliniz sizi okşasın, masaj yapsın ;)

• Soylede cok zorlamasin seni daha bunun ikinci yarisi var de o anlar 😀😄

0|0
    0|0
  • yag kullanın ikinci öncesi dinlenin sevişin

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeyi düşündün mü

0|0
    0|0
    • Düşündüm açıkçası

• Yok teşekkür ederim

• İlkunde onsevisme ve iyice islanduktan sonra birlesin ikinci için ilkinde olduğu gibi onsevişme biraz daha uzatın hazır hale gelince yapın nispeten az acır ve rahatlarsiniz sevgiler

• İsteksizlik yani kuruyor vajinan

0|0
    0|0
  • bebe yagı kullan kayganlastırıcı için dön arkanı keyfne bak sonra :)

0|0
    0|0
  • bir jinekoloğa git sanırım ikincide ya ıslanamıyorsun ya da kasılıyorsun

0|0
    0|0
  • yarım saat 1 saat sonra geçmiyor mu bu acı

0|0
    0|0
  • Vajinan dar erkeğin penisi büyük ise ağrı yapabilir

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanıyor dimi?

0|0
    0|0
  • İslanamiyorsundur

0|0
    0|0
    • Öyle bir ihtimal yok. Başka ihtimalin var mı?

• Islanmaya takviye lazım kauganlastirici kullanın

• Olabilir teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 5

• İslanmiyosundur

0|0
    0|0
  • ıslanman oluyormu 2. de

0|0
    0|0
    • Islanma oluyor ve bence yeterince oluyor

• uzun derken tahmini ne kadar süre uzun sürdüğü için vajinan tahriş olduğundan kaynaklı olabilir orgazm oluyormusun peki

• Evet oluyor

• Aynısı bendede oluyor yenide ıslanmadan yapınca olmuyor ve acıyor sil baştan çogu şeyi birdaha yapmanız lazım

0|0
    0|0
    • Anladım. Ben yeterince ıslandığını düşünüyorum ama. Acaba yetersiz mi kalıyordur?

• Tatlım nemlendirici sür yapmadan 3 saat önce yapmadan öncede sür :)

• Normal zamanda değil mi?

• 2. yi yapmayın ozaman. 1. neyinize yetmiyor kardeşim, onu bulamayanlar ne yapsın

0|0
    0|0
    • Bulamayanlar da eliyle yetinsin arkadaş ben ne yapabilirim bulduysam ve elimde fırsat varsa?

• Öyle yapıyoruz ama daha da mı uzun sürmeli anlayamadım

• 2. değil 3. nün derdindeyiz diyorsun :D tamam canım siz deneyin mutlaka bir gün olacaktır

• Allah cezanıizi vermiş yapmayın söyle şeyler

1|0
    0|0
    • Al işte. İyi ki düzgün cevap dedik.

• Allah ıslah etsin

• Amin.

Yükleniyor...