Artik az miktarda bosaliyorum bu sorun mu?

Ilk bosalmada boyle az bise sıvı damliyor. Eskiden avucumun ici dolacak kadar akardi. Yasim 19 sizce bu ciddi sorun mu?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitti bekaret

0|0
    0|0
    • Sen gel yanima anlariz bekaret gitmis mi gitmemis mi

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşalma sıklığı ile alakalı bir durum r hafta ara ver yine eskisi gibi olur sorun değil merak etme

0|0
    0|0
    • Ekimden itibaren universiteden dolayi aklima mast yapmak gelmedi hic. 1 ay belki daha fazla bir sure mast yapmadim. Sonraki ilk yapisimdan beri azar azar gelmeye basladi

• Dostum ameliyat en son seçenek olsun eğer ilişkiye girmeye engel olacak şekilde eğri ise o zaman düşünürsün ameliyatı

• Muzu yan cevir aynisi sen dusun

• Sivi az tükettigindende olabilir. Idrar rengine bak acik renkte ise ozaman yeterli su icmis olursun, ama sari veya koyu sari ise suyu az icmis olursun. Sperm yollarin kapali olabilir. Burda sana tavsiyem taze sikilimis havuc suyudur. Aksam yatmadan, aksam yemegini yedikten en az iki saat sonra bir su bardagi taze silikilmis havuc suyu tüket. Havuc suyunu tükettikten sonra baska birsey tüketme. Su haric. Bunu bir ay uygula. Havucta dikkat etmen gereken, kücük havuclar degil, iri olan ve sert olan havuc olmali. Zaten bir iki hafta sonra farkini görürsün. Havuc suyu sperm yollarini acar, sperm sayisinida biraz yükseltir. Kaynak: Prof. Dr. Ibrahim Saracoglu, www.profsaracoglu.com Gecmis olsun.

0|0
    0|0
    • Havucun kendisini yesem olmaz mı?

• Eyvallah tavsiyelerin icin cok saol ya rahatladim biraz olsun

• rica ederim. :-)

Yükleniyor...