Dün yüzüğümü verdim anneme bitti dedim doğru mu yaptım bilmiyorum

BİR seneyi geçti nişanlıyım çok sorunlar yaşadık çok tartışmalar yaşadık artık saygı bittiğini düşünüyorum çnkü en ufak şeyde küfür hakret ediyor bana tamam sadece o suçlu değil benimde suçlarım oluyo hep birbirimizi affediyoruz ama artık saygı bittiğini düşünüyorum onada saygı bşttş sevgiyle nereye kadar dedm gittiği yere kadar dedi cinsellikle ilgili pek bilgisi olamdığı için kızlık zarıyla ilgili bir kaç defa konuştum benden şüphe etti kız değilmisin dedi rapor istedi gitmedim doktora bu yaz düğünümüz olucaktı ben bir an önce nikah günü alalım yer kalmıyor dedim baya tartıştık 1 defa kendi teklif etti gidelim dedi caydı sonradan cumartesi gecesi bende nikah memurunu salona getiririz dedim olmaz öyle şey dedi ben düğünden sonra yapıcam dedi 2 3 ay snra yapıcam dedi bnde babamlar nikahsız beni çıkartmaz sen kötü olursun nikah günü bulanaa kadar bekleriz düğün ertelenir dedi böyle işine gelirse dedi bn buyum sen bana ayak uydurucaksın ben uydurmicam dedi nerden biliyim kız olduğunu dedi kitlendim suratına kapadım teli şimdi dün ağladı hüngür hüngür affet şerefsizim ben diyor ne desem haklsın diyo hüngür hüngür ağladı beni bırakma diyor ölürüm diyo ya senle ya sensiz ölürüm diyo beni çok seviyo aşık bnde aynı şekilde ama bir ufak güvensizliği korkusu var :(:( dün yüzüğümü verdim anneme bitti dedim doğrumu yaptım bilmiyorum ne kadar barışsak hep aynı yerdeyiz hakaretler tartışmalar bitmiyo yanındayken böyle olmama diyo sana kavuşamıyorum böyleyim diyo napıyımmmmm

Allah rızası için fikir verin bana :(:(:(:(

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Nişanlılık dönemi kişilerin birbirlerini tanıma dönemi diye değerlendirilir. Sorunuzu okuduğumda hakikaten irkildiğimi söylemeliyim. Evet, iki kişi arasında tartışmalar, fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ancak bunların da sınırları bellidir. Bakın, şuan hiçbir sorumluluk taşımadığınız, günlerinizi mutlu ve gelecek hayalleriyle geçirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yarın evlendiğinizde geçim derdinden tutun, ev içerisindeki ortak yaşamınıza kadar ciddi bir sorumluluk içerisine gireceksiniz. Tartıştığınız konular birbirini özleyen iki kişinin sorunları değil. Ciddi bir karakter sorunu. Şimdiden sizinle ilgili şüphelerini en ağır biçimde ileriye, iftiraya kadar götürebilen biri, evlendiğinizde her türlü şiddeti evliliğinize taşıyacaktır. Gün geldiğinde belki çocuk benden mi diye bile sorabilir ki, bunun çok fazla örneklerini görebiliyoruz böyle durumlarda. Özetle hastalıklı bir birliktelik söz konusu. Açık ve net söylemek istiyorum ki, hayatınızın sonuna kadar ciddi bir ruhsal işkenceye maruz kalmanız büyük bir ihtimal. Buna cesaretiniz varsa, devam edin. Tabii bir gün ona karşı sabrınızın ve özellikle de sevginizin biteceğini hesaba katarak...

2|1
    0|0
    • bnde böyle düşünüyorum :(

• Karşınıza aslında bir fırsat çıktı. Bunu değerlendirin ve hayatınızı size değer veren, ruh sağlığı yerinde biriyle sürdürmeyi düşünün. Bakın adı üstünde "sevgi", burada fiziksel ya da ruhsal bir şiddet olamaz. Seviyorum deyip, bunları düşünebilen biri için sevgiden söz edilemez.

Erkekler Ne Diyor 11

• Cok ama cok ozur dileyerek soyluyorum sen boyle birini kendi nasil layik goruyorsun yapma bunu lutfen uzulursun bir kere bitirirsin ama boyle biri omrunu yer bitirir bilesin her gun problem cikar sende birsey oldugunda degil boyle dusunmesi karakterizligi asagilik olmasi ve daha neler neler sen nisandan once boyle birini nasil taniyamadin bu kisim dusun soyledikleri HAKARET yenilir yutulur degil sana soylediklerini soylemekten vazgectin soyledigi seyleri dusunmesi bile hatta hayali bile insanin yuzunu kizartir asagilik mi asagilik bir insan yapma lutfen sen degerlisin hemde cok ve bu degeri bilen mutlaka ama mutlaka karsina cikcaktir .

Yorumunu okurken tuylerim diken diken oldu erkek oldugumdan UTANDIM BOYLE asagilik olanlarida var demekki .

Bir soyledigi sey dogru GERCEKTEN SEREFSIZ evet bu kesinlikle dogru .

UTANMAK DUYGUSU BIR ERKEK ICIN BIR ERDEMDIR .

Ve nisan iliski bitti bilesin asla geri donus yok dusunme bile...

Saygilarimla

0|0
    0|0
    • nişandan önce öyle sakin sevecen saygılı hoşgörülü biriydiki yüzük taktım kavgalar küfürler sorunlar başladı sinirli biri sinirden söylüyo snra köpek gibi pişman oluyor

• O zaman tanisma doneminiz cok kisa oldu cunki en kolay olan sinirli birini tanimaktir neyse cok gecmis olsun.

Bir noktada hataniz var sinirli oldugu icin degil siniri onun maskesini dusuruyor kamuflaj gidiyor arkadaki GERCEK KARAKTER ORTAYA CIKIYOR...Bu yonden de evlenmediginiz icin cok sanslisiniz ve SAKIN SEVECEN HOSGORULU sevdigi kisiye kufreden bir erkek ...

Ben sinirli bir insanim dayanamam kufrederim diyorsa bu onun gercek karakteridir.

• İlişkileri ayakta tutan 3 önemli kriter vardır. İlişki bu üçünün üstünde durur, ne kadar sağlam olurlarsa o kadar sağlıklı bir ilişki olur.

Bunlar, sevgi, saygı ve güvendir.

Biri eksildiğinde ilişkinin bacaklarından biri eksilmiş gibi sarsılır. Bunlardan biri tamamen ortadan kalkarsa ilişki yıkılır, diğer ikisi ilişkiyi taşıyamaz.

0|0
    0|0
  • şerefsiz olduğunu kendi ağzıyla söyleyen bir insanla ve senden kızlık konusunda öne sürdüğü koşullarla evlenmeye razıysan hala.. Aklına yanayım senin... Kusura bakma ama kendini ispat etmeye çalışan ergenlik dönemini atlatamamış biri var sanırım karşında kolay gelsin ama bu iş yürümez kusura bakma..

0|0
    0|0
  • ıbretlık valla sız ne bıcım ınsanlarsınız ıyı oluyo ya sızı okuyunca kendımın ne kadar duzgun anlayıslı ınsan gıbı ınsan oldugumu tekrar anlamıs oldum. lafa bak bak once dugun yapıp senı alayım hele kız oldugunu anlarsam sonra nıkah kıyarım de sonra agla ben asıgım de en ufak seyde kufur et. kızım sen harbı yanlıs yoldasın yakın zamanda gazetenın ucuncu sayfasını suslersın

0|0
    0|0
  • çok çok özür dileyerek kısa yazmak istiyorum yazının sadece başını okuyabildim "en ufak şeyde küfür hakret ediyor bana" ifadenden sonrasını okuyamadım yüreğim elvermedi.

yapman gerekne şu tekmeyi öyle bir vurki şerefsizin kıçına 7 düvel duysun...affetmek en büyük erdemdir ayrı mesele sen bitir ama büyüklük sende kalsın aranızda yaşadıklarınız gene aranızda kalsın taki o yaşananları aşikar ediyorsa o başka..geçmiş olsun öylesi şerefsizler için ne üzüldüğüne ne vakit ayırdığına nede başka bişeye değmezler.

0|0
    0|0
    • ::(:(:( benimde yüreğim kalbim kaldırmıyor daha

• kaldırmasın tabiki..birde şöyle düşünün böylesi iğrenç şerefsizlerin altına yatmak var ileride ya bu adamla sevişirken doyumada ulaşamazsınızki:( onun yerine hiç tanımadığınız biri ile sevişmek bile daha büyük bir zevj verir mesela benimle:)) şaka bir yana o defteri kapatın gitsin.hiç uzatmadan alıştırmaya falan gerek yok tek kelime yeter "bitti".

• Ah şu kaba erkek hemcinslerim yok mu... Kızlara böyle zulüm yapılmasına gönlüm elvermiyor. Onlar bize Allah'ın emaneti, nerde güzel bir bayan görsem, inşallah erkeği ona kötü davranmaz, onu üzmez diye içimden geçiriyorum. Kadınlara zarar verilmesini hiçbir şekilde kabul etmiyorum.

1|0
    0|0
  • saygı ve güven bittiyse sevgi tek basına kurtaramaz ıkısıyle nasıl mucadele etsınkı.ama sadece bırı gıtse mesala saygı guven ve sevgı kurtarabılır anladın sen

0|0
    0|0
  • İnancın, geleneklerin ve baskıların hükmettiği dünyaya girdiğin andan itibaren hep bir sıkıntının, üzüntünün ve yanlışların meydana geldiği olaylar zinciri oluyor. Hele ki hassas konulardaki kuşkular daha da karmaşıklaştırıyor olayları. İlişkiyi bitirmekle kendi huzurun için doğru adım attığını düşünüyorum. Ancak bundan sonraki ilişkilerinde yine benzerlerini yaşamaman için ne gibi değişime ihtiyacın var onu belirlemelisin.

0|0
    0|0
  • Saygı ve itaat fazlaya kaçmış terkedin o insanların sınırlarını.Nedar büyük bir saygısızlık ne asaletli bir yaklaşım o raporu isteyeceğine kendini vursa daha hayırlı olurdu.

0|0
    0|0
  • hangi allah ?

0|0
    0|0
  • ipler senin elindeyken kurallarını koy bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sana sundugu sartlara ragmen hala evlenmeyi dusunuyorsan birsey demiyorum artik resmen nisanlin senin namusuna hakaret etmis iyiki yuzugu atmissin emin ol daha iyileri cikar karsina nisanlin serefsizlik yapis seni de sevmiyor kizlik bir kiz icin cok degerlidir ama hic iliskiye girmeden zari cok hassas oldugu icin ani hareketle bozulan kizlar var peki bu yuzden onlara bu haksizlik yapilabilirmi her bir boku yiyip kizlik zari saglam olan kizlarda var onun icin bu durum cok onemliyse gitsin onlardan birini alsin o zamn

0|0
    0|0
  • Merhaba alakasız ama zor durumdayım biri yardım etsin nolur Ankara'da kizlik zari diken güvenilir bir doktor arıyorum lütfen yardim

0|0
    0|0
  • EVLENINCE COK MUTSUZ OLURSUN; COK IYI DÜSÜN CANIMMMM.. ALLAH KORUSUNN.. BÖYLER BIR ILISKIDE ASK SEVGI 6 AY BILE SÜRMEZZ AYNI EVE GIRDIKTEN SONRA.. YINEDE HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN.

0|0
    0|0
Yükleniyor...