Regl kokusundan?

Regl kokusu nedir? Neden olur ve siz regl kokusundan rahatsiz olur musunuz?

0|2
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Pis kokuyo onun için sevmem o kokuyu

0|0
    0|0
    • Bana hic kokusu gelmiyor, 5 yildir olmama ragmen bir tek tuvalletteyken geliyor. Siz nasil aliyorsunuz o kokuyu?

• Ben artık profosyönelleştim çok hafifte olsa alıyorum regl kokusunu ve sormuyorum bile sen reglmisin diye

En İyi Kız Görüşü

• regl kokusu nedir ya. öyle bir durum varsa sağlıkla ilgili bir sorun da var demektir

1|0
    0|0
    • Bende bilmiyorum hic su ana kadar o kokuyu almadim birtek tuvalletteyken kan kokusuy geliyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• Yani pis kokuyor

0|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı

0|0
    0|0
  • Kan kokusu işte bunu kız nasıl soruyor kokusu ne kaç yasindasin regl olmadı galiba hiç 12 yaşında galiba

0|0
    0|0
    • 18 yasindayim regl oluyorum, fakat bana hic kokusu gelmedi. Arkadasim kokusu oldugunu bazilarin koktugunu soyleyince merak ettim.

• SEn de hassas bir burun yok ya kan kokusu ne olacak iste

• kim olmaz ki.

0|0
    0|0
    • Ben kokuyu almiyorum 5 yildir olmama ragmen. Birtek degistirirken burnuma geliyor o kotu koku ama onun disinda hic almiyorum. Siz nasil aliyorsunuz o kokuyu?

• Çok kötü kokuyor dimi

0|0
    0|0
  • ulan soru kızlarla ilgili erkek milleti yaşıyormuş gibi cevap veriyor ne "adamsıznız "ya olumm bir bitin lan artık yürüyen ergenler :)

0|0
    0|0
  • Ölü balık gibi kokuyosnz lan

0|0
    0|0
  • Vücuddaki yumurtalar kanla beraber atılıyor tabi pis kokabilir normaldir

0|0
    0|0
    • Bana hic kokusu gelmiyor birtek tuvaletteyken geliyor. Siz nasil kokuyu aliyorsunuz?

• ben almıyorum koku nerden alıyım :D neden olur deyince kokuyor sandım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• bazen soruları görünce çok şaşırıyorum yani sık sık değiştiğinde öyle bir durum olmaz kullandığın ped le alakalıda olabilir yani çok bekletmemen gerekir 30 yaşına girdim böyle bir sorun görmedim

0|1
    0|0
  • Kokulu petler al

0|0
    0|0
Yükleniyor...