Bakirelik ne kadar önem kaybetti ?

Sizce eskiye bakarak bakirelik ne kadar önemini yitirdi şimdilerde 10 15 erkekle yatan kızları bile alınıyorlar ben kendi adıma konuşuyorum herkes nasıl düşünür bilmem ama bana çok iğrenç geliyor düşünün sevdiğiniz kızı gözünüzün önüne getirin ve başkaları ile ilişkiye girdiğini çok çok kötü geliyor bana sizce bakirelik önem kaybetti mi bunlar artık önemsenmiyor mu şimdi bana karşı çıkan olacak ama bende bilerek ilişkiye girmek istemedim teklifler oldu bakireyim ve evleneceğim kızında öyle olmasını isterim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerde her kiza ozaman ona gore davranmasi lazim.. tamam kizlarda az degil ama.kim erkek ssirf uckuruna duskun oldugu icin sevgili ediliuo... benim icin hala cook onemli... bu hayatda insan namusu icin yasamiyormu

0|2
    0|0
    • sana katılıyorum o yüzden eğer sevgilim olur aynı zamanda evleneceğim kız olmalı

• Eger bakire kiz istiyorsaniz her ciktiginiz kiza namusunuz gibi bakin...

Kızlar Ne Diyor 2

• Direnmeyin bence önemini kaybetti

0|0
    0|0
    • herkesi kendiniz gibi sanmayın

• Ben sanmıyorum olan bu. Bakireliği sadece zar olarak görmüyorum anal oral sanal her şeyi yapıp zar yerindeyse bakireyim dememeli insan bunlar da çoğaldığına göre. Üzgünüm.

• düzgün kız bulmak zor

• kızlık zarı diktirme diye bişey var artık kimsenin haberi bile olmaz

0|0
    0|4
    • yaaa o yasal değil emin o erkeklerde o kadar gerizekalı değil bu ne kadar artarsa evlenmeden önce genetik test yapılıyor kan veriyorsun genleriniz uyumlumu arkabalık var mı diye onu tespit ediyorlar o ara hastanedeyken kızığına bakılmasını istenirse ne yapacak(bu aralar bakılıyormuş) ha bide ömrün boyunca diktirdin evlenildin diyelim evlenen kız adamın yüzüne baka baka 1 ömür boyu yalan söyleye biliyorsa onda bende ar namus hiç bir şey kalmamıştır acınası bir mahluk olmuştur

Erkekler Ne Diyor 5

• bakırelıge önem verıyorsanız bakır kalmaya özen gostermelısın kızın namusu varda erkegın namusu yokmu...

18 yasına giren erkek mıllı olacam dıye gozunu dogum gunu sabahı genelevde acıyorsa...

cinselligi yasamak için kıza baskı kurup yapmazsak ayrılırız mantıgı kullanıyorsa...

ve sunuda unutmayın sanal ınsanı içinde yasıyamadıgı duyguları on plana cıkartır.. ve sanalda karsılastıgınız ınsanlara bakarak gercek hayatta boyle oluyor sanmayın...

2|1
    0|0
    • bende bakireyim bakire kalacam orada yazdım bakire olmayan bakire istemesi saçma

• ben senın ıcın soylemedım genel yazdım

• çok haklısın. Keşke her erkek nefsine ve bakaretine sahip çıksa. kızlarımızın da temiz olurdu. Ama malesef işte... vaziyet kötüleşiyor git gide.

• Bakın dostlar, öncelikle herkesin görüşüne sonsuz saygı duyduğumu belirtmek isterim... Bir erkek ile bir kadın hukuki ve yasal anlamda eşit olsa da yaratılış olarak eşit değildir, iki cins birbirinden ayrıdır. Bir erkek, kadının yapabildiklerini ve özelliklerini taşımaz, bir bayan da bir erkeğin özelliklerini taşımaz... (istisnalar hariç) Türk toplumunun övünülecek kadar güzel ve hayatı anlamlı kılan örf, norm ve tabuları vardır... Batılılaşmak derken, batının çığırından çıkmış, özgürlük adı altında hayvanileşmeye kadar koşan yozlaşmış toplumunu örnek almıyoruz... Atatürk'ün dediği gibi ilim, bilim, irfan konusunda Batının iyi yanlarını alıyoruz... Yarın Doğu gelişir, doğunun iyi yanlarını da alırız memleket için... Amma velakin Bakirelik önemlidir. Bizi ve toplumsal yapımızın, aile bağlarımızın sağlamlığının temelidir. Kandırılmış, infal edilmiş bayan kardeşlerimiz elbette olmuştur, Allah onları kandıranları bin beter etsin, fakat açılan kapı kapanmaz anlayışı ile hayatlarına devam etmesinler... İnsan görsel eğilimlidir, gördüklerini yaşadıklarını unuttum dese de unutmaz, beyni kaydeder... Bu sebeple değerli akranlarım bay-bayan arkadaşlarım... Mutlu bir evlilik istiyorsak, seyirlik değil ömürlük olsun diyorsak evlilik öncesindeki yaşadığımız tüm duygusallıklarda temkini elden bırakmayalım... Bende dahil dikkatli olalım... Erkek arkadaşlarımız da biraz sağ duyulu olsunlar, temiz bir bayanı yalanlar ile kirletmesinler... Vebalini çekerler bir ömür... Benden söylemesi... Tabi şunu da eklemek lazım, terslikle araç sürerken birisini ezerek öldüren ile, bir seri katil bir olmaz... Duygularımı içtenlikle paylaştım kimse yanlış anlamasın, Atatürkçü, Dinine Düşkün, sıradan hatta hatta hakir bile görülebilecek kadar sade bir Türk genciyim ben... Sözlerimi Mehmet Akif ERSOY'un kısa bir dörtlüğü ile sonlandırıyorum...

-Sakal yobaz işi, top sakal ise medeni,

-Sen ne de çabuk unuttun ehl-i sünnet dedeni?

-Medeniyet dediğin açmak ise bedeni,

-Desenize hayvanlar bizden daha medeni...

Allah'a emanet olun...

0|0
    1|0
  • önemi bittiii bitecek.. son zamanları.

0|0
    0|0
  • Benim için hala önemli. Gerçi bakirim deyip arkadan yol yaptıranlar var ve umarım öyle birinde denk gelmem. Bu yüzden evlilik istemiyorum. Korkuyorum sonradan duyup, çıldırmaya.

0|1
    0|0
  • Bakireliğin zerre önemi yoktur. Tek sorun ancak ve ancak hastalık riski olabilir, çok kişiyle ilişkiye girdikleri için ama onun dışında hiç ama hiç önemi yoktur. Aşın kalıplarınızı artık.

1|0
    0|1
    • san baya aşmışsın senim mezep baya geliş evlenecek kızın düzgün olacağına da inanmıyorum bunu unutma bir kız evlenmeden bakeretini kaydebiyorsa dürtülerini dizginleyemiyordur yarın bürgün evlendi işin oldu 1 haftalığına gittin bir yere senin karı ne yapar ?

Yükleniyor...