Iki gündür kız arkadaşımda kalıyorum,güvenini nasıl kazanabilirim

kızla aram tam iyi oluyor yakınlaşıyoruz beraber uyuyoruz

neyse youtube da izlediğim videolarda gele gele transeksüel ameliyatına geliyosun orada link gördüm shemaleturk diye böyle bir site varmış.girdim baktım.kız tabi ben sabah işe gelince mesaj çekti internet geçmişinden görmüş.şimdi de beni gay sanacak.daha önce de geyiğine bikaç kızla yazışmıştım evinde face açık kalınca gördü hepsini.ama bu kızı ne aldattım ne de aklımda başkası var.sürekli yanlış anlaşılıyorum kızlar güvenini nasıl sağlayabilirim onun?

Güncellemeler:
ha bide sevmediğim bir arkadaşım faceden sormuştu hayırdır hep şu fotolarda gördüğümüz yanındaki kız kim gibiisinden bişey dedi. ben de müsait değildim işteydim uzun uzun anlatmak yerine hevesimi alıyım geçer dedim onu da okumuş

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Durumuna güldüm. Çapkın erkek zeki olmak zorunda, yoksa sonuçları asla tahmin edebileceğimiz kadar basit olmaz. Günüme neşe kaynağı oldun. Merci mösyö ha ha ha:)))

0|0
    0|0
    • ya zekiyim de eskiden aldatırdım ruhları duymazdı bu sefer aldatmıyorum ama sıçıyorum geçmiştekilerin ahını mı aldım acaba

• Güvenilir değilsin yorumundan anladıkta rol yapma yeteneği var mı peki lazım olacak

Kızlar Ne Diyor 6

• batmışsın arkadaşım sen :D ksuura bakma gülüyorum ama hakkaten trajikomik :D

0|0
    0|0
  • valla bende onu okusam hevesimi alayım diye bişey

burak güveni hadi bakalım naş naşş derim :)

0|0
    0|0
  • sencede yanlış anlaşılmaya gayet müsait şeyler olmamış mı?

0|0
    0|0
  • yuh sana yuh diyorum

0|0
    0|0
  • yanlış anlaşılmamak senin elinde. biz ne yapalım şimdi?

0|0
    0|0
  • 'sevgilim' veya 'kız arkadaşım' yazmak 'hevesimi alayım geçer'den daha kısa sanırım.

2|0
    0|0
    • sevgilim değil ki 1.5 aydır sırf bu yüzden sevgili olmayı kaabul etmedi enteresan bir ilişkimiz var

• aldatmadığını da dile getiriyorsun,sevgili gibi algılanıyor.çok çelişkili ben anlamam, kolaylıklar.

• garip bir ilişkimiz var işte..

Erkekler Ne Diyor 4

• Bişey yapmana gerek yok internet geçmişine girip araştırıyosa bu sorunuda bulur o zaman Hallolur herşey :)

0|0
    0|0
  • hevesimi alıyım geçere bişey dememişse yuhhh

0|0
    0|0
  • cok sikimdirik olmus vaziyet

0|0
    1|0
  • off cok bktan bir durum :((

0|0
    1|0
Yükleniyor...