Erken Boşalma. ?

Eşim 40 yaşında ve erken boşalma sorunu oluştu benim yüzümden. . doğumdan sonra bikaç yıl isteksizligim yüzünden birlikte olmadık. . ve adamcagiz düzensiz seks hayatı yüzünden bu durumda. . vicdan azabı duyuyorum. . Düzenli seks yaşantımız olursa düzelir mi bu sorun😢lütfen kötü yorumlar yazmayın onun işi bitmiş bana gel gibisinden! .. teşekkür ederim. .

0|2
2|39

En İyi Erkek Görüşü

• Erken bosalma genelde bekar erkeklerde olur bunun sebebide dedigin gibi duzenli bir seks yasantisi olmadiklari icin.. cunku bedenden bedene atlarlar ve buda her yeni bedende baska haz duymalarina ve asiri heyecana neden olur ve erken bosalma meydana gelir. Fakat duzenli tek esli iliskilerde ise bedenler birbirine alisir birlikte ne istediklerini bilirler buda fazla hryrcanlanmadan cinsel birlikteligin karsilikli zevk icinde sonuclar. Fakat dedigin gibi adama soguk davranmissin bu sure zarfinda masturbasyon yapmis olabilir buda bedenin beyne "hadi gel hadi gel hadi bosal" tarzi emirler verir buda bedenin bir an once gelmesini saglar yani buda bir sure sonra otomatikman erken gelmesini saglar.. duzenli iliskiye yeniden basla duzelecektir.

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli ve sık yaparsanız düzelme olabilir, eşini bu konuda sakın sıkıştırma ve bu konuda konuşma, kendi haline bırak ve sevişme süresini uzatmaya çalış...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Olayi daha cazip hale getirip uzatmalisin bu bahsettigin bir iyilesme sureci olarak gorulmeki bu tuzden hemen sonuc almayi beklemeyin. Gerekirse gecici bir sure viyagra vb ilaclardan yarrlanabilirsiniz. Esin muhtemelen sureyi uzatmayi biliyordur ama bu seferde ereksiyon problemi yasiyordur bu ilaclar bir sire destekler snra normale doner

1|0
    0|0
    • Ereksiyon sorunu yok..

• Ok teşekkür ederim

• Kolay gelsin :)

• Böyle bir durumun cevabı buradan verilemez. Eşiniz 40 yaşında ve muhtemelen sizde ona yakın bir yaştasınız geçmişte yaşadığınız problemler sizin orgazm sürecindeki sürenin uzaması ayrıca seks pozisyonlarındaki alışkanlıklar ve değişkenlikler ve bunun gibi bir sürü problem buna neden olmuş olabilir. Ayrıca daha önce ne kadar uzun sürüyordu da şimdi ne kadar kısaldı !! aynı durum sizde nasıl değişkenlik gösterdi, hülasa bu ayrıntılı konuşulması gerken bir durum. sevgiler

1|0
    0|0
  • öncelikle geçmiş olsun bir ilaç mümessili olarak bu konuda en iyi çözüm anti deprasyan ilaclarıa var deprasyan ilacı olan lustral çoğu antideprasyan hapları yan etkisi olarak uyku yapsada bu ilaçta tam ters yan etkisi olarak uykusuzluk ve erkekler cinsel ilişki sırasında geciktirici etkisi vardır (endikasyon kısımlarında yazar ) eczanede reçeteli ve reçetisiz alabilceğin bir ilaç sanırım kutusu 12 TL civarında ilişkiden yarım saat önce kullanması gerekiyor süreniz çok çok uzayacaktır hatta boşal artık deme raddesine dahi geleceksiniz emin olabilirsiniz saygılarımla

1|0
    0|0
  • Tabiki duzenli olunca o sorunda ortadan kalkar,
    Sana dusen gorem ise bunu hic belli etmeden o bosalinca tekrardan erekte olmadina yardim etmen 5 dakika dinlenmesine izin verip onu uyarip bu sureyi uzatman

1|0
    0|0
  • İlişkiniz düzene girdiğinde düzelir ara verdiğinizde birikim oluyor en ufacık bir etkilenmede boşalıyor

1|0
    0|0
  • Düzenli seks yaşantınız başlarsa düzelir ama bunda da dikkat edin tek düzeye indirmeden yaşamaya gayret et. Özellikle senin daha aktif olman lazım hani küçük heyecanlar ekleyebilirsin..

1|0
    0|0
  • yazık adama kaç sene dile kolay :((

1|0
    0|0
    • Kendi yanasmadi isteksizim diye..

• 40 yaş bir erkek için cinsel anlamda çok verimli bir çadır. Düzenli ilişki probleminizi çözer.

1|0
    0|0
  • zaman ver ona. psikoloğada gidebilir

1|0
    0|0
  • 1- Düzenli seks 2-kafa sakin 3-Yatakta pipi e dokunma 4-Nefes taktiği. derin nefes alıp, tutup bırakacak. 5-Pipi nin baş kısmını sık. 6-O seni tahrik etsin. Esenlikle

1|0
    0|0
  • Düzelir tabi ki.

0|0
    0|0
  • Denemek lazım

1|0
    0|0
  • Düzelir ;)

1|0
    0|0
  • geciktirici deneyin ve sevişmeyi arzulu hale getirin, gerek elle gerek ağızla uyarın.

1|0
    0|0
  • Ben bilmez :))

1|0
    0|0
  • bana gelme de gerçek şu ki işi bitmiş zaten evlilik demek seks demek değildir sorun yok ortaada.

1|0
    0|0
    • Yani bir başkasıyla birlikte olursa erken boşalma olmaz mı diyorsun. . sevgi eksikliginden mi kaynaklanıyor sence? 😢

• Ama yaşı 40 çok yüksek değil ki😕her erkeğin düzenli bir cinsel yaşantısı mi var ki? her düzensiz ilişki yaşayan bu duruma gelmiyor. . mutlaka bir çözümü olmalı. . yazdıkların beni daha da umutsuzlastirdi.

• evlilik demek seks demek değildir arkadaşım zaten artık çoluk çocuk sahibi insanlarsınız kasmayın.

• pratik yapmaya devam, baslamadan once uzatın sureyi

1|0
    0|0
  • düzenli seks düzeltebilir belki takviye filan kullansın.

1|0
    0|0
  • eniştenin ayarı bozulmuş bir ayar çek

1|0
    0|0
  • Yaw oda sorunmu dalmayın hemen birbirinize erkeğin kendi çözmesi lazım o sorunu.

1|0
    0|0
    • Zamanla düzelir diyor. . Düzenli bir seks hayatı olursa düzelir diyor

• Diyorum ya yıllarca seks yapmadık. . çok ara verdik. O da mastürbasyon yaptı hep

• İyi dayanmış

• düzelir merak etme

1|0
    0|0
  • iki güne bir felan yapin ya da üst üste bikaç kez yapin düzelir.

1|0
    0|0
  • erken bosalma senın yuzunden olan bı sorun degıl mılletın genel sorunu

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun !!! Sen onun bedenini bozmadin bilinç altına aşı yaptın!!!

1|0
    0|0
  • Geri eski haline dönebilir bunu yöntemleri var

0|0
    0|0
  • Düzelmezzzz , doktora gidin olmadı eğer geciktirici hap atsın

0|0
    0|0
  • Muhakkak urolojiye gidon

0|0
    0|0
  • Zamanla düzelir merak etme.

0|0
    0|0
  • Bu durumu siz duzelte blirsiniz sadece

0|0
    0|0
    • Nasıl yardım edebilirim .😢

• Konusarak halledilmdyecek hic bisey yoktur her iki tarafinda ayni anda istekli olmasi bazen olmuya biliyo esini iliskide bir sure sen yonlendir ozaman budurum onun icin daha iyi olucakdir sinrasinda zaten duzene girer hos goru ve guzel yaklasimlar onun icin daha iyi olur hersey yoluna girer ozamAn

• birkaç yıl seks yaşamadınız mı gerçekten !

0|0
    0|0
    • Evet 😕

• iyi yüreklisin yani, adam seni aldatmış sen hala kendini suçluyorsun

• Evet bilemiyorum iyi miyim? yazayım mi sana..

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 1

• bence senden değilde muhtemelen gençken çok mast yapmış, cinsel deneyimleri fazla olmuş veya psikolojik etkenlerden olabilir. böyle devam ediyorsa cinsel terapi ile düzelir..

1|0
    0|0
Yükleniyor...