Masturbasyonla iliski farkı varmı?

Yaşım 19 masturbasyon yaparken hemn bisaliyorum simdiye kadar hic iliski yasamadim ilerde iliskide demi boyle hemen bosalirim?

Güncellemeler:
Güncelleme

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çok farklı şeyler

0|1
    0|0
    • Yani iliskiye girdiğimde mast. Ki gibi hemn bosalmayacammi?

• az mast. yap 2 günde bir falan alıştır kendini

• Ztn en az 2 haftada bir yapiyomki

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla mastürbasyon ilerde erken boşalmaya bile yol açabiliyor. Seks ile mastürbasyon çok farklı şeyler. Ben de hiç ilişkiye girmedim. Mastürbasyonda 15 dk sonra boşalıyorsan eğer sekste 5 dk sonra bile boşalabilirsin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ohoo sen masturbasyon da hemen boşalıyosan kızı çıplak görünce senin hortum itfaiye hortumundan su çıkar gibi oraya boraya sallana sallana fışkıracak :D masturbasyonu bırakman lazım yoksa cinsel birliktelikte sıkıntı olur erken boşalma yapıyor çünkü

0|1
    0|0
    • Ve bir korkumda bu karsimda gördüğümde eger dokunmadan bosalirsam cok fena olur

• o kadar da değil yani :D o derece azgınlığın olursa tuvalete gider vıçı vıçı fışkırtır içeri geri gidersin dsfads :D

• Nebilimyim aklima geliyor

• Fazla mast. yapma.
    Ileride ne yasadigini anlamadan bosalir bitersin

0|1
    0|0
    • Azaltim ztn

• Iktidarlik onemli, yani birde bosalirsjn ama iktidarli erkrksindir 3 4 gider. Ucarsin ucurursun, bunu tabi ileride anlayacaksin.

• Hmm anladım

• Mastürbasyon ve cinsel birliktelik farklı şeylerdir. Mastürbasyon u zevk almak için değil ihtiyacın olduğu için yaparsın ancak cinsel birliktelik zevk almak için yapıldığından dolayi çok fark eder. Tabi belli zaman sonra insanlar ihtiyaç gibi görebiliyorlar o işi :) Herneyse kafayla alakali bir durum anlayacağın.

0|0
    0|0
  • Baslamadan bosakirsin

0|1
    0|0
    • Hadiya neyapmamlazim?

• Diger postalarda gec bosal bende bilmiyom

Yükleniyor...