İstanbul'da kürtaj yapan özel hastaneler?

Merhaba. 21 yaşındayim. 2 yillik birlikteligim var ve hamileyim. Su anda evlilik bizim icin zor. Hic aldırmak istemesemde aldirmak zorundayim. İstanbul Avrupa yakasında kurtaj yapan hastanelerden onerebileceginiz var mi? Ayrica çalışıyorum kurtaj sonrasi istirahat icin rapor alabilir miyim? Lütfen zina isledin simdi de aldirip bir günaha mi girceksin diye akil vermeyin. Yaptığımın seyin ömür boyu suçlulugunu cekicegimi biliyorum. Yapmak zorunda oldugum icin bilen kisilerden bilgu almak istiyorum sadece.

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu imkansız doğuracaksın gizli yaptığında eğer yakalanırsan insan oldurmekten yargılanacaksın 2 si bunu yapacak doktor yok varsada içeri girmeye veya illegal işler yapan doktor ise diploması alınır ona senden çok ceza verilir
    3 su gelince yasalar değişti devlet doğuracaksın diyor veya mercımeği fırına vermeden önce düşünseydın diyor
    tck aile koruma kanunu 600-601 -602 ve takip eden maddelerini gözden geçirmeni tavsiye ederim..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• en küçük kardeşim oldugunda babam anneme erkekmi kürtajmı diye şaka yapmıştı soruyu gorunce aklıma geldi asdfasdfasd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Anlıyorum. O erkeği seviyorsan zorunda değilsin. Evlilik zor ise onu sevmez misin? Zorluklara karşı yaşayanlar bile var. Çocuğu kaybetmek istemezsin demi? Yakında hamilen büyümeden evlenebilirsin. Sevmiyorsan senin kararı. Bu arada doktor için ev gibi özel klinik gibi yerleri tavsiye etmiyorum. En iyisi özle hastaneleridir. Ama ücreti çok yüksek olabilir.

0|0
    0|0
  • 10 hafta olmadıysa çok yerde yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Nete bak.

0|0
    0|0
  • Yiyemiceğin yrragı neden ısırıyorsun? o çocugun günahı ne?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sen lanetlenmeyi hakediyosun

0|0
    0|0
  • Ben özel bir hastanede calısıyorum bizim hastanemizde kürtaj yapılıyor.

0|0
    0|0
  • ALLAH yardimcin olsun zor bir durum insallah bir an once kurtulursun bu sikintidan

0|0
    0|0
  • sen doğur devlet bakar :D

0|0
    0|0
  • Gel ben sana ve bebeğine sahip çıkacağım. Yeterki bir cana kıyma...

0|0
    0|0
  • Hem zina yapmışsın hem de şimdi çocuğu mu aldıracaksın, Evladım günah, Allah çarpar, YAPMA!

0|0
    0|0
  • Mık. isirken bize mi sordun ohhhhh zevkten dört köşe inliyordun biz ne yapak mast mast mast nereye kadar hee.. ne halin varsa gör

0|0
    0|0
  • Şeytan insana önce zina işletir sonra kürtaj ile bir de bebek katili yapar. o çocuğun ne günahı var? Siz yediniz bir halt çocuğun yaşama hakkını niye elinden alıyorsunuz. Doğmuş bir bebeği öldürmekten hiçbir farkı yok bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ah ah. Bilinçsizliğin gözü kör olsun. Direk doktorla görüş bu konuyu

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama hastaneler vardir mutlaka almazlar mi hastanelerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...