Boşaldığımı anlamıyorum bu normalmi?

Islanıyorum eşim boşaldınmı diyo mal gibi bakıyorum kasılma vs olmuyor birde hiç zevk alamıyorum aşırı hissizim bunun için napmalıyım

0|2
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• yahu herkes boşalmıyorsun demiş ne biliyorsun boşalmadıgını hepiniz size özelden yazsın konussun diye terbibiyesizlik yapıyorsun öncelikle kendini kasma tek yapman gereken elinle yüzeysel bir boşalma yaşama ondan sonra anlasın boşalmanın nasıl bir şey oldugunu ve ilişikide bunu kıyaslar ona göre boşalıp boşalmadıgını bilirsin ama her 10 kadından 6 sı varjjinal boşalma yasamıyor zten bazen kendilerinden dolayı bazen kocalardan dolayı bazende fizyolojik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bosaldin mi nasil bir sorudur ya. Isim bitsin de yatayim die bakio gozune galiba. O yuzden sen o evreye hic gelmiosun

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Mesaja gelirmisin özel birsey sormam lazım

0|0
    0|0
  • Boşalmıyorsun demek ki

0|0
    0|0
  • Boslmiyorsun o halde

0|0
    0|0
  • Uzmandan yardım alabilirsiniz, buradaki abazan sürüsünden ne bekliyorsunuz ki? eşini değiştir demiş dangalağın biri de !

0|0
    0|0
  • Belli ki boşalmıyorsun ;) Boşalsan anlarsın zaten. Islanmakla boşalmak çok çok farklı şeyler. Klitoris ile daha çok ilgilenmesini söyleyin eşinize, ve vibratör kullanın ;)

0|0
    0|0
  • Sen boşalmıyorsun bence sadece zevk aldığın için ıslanıyorsun o yüzdende erkek zevk alamaz ıslak olduğu için. Hemen o anda peçeteyle silmen lazım ben bunu çok yaşadım kuzu.

0|0
    0|0
  • boşaldınmı diye soruyorsa herifde sıkıntı var bende amma bosaldın böyle derim.. alta havlu seriyoruzda

0|0
    0|0
  • bence sen değil eşinin bir şeyler yapıp seni tatmin edebilmesi lazım. Sormayla olmuyor bu işler öyle söyle bir daha ki sorduğundA.

0|0
    0|0
  • O nasıl oluyor ya şimdi ereror verdim

0|0
    0|0
  • oral yapması lazım

0|0
    0|0
  • Bosalmiyorsunuz ondan

0|0
    0|0
  • Boşalmıyorsun mastta zevk alıyon mu

0|0
    0|0
  • Boşalamıyorsun bence

0|0
    0|0
  • hiç çekilmessin varyaa :/

0|0
    0|0
  • Penisi mi ufak acaba

0|0
    0|0
  • Partnerini degismelisin.

0|0
    0|0
  • birde başkasıyla denemelisin eşinmi sana zevki yaşatamıyor?

0|0
    0|0
  • Kendini rahat birakmalisiniz seks yaptigini hisset

0|0
    0|0
  • Kaç yıllık evlisin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zevk suyudur problem sende mi bosaltsin allah allah

0|0
    0|0