Testis torbasının biri aşağıda diğeri yukarıda olduğunda ne gibi sorunlara yol açar?

Yumurtanın birisi aşağıda diğeri ise yukarıda olduğu durumlarda ne gibi sağlık sorunlarına yol açar?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• buyuk bır sorun olacağını sanmıyorum , kısmi zamanlar agrı olur fakat ılerıkı yaşlar ıcın araştırma yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• İnmemiş testis durumu belli ki. Korkma küçük bir operasyon ile sorunsuz bir şekilde halledilir. Kuzeninin yaşı kaç? Sanırım bebek.

0|0
    0|0
  • Normali odur zaten

0|0
    0|0
  • normali öyle zten yahu eşit olmaz :)

0|0
    0|0
    • varikoseldir o dostum oda damarlarla ilgili yukarı asagı değil ya da biri torba dışındadaor torbaya almak için yapılıyordur ameliyat

• Normali öyle değil işte

• dostum sende erkek değil misin yahu biri altta biri üstte olur ztn :) yanyana durmazlar fizik kurallarına aykırı bu :) senin amacın ne onu da anlamadım sorsaydın kuzenıne hastalık adı ne diye :)

• Erken boşalma var mı kuzeninde. Bir de ne teşhisi konmuş tam olarak

0|0
    0|0
    • Ya kendisi daha küçük sayılır bilmiyorum erken boşalmamı var sadece ameliyat olacağını duydum

• bir problem olacağını sanmıyorum çünkü hemen her erkekte aynıdır bu birbirine baskı yapıp zarar görmemesi için fizyolojik olarak bu şekildedir

0|0
    0|0
  • niye sordun soruyu senin öğle mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...