Vajina rengi, vajinadaki şişkinlik vs erkekler için sorun haline gelir mi?

Vajinamın rengi çok koyu. bazen şişkinlikler oluyor yer yer sivilcenin içten içe şişmesi gibi ama irin akıtmıyor.
Bir de popomda çok sivilce var. Sizce bunları evleneceğim kişi problem eder mi?

0|1
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiye göre değişir. Yürekten sizi seviyor ise, bunu sorun olarak göstermemesi gerekiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kıcındakı sıvılceye bılmemnerendekı koyuluğa bakıpta senı onunla olcup bıcecek erkegı bence taaa en basta ayırd etmelısın.. adamına denk gelırsın pıureyı deve eder dünyanı zından eder adamına gelırsın gozu bırsey görmez dünya sana babıl bahcelerı olur.. secımı sen yapacaksın.. kısının beynını ıyı okumalısın o ılk vırajda..

0|0
    0|0
  • hayır nefes alsın yeter demeyiz, o kadar zevksiz miyiz? abazan mıyız? doktora gidin ve tedavi olun. Kimse ilişkinin civcivli yerinde, başvermiş sivilce görmek istemez, düşünsenize patlamak üzere bir sivilce ile burun buruna geldiğinizi... sonra eşim benle sevişmiyor... e haliyle kaymak gibi popo arzularken, taşlıtarla ile karşılaşınca ne yapsın adam?

0|0
    0|0
  • erkeklere delik olsun da akı karası farketmez. her ne kadar itiraz etseler de genelde nefes alsın yeter derler :)

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlarda vajina rengi ten renkine göre çok daha koyu olabiliyor bu sorun degil kesinlikle... fakat sivilcelerin icin Dr a git bian öncé... vaina ve popo bölgendeki kılları neyle alıyorsun traş bıcağı sivilce yapıyor...

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz bence hatta sivilcelerini sıkar bile sjsjshjsjsj

0|0
    0|0
  • Kilon fazla zannedersem
    Kilo ver

0|0
    0|0
    • kilom fazla değil, bilmiyorum ailemde de böyle sorunları olan kadınlar varmış. tabi onlara bişi diyemiyorum

• sırtımda sıfır

• Allah allah
      Ben yine de alerji diyorum

• Ben ederdim. Kusura bakma direk tedavi ol.

0|0
    0|0
  • Problem olabilir gözümde canlandırınca itici bir görüntü galiba

0|0
    0|0
  • görmeden bişi demek lazım olur

0|0
    0|0
  • Damacanaya zorlayan insanlar var sen neyin derdindesin :D

0|0
    0|0
  • tabiki olur, pürüssüz cilt sever erkekler

0|0
    0|0
  • sivilce biraz sikintilidir. bu arada nefes alabiliyorsan bunlar atlatilabilir.

0|0
    0|0
  • gelir şişi indirmek gerek yorgan iğnesiyle

0|0
    0|0
  • Bembeyaz tenli misin?

0|0
    0|0
  • kasma kendini onun da sikkkinin çok mükemmel olacagını düşünme :) eğri büğrü diye laf eder mi diye düşnüüyorsur oda :)

0|0
    0|0
  • Neden oluyo bir cildiye uzmanına görün biraz sorun olur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...