Kadinlarda cinsel isteksizlik

Merhaba ben 21 yaşındayımm nişanlıyım ve cinsellikten hiç bişey hisset miyorum sevişirken öpüyor, ısırıyor emiyor hiç bişey hissetmiyorum buda ilişkimizi olumsuz etkiliyor kızmaya başladı artık cinsel isteğimin olması için ne yapmam grek ? Ne tavsiye edersiniz ? Çok ihtiiyacım var bna ...

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• link teki tamda ihtiyacın olan şey.

0|1
    0|0
    • Saka dimi :)

• Kesinlikle değil. Bitkilerin üremesini sağlayan tohumlarıdır. Yani üremeyi sağlayan tohumlar senin üreme isteğinide arttırır içindeki balda sana enerji verir. Tamda ihtiyacın olan bu.

• Deneyecegim :)

Erkekler Ne Diyor 12

• nişanlandığın birine bunları beslemen ne kadar da tuhaf cinsellik özellikle aşk ile yapılan bir cinsellik kadar önemli başka bişeyvar mı?şu dünyada garip doğrusu

0|0
    0|0
  • doktara gitmen en mantıklısı ama o an iş erkeğe düşüyor aslında. Senin zihnini boşaltmalı seni tüm düşüncelerden arındırıp rahatlatmanı sen sitres yaptıkca acaba yinemi isteksiz olucak diye düşündükce asla düzelemezsin önce psikolojik olarak ahatlamalısın. Bayan bir psikolog da sana en iyi şekilde yardımcı olucaktır

0|0
    0|0
  • vajinanı sadece tuvalet için kullanma, artık o sendeki cevher'in farkına varmalısın..

bak nişanlında rahatsız olmuş aranızdaki tatsızlığın dahada uzamaması için birazcık istekliymiş gibi davran ya da ona "ben böyleyim istiyosan böyle kabul et" der gibi tepkini göster..

0|0
    1|1
  • bana kalırsa doktora danış. sana en iyi yolu o gösterir. belki başka sorunlar vardır bu yüzden cinsel isteğin gelmiyordur

0|0
    0|0
  • Küçüklüğünden beri bilinçaltına işlenen cinsellik tabusu yüzünden.

0|0
    0|0
  • sen adamına düşmemişsin parnelin sana yetmiyor...

0|0
    0|0
    • adamına düşsen seni ağaca cıkartır... hey hey hey

• Karşındakinde sorun var.

0|0
    0|0
  • bence uyum arzu his eksik yani seni hazırlayamıyr sexe

0|0
    0|0
  • Onu sevmiyorsun demektir..

0|0
    0|0
  • başka biriyle daha önce denedinmi. yani sorun eşine karşı hislerindemi yoksa hiç bir cinsel arzunun olmamasındamı

0|0
    0|0
  • oral seks yaptin mi?

0|0
    0|0
    • Hayir

• sevgiline yapmak ister misin peki? bu duygu hakkında ne düsünosn.

• işte o yüzden derim ki beyin sexsi önemlidir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• enerji verici şeyler ye bendede o sorun vardı ama enerji verici şeyler yemeye başlayınca baya değişim oldu

0|0
    0|0
  • sevmiyorsan olabilir ya da bir sorunun vardır bir uzmana git

0|0
    0|0
  • sevmiyosun belkide. ben sevmediğim birile nette bile konuşurken tahrik olmuodum

0|0
    0|0
Yükleniyor...