Sperm Örneğini Nasıl Vercem :( ?

idrar yaparken yanma şikayetiyle hastaneye gittim sperm örneği istedi doktor. tahlil sonuçları öğleden sonra verildiği için sabah gitmem gerekiyor ve yarına kaldı. Ben laboratuvarda ya da tuvallette artık herneyse yapamam ki :( tecrübesi olan var mı bu konuda?

1|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kendi tecrübemi aktarayım. bizimki çocuk istiyoruz diye olduğu için 3 gün perhizle istediler numuneyi. sizde durum farklı olduğu için bu şartı söylememiş olabilirler, o yüzden kesin bişi demeyeyim. özel hastanede vermiştim, eline bir tüp, peçete ve genital temizleyici bez veriyorlar. hemşireler sana müsait bir oda gösteriyor giriyorsun odaya kapını kilitliyorsun, dilersen eşinizle birlikte (varsa) girebiliyorsunuz. hiç bir şeye temas etmeyecek şekilde direkt tüpün içine tüm meninizi bıraktıktan sonra tıpasını tıkıyorsun sonra laboratuvara teslim ediyorsun. he devlet hastanesinde oda ereceklerini sanmıyorum, git wcye yap gel derler. wclerdeki o kokuyla nasıl konsantre olunur orası da meçhul. telefona bari bir resim video filan at da yardımcı olur en azından. çekinilecek bir durum yok, sağlık bu. geçmiş olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evde yap kücük bir şeye doldur götür hastaneye zor değil.

0|0
    0|0
    • hastaneye yarım saat uzaktayım o kadar vakitte spermler ölür hele bu soğukta

• Sağlık için yapmalısın

0|1
    0|0
    • ama kafama göre boşalamam ki ben :( çok zor bişi hele öyle ortamda zaten test için tüp alırken bile yerin dibine girdim

Erkekler Ne Diyor 7

• Tü bismillah de basla kanks ne olur ne olmaz sabun götür :pp

0|2
    0|0
  • askere gitmeden önce arkadaşımda da aynı sıkıntı vardı tuvalete girmiş işte kapıda pc de p*rno açıkmış işini yapıp çıkmış

0|1
    0|0
  • yardım mı istiyon hacı bir el mi atalım ne istiyon anlamadım ki

0|2
    0|0
  • valla sağlık söz konusu olunca o örnekleri vermek zor oluyor... çoğu hastanede p*rno dergi veriliyor :)

0|0
    0|0
  • bazı özel labaratuvarlarda bunun için özel odalar oluyor , oraya p*rno dergiler falan koyuyorlar rahat oluyor , ama hastanelerde bu zor tabii , bence hazırlıklı git

0|0
    0|0
    • Devlet hastanesinde olduğunu sanmıyorum

• Hastanede p*rno izletirler

0|0
    0|0
  • Hemşireden yardım iste...

1|1
    0|0
Yükleniyor...