Sizce bizim erkekler neden böyleler?

türk erkeklerin nerdeyse hepsi bakire kız ister evlenrken. farketmez diyenlerde evlendktn sonra boşanıolar çok gördüm ölelrni peki neden yabancı kızla evlendiklernde bakire olup olmamasını pek takmıolar.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi kimisi müslümanız biz der bakire kız arar ama evlenmeden önce defalarca zina yapar. Kimisi olmaz çevrem yanlış anlar der bakire kız arar ama evlenmeden önce defalarca zina yapar.

Kimisi benden önce dokunmuşlar der bakire kız arar ama evlenmeden önce başkalarının gelecekteki karılarıyla zina yapar. Mantığımız çok saçma ya bizim , bizi boşversene. Biz gençliğimizde vajina avcısı oluruz , vajinanın peşine kul köle oluruz. Evlendiğimizde de tertemiz vajina ararız. Saçmalık bizdeki bak cidden. Bazı hemcinslerimi anlamıyorum. O kız bakire olacak. Ula p**evenk önceden yattığın hatunların hakkını nasıl ödeyeceksin?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• %90 ilk 5 senede %50 ise 10 ve üzeri sürelerde boşanma yoluna gidilir.

1-efsaneler vardır.

Kız ilk yattığı erkeği unutamaz.(doğrudur.)

İlk heyecan iyi ya da kötü unutulmaz.

2- elelam ne der düşüncesi vardır.Kaymağını başkası yemiş,sütünü sen iç .(doğrudur.)

Milletin ağzı torba değildir el altından konuşulur ileri geri söylentiler çıkarılır.

3-Erkeğin güven duygusu tamamen yıkılmıştır.(doğrudur)

Erkek bunu ya saldırganlıkta dışarı vurur ya da susarak ve uzaklaşarak.

4-35 yaş ve üzeri erkeklerde bakireliğin önemi en aza iner.(doğrudur)

Yol yarılanmış kişi olgunca kadına güvenip geçmişi kapatmayı ister.

5-Evlenip boşanmış erkeklerin de bu durumu kabullenmeleri daha kolay olur.(doğrudur)

Falan fıstık...

0|1
    0|0
  • anlamadigim yabanci kizlara hep birileriyle yatiyor muamelesi yapilmasi cok turk arkadasim yabanci kizlarla evlendi ve cok samimi yabanci arkadaslarimda var hepsi son derece hassas ve evlenmeden iliskiye girmiyorlar. kadin her yerde ayni kadin irki dini dili yok.

0|1
    0|0
  • neredeyse hepsi deme bir kesimi böyle. benim hiç öyle bir takıntım olmadı. ama çok var bakire bir kızla ilişkiye girip bekaretini alan ve ciddi evlilikte bakire arayan. be adam tüm bakirelerin bekaretini senya da senin gibiler aldı kalmadı ki. önce gözümüzdeki at gözlüğünü çıkarmakta fayda var.

insan insan olduğu sürece karşısındakine güvenebildiiği sürece bekaretin ne önemi var nasıl olsa en geç evlenince kaybolan birşeyin neden davası güdülsün. ne bakireler gördüm o bakire olmayan kızlardan daha beterrrr !

0|0
    0|0
  • Beni aşar bu konu,benim etrafımda böyle takıntısı olmayan en az %60 adam gösteririm :P

Çok var öyle ama neredeyse hepsi acımasız bir itham sanki :S

0|0
    0|0
  • dogdugmuzdan itibaren iç ve dış cevre tarafından kafamıza yerleştirilen düşünceler yüzünden.. ama yine iki taraf anlaştıktan sonra sıkıntı yokk..

1|0
    0|0
  • yabancılıkla türklükle alakası oldgunu sanmıyorum türk erkeği yani evlenecgi kadın bakire olsun ister yabancıda olsa türkde olsa bakire kadın genelde kendini tutan kadındır vede kolay kolay aldatmaz diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • öylede ben bir çok tanıdığım var yabancı kadınlarla evlenen ve bakire olmadıkları kesin örneğn kuzenim rusla evlendi ve kız daha önce biçok türkle ilişkiye girmiş tamam sevmiş olablr ama o kuzenm bana makyaj bile yaptırmıodu kızıodu

• bilmem sizin ailedekiler neyin kafasında hiç anlamadım :D

• onlarda sizde olmayanlar var

0|0
    1|0
  • anlamadıgım bırsey var kız söylemese erkek bakıre olup olmadıgını nasıl anlayabılır?

0|0
    0|0
  • cunku ayrimcilik yapilmasi cok kolay oluyorda ondan.

0|0
    0|0
  • çünkü yabancı kızın bakire olmadığını biliyorlar. ama sen türkiyedeysen bakire olman gerekir benden önce bir şey yaşamaman gerekir mantığıyla bakıyorlar. bana göre de bir kız da erkek de evlenmmden yapmamalı .

0|0
    0|0
  • Biz muslumaniz onlar degil cunku yeterli mi ?

0|0
    2|2
  • tespitlerin bizim için önemli abla :(((

dikkat edelim beyler:((

0|0
    0|0
  • Ben yabanci biriyle evliyim. Esim 23 yasina kadar bakireymis. Sonra bunu anlamsiz bulmus ve cinselligi yasamaya karar vermis. Benimle tanisana kadar 5 farkli partneri olmus. Bence hic bir sorun yok, bende baskalari ile beraber oldum.

0|0
    0|0
    • ama yabancı olmasaydı bunu sorun edicektiniz dimi?

• Hayir sorun etmezdim. Daha once bir kere evlenmeye cok yaklasmistim, o zamanki kiz arkadasim bir Turktu. O da bakire degildi. Bu karsindaki insanin milliyetiyle alakali degil ki. Yabancilar ozgur olmali, Turk kizlari evlerinde oturmali diye bir dusuncem hic olmadi. Arti belirli tecrubeleri edinmis erkek ve kadinin daha saglikli kararlar verdigine, ne istediklerini daha iyi bildiklerine inaniyorum.

• git acil sevis birileri ile :-) iyi gorunmuyosun ahahah:-)

0|0
    1|0
  • ne yanı boyle ıstemeyelım ıstedıgıyle dusup yatsın sonra gelsın yok soyle olsun yok boyle anlamıssındır heralde. ha sorarsan bı kızın gozune bıle bakmıyorum dınımle alakalı.

0|0
    0|0
    • ben onu demiyorum bakire olmayan yabancıla evlenen türkler neden bunu sorun etmiyoda türk kızı bakire olmayınca sorun ediolar

• normalde türk müüsluman degılmı evet dını ne dıyor zına yapmayacaksın,yabancılarda durum farklı o yuzden yabancı dusunen bılıyo bakıre olmayacagını.

• Bekaret benim için hiç önemli değil..Namus ölçütüm düzgün karekterdir..

0|0
    0|0
  • ben daha bir kızla beraber olmadım onunda türk ve ilk olmasını istiyorum.

1|0
    0|0
  • hiç böyle birşeye denk gelmedim.gelirsem nedenini söylerim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yabancilarda bakirelik onem tasimiyor onlar erken yasta basliyorlar erkekle iliskiye. bizim turk erkekleride biliyor turk kizlari orf ve adetten oyle seylerin yasak oldunu ve ilerdi SIKINTI yaratabildigini bildikleri icin bakirelige daha onem verirler cogu bakire kiz bulmakta artik bu devirde samanlikta igne bulmak gibi oldu. orf ve adetten turkler bizim kizlari oyle istiyorlar yoksa baska sey yok ilk olmak ister hepsi. yabanci kadindan bunu beklemek cahillik enayilik olur bakire olmalari bir miljonda bi.

1|0
    0|0
  • akıl sır ermiyor bazen kızlarında çelişkili istekleri beğenileri olabiliyor çok düşünmemek en iyisi herkesin bir nasibi vardır

1|1
    0|0
  • Bende anlamadımki amaçları ne ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...