Kızların vajinaları neden kararıyor ve kokuyor?

Bakım mı yapmıyorsunuz? Bunun olayı nedir ben anlamadım... Bizdeki ayda yılda bir iş yapıyo ama genel olarak temiz tutuyoruz. Biri bana apış arası kokuyorsun dese intihar ederim, kaldıramam. Ama gel görki millet o çirkin, çok kötü kokulu kukuyla ilişkiye bile girebiliyor.

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Vajina kokusu temizlik ile alakali bir sey degil. Biyolojik, hormonel olarak degisebilir. Yediklerin bile vajina kokusunu etkiler. Fakat tabiiki temizlik onemli bir etken. Kararma ise tamamen genetik bir faktor olmakla beraber vajinadaki tuyleri almak vajinanin kararmasina sebep olur. Ozellikle jilet kullaniliyorsa vajina daha kolay kararır.

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım renk olayı tamamen deri hücrelerinden salgılanan pigment miktarı ile alakalıdır. Bir insanın esmer olmasına sebep olan ne ise o yani. Olayın temizlik ile alakası yok.

Kokuya gelince bu genellikle hijyen ile alakalı değildir. Kadınlarımızın büyük kısmı kötü beslenme (diyet vs.), bozuk psikoloji ve hareketsizlik gibi sebeplerle kötü bir bağışıklık sistemine sahiptir. Buna bir de sağlığına nasıl dikkat edeceğini bilmemek vs. eklenince doğal olarak enfeksiyonlara açık bir bünye oluşuyor. Bu da koku vs. ile sonuçlanır. Yoksa günde 15 defa banyo yapsan bu sebepler ortadan kalkmadıkça bir şey düzelmez. Bu dediğim sağlıksız durumlar da nüfusun çoğunda görülen durumlardır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Once arkandaki killari al oyle kizlara laf et

3|1
    0|0
    • K. çımda kıl olduğunu nerden biliyon yavrucuk?

• gerekli bakım yapıldıktan sonra böyle bişey olmazki ya butarz sorunları burada okuyorum yani soru sormak içinmi yoksa cidden böyle şeyler varmı?

0|0
    0|0
    • Laf olsun die soruyordur da bosa konusmak icin

• Buket var tabiki olmaz olur mu şunu unutmayalım lütfen hasta olan akıntısı olan kızlar doktora gitmiyor kokuyu gidermek için elinden geleni yapmıyor bence buda bir bakımsızlık arkadaş doğru bir soru sormuş da bazı kişiler hemen savunmaya geçmiş

• anlıyorumm ama bu konuda bakım çok basit her wc de bol su ıslak bırakmıcak ve sık duj alan pamuklu giyen de böyle bir sorun olmaz hee kadınsal hastlık varsa cok yöntem var şaşırdım he bide vajinal renk değişimi ırsi değilse ağda ve jiletten kararma yapar ama temiz olmak önemli rengi değil☺️

• Bakımsızlıktan ve temiz degilse kokar

0|0
    0|0
  • sizinki parfum kokuyor demi vajinadan gelen akıntı olabilir bu kadının dogasında var kararma ys gelirsek erkeklerinki sütbeyazı demi ya gerekssiz erkekler var bu sitede

1|1
    0|0
  • Bu koku akıntıyla alakalı bakımla değil enfeksiyonla alakalı ilaç ve fitil tedavisiyle geçiyo ama tekrarlayabilir.

0|0
    0|0
  • jilet karartıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• pis bunlar kardeş uzak duracan ne selin ne pelin en iyisi sol elin

0|6
    0|0
  • Arkadaşım doğru bir soru sormussun bazı çok bilmiş kukusu kokan kızlar hemen savunmaya geçerek kendini belli etmiş kızlar size sesleniyorum vajina da iki çeşit koku olur bir apisarasi kokusu iki akıntı kokusu apisarasi pis koku pislikten gelir bakım ve temizlikle giderilebilir akıntı ise hastalıktan gelir doktora giderek tedavi ederek giderilebilir yanı doktora gitmek o kokuyu gidermek de bir bakimdir

0|0
    0|0
  • İlerde sende o kötü kokulu kukuyla ilişkike gireceksin, el salla.

1|0
    0|0
    • Yok abi ben sekse o kadar aç bir insan değilim. %100'e ulaşmadan ilişkiye girmem. Girsem dahi bu kötü, bakımsız bir kukuyla olmaz.

• Kararmasi normal dir herkesinki kararabilir silleri ya da dudakalri ama kokmasi normal degil hijyenle bakimla alakali bisi

0|0
    0|0
  • çok çalışkan vajınalar kararık oluyo dikkat ettinmi yıpranıyor bence :)

0|0
    0|0
  • Bence fazla seks yapmaktan

0|0
    0|0
Yükleniyor...