Utanıyorum kendimden :( :( :( :( ?

arkadaşlar bugüne kadar hayatımda hiç cinsel ilişkiye girmedim :( 22 yaşındayım. ve bugün gittim ilk kez dubleks bir evdi arkdas götürdü 3 kişiydik her neyse girdik odalarımıza kadınlan. 5 dakka falan masaj yaptı sonra başladık işte anlarsınız her neyse en son grdim falan bayana o kadar şeyler yaptı bana boşlmam için ama bir türlü çıkamadım ya. ama kadında cok durmadı ya. hemen kacmak istedi aceleci davrandı cok ya. arkadaşlarım işlerini bitirip cıktı ben en son cıktım daha doğrusu kadın yoruldun falan dedi ama o kadar oyalanmadı yani 15 dakka falan ancak yani. ama cıkamadım ya. çok utanıyorum kendimden ya neden böyle olmuş olabilir acaba gec mi cıkıyorum acaba daha mı devam etmeliydi kadın. bilmiyorum ama utanıyorum kendimden ya. bir daha gidemem demi aynı yere.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmeden yaptın ya ondandır.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum valla ya. inşallah ondandır başka bir şeyden olmasın da. bir tek ondan olmasın yani

• Umarım.

• inşallah

En İyi Erkek Görüşü

• Baskan gec gelmen daha iyi aslinda tecrubesiz birinde hemen gelmen lazim , masttam falan

0|0
    0|0
    • aynen erken gelmem lazımdı. ama gelemedim ya :( :( masttam nedir acaba ya acabilirmisin

• Mast yaparak erkwn. gelme olmaya sebeb iste

• nasıl anlamadım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanırım ilk oldugu ıcın heyecan falanda olabılır :s

1|2
    0|0
  • kendine özgüveni olmayan bir erkek bütün anlattıklarının cevabı bu.

0|0
    0|0
    • anladım haklısın hiç özgüvenim yoktur hiç kendime :( :( :(

• o yüzden bunları sorgulamayı bırak ne istiyorsan onu yap.

• hm tamam bundan sonra öyle yaparım. teşekkür ederim görüş için...

Erkekler Ne Diyor 5

• Olur öyle kazalar hemen küsmek yok bu sana ders olsun işte.

0|0
    0|0
  • sen normalsin sıkıntı yok olması gereken zmanlar ,,, patner kesin vahıse idi tek atımlık ot verdin yetmedi gitti. bidakine nakiti bol götür :)

0|0
    0|0
    • hm anladım. ins dediğin gibidir ya. bir dahakinne ole yaparım

• Tertip saatlik anlaşacaksın rahat rahat işini görceksin

0|0
    0|0
    • ya zaten son seanslarıymış almıcaklardı da arkadaş daha önceden gidiyormuş kayıt altına alıyorlarmış haniarkadasın sayesinde girdik ondan acele ettiler cok ya

• Nereye cikamadin kardes?

0|0
    0|0
  • Turkcen bozuk okurken mahvoldum.. soruna gelince bu senin ilkin yaptikca cosarsin

0|0
    0|0
    • inşallah dediğin gibi olur ya.

• Hadi bakalim

• :D :D

Yükleniyor...